Yumurta kac mm iken catlatma ignesi yaptırdınız acil yardim lutfen

Kan verdin mi pekiii
Daha önce mi evet 12 sinde kontrolüm vardı 9 gün olmuştu doktora demiştim çıkar mı diye oda çıkar dedi 1,83 çıktı ve değilsin dedi 2 gün sonra tekrar verdim iğne hariç 11 . Gün 2,41 çıktı ve değerimde 5.3 dü burda okumuştum artabilir şüpheli diye 12ve 13. Günde gebelik testi yaptım silik çıktı canım bugün de 14. Günüm

Merhaba bende 13 eylülde iğne yaptım bugün ovülasyon testim silik çıktı normal mi acaba siz takip ediyor musunuz 4 günde silikleşir mi
Bende bu akşam eczaneden alıcam denemeye başlıycam akşam bi yaparım sonra bir daha sabahları takip ederim 1 hafta boyunca bende 16 sında çatlatma iğnesi yaptım. Kaç gün takip ettin de şimdi silikleşti senin?

Evet ya bugün benimde kasıkalrımla keskin bi ağrı hissettim acaba bugün mü yumurtladım cuma 11.30 da iğne vuruldum
Benimde var ama hafif sızı gibi. Bir de ben bugün çift çizgi çıkacağını bile bile yaptım görmek bile mutlu etti :KK49:

Eklentiler

• IMG_2753.jpeg
    IMG_2753.jpeg
    47,4 KB · Görüntüleme: 9
Benimde var ama hafif sızı gibi. Bir de ben bugün çift çizgi çıkacağını bile bile yaptım görmek bile mutlu etti :KK49:
Evet bu sonucu görmek bile insanı çok mutlu ediyor ama inşallah dualarımız kabul olur da gününde gerçeğini görürüz hep bunun hayalini kuruyorum

Kızlar sanırım hamileyim 2,41 den yükselmiş iğnenin etkisi dicem ama artış olmaz dimi çok heyecanlıyım🤩😍
IMG_8481.png

5 den aşağısı negatif diye biliyorum ben ama seninki çok sınırda kalmış canım olabilir de opmayabilir de bence iki gün kendine dikkat et sonra tekrar kan ver inşallah hamilesindir 🤲🏻
Aynen yükseliyor diye umutlanıyorum idrar testinde de silik çizgiyi gördüm iki gün önce

Kızlar çatlatma iğnesini 16 sında saat öğlen 12:00 de olmuştum bugün ovülasyon testi yaptım. Çatladı veya çatlamak üzere diye mi yorumlamalıyım?

Eklentiler

• IMG_2756.jpeg
    IMG_2756.jpeg
    50,8 KB · Görüntüleme: 7
X