YUMURTA REZERVŞ düşük olanlar toplanalım

roselovee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2022
242
100
Amh 0.40 yumurtalarım 3 - 4 tane oluyor . Kullandığım vitaminler
Argifertil
Biesteron
OmepaVm
Ve sağlıklı besleniyorum . Siz neler yapıyorsunuz ?tedavi oluyor musunuz ? Neler iyi geliyor ? Havuz yaptırıyorum . Eşiminde spermi düşük . Kür yapıyor musunuz ?

Vitaminlerin dışında ben haftada 3-4 gün kahvaltıda avokadoyu öneririm.

Biosteron kaç ay kullandınız yumurta sayısında ve kalitesinde farklılık oldumu.bende adeti bekliyorum yumurtama bakilicak iki ay kullandım durun iyi olursa tüp bebeğe başlanacak.

Biosteron kaç ay kullandınız yumurta sayısında ve kalitesinde farklılık oldumu.bende adeti bekliyorum yumurtama bakilicak iki ay kullandım durun iyi olursa tüp bebeğe başlanacak.
1 aydır kullanıyorum henüz belli değil faydası olduğu . 9 gün sonra tüp bebeğe başlıcam

Merhaba lar ne kullanıyorsunuz tam olarak öğrenebilir miyim nerden aldınız güvenilir mi
Canım ben aç karnına folik asit ve tok karnına teatrio diye bı ilaç kullanıyorum yumurta gelistiriciymiş doktor tavsiyesi ile. Polen karışımı ise anavarza baldan aldım çok hoş bir tadı var öneririm.

Amh 8 ay önce 0.79 du. Takviyesiz 4 yumurta toplandı. 2 boş bir embriyo oldu. Takviyelerden sonra
(Redostim+ Imprly+ folik asit ile ) 17 yumurta toplandı. 8 tane 5. Gün embriyosu var şuan. Transfer bekliyorum
Ne kadar çok çoğalmış . Redostim ne işe yarıyor acabs

merhabalar.bende tüp bebek tedavisine başlayacağım öncesinde doktorum sizin kullandığınız ilaçları verdi sadece omepavm yok bende.size sorum bu ilaçlar bende adet gecikmesi yaptı ve 3 doz iğne,2 adet dil altı hap kullandım adet olmak için doktorumun tavsiyesi ile ama hala adet olamadım.böyle bir şey yaşadınız mı acaba.umarım hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız

Ben de adet gecikmesi yapmadı . Bence bu ilaçlar adet gecikmesi yapacak vitaminler değil canım . Senin durumun nedir amh mı düşük ? Kistin var mı ? Ondan gecikebilir

Hacamat ve sülük öneririm, dolu dolu kaliteli yumurtalarınız olsun ,sağlıklı bebisleriniz olsun inşallah ,aminnn

Hacamat ve sülük öneririm, dolu dolu kaliteli yumurtalarınız olsun ,sağlıklı bebisleriniz olsun inşallah ,aminnn
Geçen hafta hacamat yaptırdım . Siz yaptırdınız mı ? Nereden yaptırdığınızı soracaktım . Bazıları diyor ayak bileklerinden de Rahime gidiyor kan . Kuyruk sokumu haricinde

Ben de adet gecikmesi yapmadı . Bence bu ilaçlar adet gecikmesi yapacak vitaminler değil canım . Senin durumun nedir amh mı düşük ? Kistin var mı ? Ondan gecikebilir
amh yaşıma göre ne iyi ne kötü sınırda dedi doktorum.kistte yok.walla anlamadım canım bende.kanama geldi hafif o da 3 doz iğne ve düşük yapmak için kullanılan bir ilaçla geldi doktor ona rağmen adet sayamam dedi ve tüp bebek tedavimiz şimdilik 1 ay ertelendi.yine bu ay hazırlık aşamasında aynı ilaçlara devam etmek zorundayım umarım bu ay gecikmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…