YUMURTA REZERVŞ düşük olanlar toplanalım

Testere dişli aslan pençesi bitkisine başladım komşumuz kadın doğumcu onu önerdi bana. Fsh düşerse normale girer mi yani her şey ?

Testere dişli aslan pençesi bitkisine başladım komşumuz kadın doğumcu onu önerdi bana. Fsh düşerse normale girer mi yani her şey ?
Ya şimdi buna kimse net bir şey diyemez.fsh normal olup hamile kalamayanlarda var.her şey normal ama yine olmuyor.testere dişli evet hem FSH için hemde adet kanamasi için çok iyi.gebe kalmayada yardımcı oluyormuş.ama herkeste aynı etkiyi yaparmi bilinmez

1 ay deneyip tahlil yapacağım canım inşallah etki eder. İyi düşünüyorum iyi olacak inşallah

Canım cevap vermemiz için ilk önce amh e2 prolaktin Lh tsh bu testleri bilmen gerekir .
Fsh tam anlamıyla şu an belli etmez doğal yolla gebeliğini .
Önemli olan ne kadar süredir korunmadığın halde hamile kalamıyorsun? Uzun süre deneyip olmuyor sa eşin ile beraber baktırmam lazım . Bir de rahim filminde varsa tüplerin açıksa ona göre fsh düşürüp doğal yolla gebeliğe çabalarsın .
Fsh düşürmek içinse hayıt otu testeredişliaslanpençesi içiyorum ben . Hayıt hapıda alabilirsin .

İncir kürü fsh çıkarıyor mu prolaktin diyebiliyordum

Testere dişliye başladım canım e2 55 bende yüksek mi ? Prolaktin yüksek biraz 32 o da testere dişliyle düşüyor zaten lh normal

Hayır
Ama yumurta sayısını söylemedi mi kuzum
3-4 farklı doktora gittim hiçbir şey söylemediler sorun yok dediler ultrasonda sadece. Şunu dedi 2 tanesi; polikistik over gibi yumurtalıkların görünüşte ama değilsin dediler. 2. defa gidip sordum hatta öyle miyim değil miyim hayır dediler öyle görünüyorsun ama değilsin. Hormon sonuçlarıma bakınca da değilim zaten

Merhabalar 37 yaşındayım 2 ay önce tüp Bebek yaptırdım tuttu ama düşük yaptım amh 0.6 FSH 10 un altında.. yumurta kalitesi için astalife Q10 ve koenzim kullanıyorum inşallah faydası olur. Eğer maddi anlamda toparlananilitsek yaza tekrar tüp Bebek düşünüyorum... Sizler neler yapıyorsunuz yumurta kalitesi için

Yapmadığım şey yok canım .
Biesteron
Argifertil
Omepaq10
İncir kürü
Çiğ badem
Çörekotu yağı
Sana kesinlikle önerim Biesteron özellikle sizin yaşınıza göre . Ben de 30 olucam kullanıyorum . Faydasını göreceksin. Pahalılığına bakmadan mutlaka almalısın

Ama onu doktor kontrolünde alınıyor diye biliyorum değil mi? Beni şu an takıp eden doktor yok alsam acaba bı zararı olur mu?

Biestron tüp tedavisine mi kullanılıyor?

Astalife gıda takviyesi mi?

Bunlarla düşüyor mu daha once tecrübe ettin mi?

Balık yağı ve astaksantin.. takviye gıda bir kaç yerde tüp Bebek doktorlarınin önerdiğini gördüm ondan dolayı aldım
Ins bi dahakine nasip olur
Bende balik yağı maxijuno kullanıyorum bitti şimdi farklı alıcam.
Linkini atarım.

Tup zor süreç maddi manevi yıpratıcı.
Ne kadara mal oldu totalde, hangi Dr a gittin?

Eklentiler

• Screenshot_20230418-133117_WhatsApp.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_20230418-133111_WhatsApp.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…