Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ya bu topice neden kimse bişi yazmıyoo:KK43: ben lahana yağını alalı aylar oldu bi iki sefer kullandım sonra fırsat bulamadım hiç:KK43: ebru şallının ilk dvd sini almıştım onuda yapamadım.. beğenmedim dvd yi ozamanlar çok acemiymiş.. sanırım 2. dvd si çıkmış o daha iyiymiş...
ya benim aslında göbeğimi oturduğum yerden eritecek mucize bi karışıma ihtiyacım var:)

bu göbeğin eriyeceğine olan inancım yok aslında... şöle dümdüz bi göbek hayal ediyorum ama mekikle filan gideceğine inanmıyorum...
keşke bu topic biraz daha kalabalık olsa.. belki motivasyon olur...

bende geldiimmmm alkisalkisalkis
aah ahhh sibelcim banada öyle bi karışım lazım ama yok
1 haftadır lahana yağı sürüyorum streçleyip spor yapıyorum dün geceden itibarende lahana yağını sürüp streçleyip öyle yatıyorum kimisinin o şekilde erimiş bilmem ne kadar doğrudur ama yapıyorum görecez bakalım
birde burda bi yazı okudum suna dumankayanınmış tarif 10 aspirini ezip içine 5 limon suyu sıkıp bebe yağı ile karıştırıp göbüşe sürüp streçleyip yürüyüş yapıcakmışın onuda hazırladım ama yürüyüşü yapamıyorum kızımdan dolayı

günaydınn.. sesimi duyan olmuş çok mutlu oldum:) cimcimecim seni gördüğüme sevindim hayatım...

yaza artık sayılı günler var.. medusacım sen başlamışsın kararlısın ne güzel.. cimcime bizde başlayalım ha? ben tek başıma çok isteksiz oluyorum.. senle beraber başlayabiliriz ne dersin? ve diğer arkadaşlarda tabi.. ama bu mesajımın pek rağbet görceğine inanmıyorum:KK43:umarım yanılırım...

günaydınn.. sesimi duyan olmuş çok mutlu oldum:) cimcimecim seni gördüğüme sevindim hayatım...

yaza artık sayılı günler var.. medusacım sen başlamışsın kararlısın ne güzel.. cimcime bizde başlayalım ha? ben tek başıma çok isteksiz oluyorum.. senle beraber başlayabiliriz ne dersin? ve diğer arkadaşlarda tabi.. ama bu mesajımın pek rağbet görceğine inanmıyorum:KK43:umarım yanılırım...

Canım sende başla birlikte gelişmelerimizi takip ederiz ben yanındayım olumunekankayizsmile

Bende yağı sürüp streç filmle sardım yürüyüş yapıp geldim hergün yapıcam bunu inş :Saruboceq:

zayıfım ve göbeğim pörtlüyor:kızgın: mekik çekmek için hakikaten azim lazım..bir hevesle başlıyorum sonra bırakıyorum..biberiye yağı kullanıyorum bakalım bi de mekik 3 gündür devam ne olacak acep..

zayıf olduğum için göbeğim herkesin gözüne batıyor sürekli göbeğimden bahsediliyor sinir oluyorum artık psikolojim bozuldu yardım edin kızlarrr

bende aynı dertten muzdaribim.. kızlar ben tvde totalcore diye bişey gördüm. mekik çekmeyi kolaylaştıran alet. kullanan var mı acaba??

bende aynı dertten muzdaribim.. kızlar ben tvde totalcore diye bişey gördüm. mekik çekmeyi kolaylaştıran alet. kullanan var mı acaba??

yok canım ama ben ab rocket aldım arkadaşım ab rocketle günde 10 dk çalışarak göbeğinden kurtuldu maalesef ben hala yapamadım :1no2:

aynı dert bende de var kızlar benimde göbek haricinde başka bi yerden sorunum yok
ah o göbek de olmayıverse...

uzun zamandır kimse yazmamış bende dahil:KK43: benim göbeğimde hiç bir değişiklik yok malesef. araştırdığıma göre göbekteki yağları eriten ve bölgesel zayıflamaya yardımcı olan tek yiyeceğin yoğurt olduğunu öğrendim. bu yüzden yoğurt diyeti yapıcam bir hafta. markette yağsız yoğurt yoktu. arın arayıp bulucam ve pazartesi başlıcam inşallah. boyum 170 ve 54 kiloyum ama göbeğim rahatsız ediyo beni elbise giydiğimde hiç güzel durmuyo sinir oluyorum. titreşimli kemerlerden almayı düşünmüştüm ama iç organlara zarar verdiğini ve kalp ritmini bozduğunu öğrendim dolayısıyla vazgeçtim. işe yarayaağını düşünüyodum halbuki ama kaş yaparken göz çıkarmak gibi olur kemeri kullanmak..

Arkadaşlar size önerim callanetics benim boyum 1.71 ve 68 kiloyum göbek deliğinden ölçtüğümde 94 cm geliyordu callaneticsle 21 günde(6 gün yapıp 1 gün kasları dinlendiriyorsun) 91 cm oldu.Kardeşimin göbekten 4 popodan 3 cm gitti tavsiye ederim.Pilatesi 2 yıldır yapıyorum pilates sadece sıkılaştırıyor inceltmiyor maalesef ben bu yazın başından beri yaptım ama sonuç alamadım maalesef ama callanetics gerçekten sonuç alıyorsunuz.

Bugün kıyafet almak için mağaza, mağaza dolaştım. Neyi beğendiysem, şu hafif göbek olayından dolayı geri bıraktım. Ancak, bolca bir elbise alabildim. Acayip moralim bozuldu...:KK25:

Son düzenleme:
1 aydır plates yapıorum tas qıbı olan kalcalrım dahada tas oldu ama kocamn gobeqım var yerlestı qıtmıo resmn suc bnde annem de dalga gecıo plates snn yanlıs yerıne etkı ettı dıe:KK43: suc bnde ama ebrunun dvd2sını yaptım hep o vardı oda kalca agırlıklı .s ebru sallını karın qunlerını gunde 2 kere yapsam fayda eder mı acaba ?

1 aydır plates yapıorum tas qıbı olan kalcalrım dahada tas oldu ama kocamn gobeqım var yerlestı qıtmıo resmn suc bnde annem de dalga gecıo plates snn yanlıs yerıne etkı ettı dıe:KK43: suc bnde ama ebrunun dvd2sını yaptım hep o vardı oda kalca agırlıklı .s ebru sallını karın qunlerını gunde 2 kere yapsam fayda eder mı acaba ?

ah ah ahh....

ben de aynı dertden...

ben de zayıfım ama az göbeğim vardı...
göbekten çok çabuk kilo alıyorum...
işin tuafı kilo vermekte istemiyorum...
aslında kilom iyi ama eşim biraz al diyor...
ben se hep göbekten alıyorum...

54 gün önce erken doğumla bebeğimi kaybettim:KK43:(
ne kadar erken doğum yapsamda yinede baya göbeğim kaldı...
yani şimdi eskiden daha kötüyüm...

nette ne kadar göbek eriten hareketler bulduysam hepsini aldım...
ben günlük sadece göbek için olan egzersizler yapıyorum...
çünkü kilo vermek istemiyorum ve maşallah başka bir yerimde de fazlalık yok...
bakalım nasıl etki edecek...

ah ah ahh....

ben de aynı dertden...

ben de zayıfım ama az göbeğim vardı...
göbekten çok çabuk kilo alıyorum...
işin tuafı kilo vermekte istemiyorum...
aslında kilom iyi ama eşim biraz al diyor...
ben se hep göbekten alıyorum...

54 gün önce erken doğumla bebeğimi kaybettim:KK43:(
ne kadar erken doğum yapsamda yinede baya göbeğim kaldı...
yani şimdi eskiden daha kötüyüm...

nette ne kadar göbek eriten hareketler bulduysam hepsini aldım...
ben günlük sadece göbek için olan egzersizler yapıyorum...
çünkü kilo vermek istemiyorum ve maşallah başka bir yerimde de fazlalık yok...
bakalım nasıl etki edecek...

allah yardımcın olsun cnm :)bnde snvlardan snr baslıcam sadece karın egzersızlerıne vıdeo fln ıdırmem lasım.s ıse yararsa sonucları burya yarsın cnm ıns ıse yarar basarılar .. :KK15:

allah yardımcın olsun cnm :)bnde snvlardan snr baslıcam sadece karın egzersızlerıne vıdeo fln ıdırmem lasım.s ıse yararsa sonucları burya yarsın cnm ıns ıse yarar basarılar .. :KK15:

sağol canım...
sonuçları yazarım tabi...
ama bu işler sadece egzersizle olmuyormuş yaa...
yemeye içmeyede dikkat etmek lazımmış...
özellikle yağlı yiyeceklerden uzak durmak....
ama ben yememden kısmak istemiyorum çünkü kilo vermek istemiyorum...
ben 3 öğünlük yemeğimi 1 hafta 2 öğüne indirsem kilo olarak hemen farkediyordu...
ben sadece göbeğimi eritmek istiyorum ama pehriz yapmadan zor galiba...

bir de hamilelikten önceki göbeğimi bu hareketlerle ve azimle belki eritebilirdim ama şimdi çok zor...
çünkü sanki göbeğim sadece yağ:KK43:(
üstelik midemde var...
rahat 3 aylık hamile gibi gözüküyorum...
eskiden sadece göbek deliği altında bir avuç kadar yağ gözüküyordu...
gözükme derken avcumla sıkınca bu anlaşılıyor...

X