Yürüyorum

Roka35 Roka35 günaydın ❤️
Bizde kar tatili sizde de var mı?

Tartıldım bir haftada 2.1 kilo ödem gitmiş.
Regl filan bitti şişi indi.
Artık yağ yanacak 🔥

Adımlarım henüz 100 👻 bir saat anca oldu uyanali 😍
Canım benim Tebrikler çok iyi vermişsin.Bugun yoğun günúmdeydim.adimim az oldu bugün.:işsiz:

18 Mart 🥑
🥑3114 adım oldu.
Yürüyüşe çıkmadım fakat evde epey efor sarf ettim.
Çok kalori yaktığım kesin.
Ev 🏡 pırıl pırıl oldu 🏡
Sporun alası oldu sanki.👻
Çalışmadık kas kalmamıştır 👻

Arkadaşlar merhabalar herkese
Benim bir sorum olacak.Dışarı çıkmadan ev içinde kulaklıkları takıp koridorda yürüyorum bir kaç gündür.Koridor uzun. Ne kadar işe yarar hiç bilmiyorum yürüyüşüm 1 saat sürüyor bitince çok olmasa da terlemiş de oluyorum.Sizce faydasını görür müyüm
Ya da benim gibi deneyimleyen var mı aranızda
Dün sabah 7000 akşam 7000 14bin adım atmışım.Boşa mı kürek çekiyorum acaba

Arkadaşlar merhabalar herkese
Benim bir sorum olacak.Dışarı çıkmadan ev içinde kulaklıkları takıp koridorda yürüyorum bir kaç gündür.Koridor uzun. Ne kadar işe yarar hiç bilmiyorum yürüyüşüm 1 saat sürüyor bitince çok olmasa da terlemiş de oluyorum.Sizce faydasını görür müyüm
Ya da benim gibi deneyimleyen var mı aranızda
Dün sabah 7000 akşam 7000 14bin adım atmışım.Boşa mı kürek çekiyorum acaba
Çok faydasını görürsünüz.
Leslie de yapabilirsiniz sesi kapatıp.

Selam canım.hafta sonu misafirim var.biraz yoğunum.en kısa zamanda durumumu ozetlerim :KK68:

19 mart 🌷
🌷3949 adım.
Pazara ve fırına giderken yürüdüm ancak. Kar yağıyordu yine. Şimdi de oglumu uyutuyorum. Bu gece artik adım atmam.

Ne haber tatlım.Hafta sonu yoğunluğum bitti .Yarınki yoğunluğumu da atlattım mı tamamdır.Malum okul nobetim ve 10 saat ders.
Sabah tartı günüm . umarım güzel kilo vermisimdir.:dua:

Ne haber tatlım.Hafta sonu yoğunluğum bitti .Yarınki yoğunluğumu da atlattım mı tamamdır.Malum okul nobetim ve 10 saat ders.
Sabah tartı günüm . umarım güzel kilo vermisimdir.:dua:
Yargı izliyorum ✌️
Iyiyim😍
Tatil bitti.

20 mart 🍄
🍄Yürüyüşe çıkmadım. Adet yerini bulsun ayakta ancak 1611 adım oldu.

Eveeet 700gr dan daha kurtuldum. :halay: geçen hafta 62.5-bu hafta 61.8.
Herşey Yolunda şimdilik .İnşallah böyle devam eder .Seninle yola devam etmek çok güzel sudem34 sudem34 cim :KK68: :KK200: :KK50:

21 mart🌱
🌱3341 adim attim.

Roka35 Roka35 ben yatıyorum.
Yarin görüşüruz.

Verdiğin kiloyu cok begendim😍
Canım çok teşekkür ederim.Bugun Nevruz kutlaması vardı okulda.ikramliklari görsen efsaneydi.Dayanamadim tutamadım kendimi.gitme dedim kendime ama gittim yanlarına :kızgın:o_Ovee olanlar oldu.Kalorim ne durumda düşünmek bile istemiyorum.
Tek avuntum bugün 10.000 adım atmış olmam.

X