Yumurta kac mm iken catlatma ignesi yaptırdınız acil yardim lutfen

Bende bu akşam eczaneden alıcam denemeye başlıycam akşam bi yaparım sonra bir daha sabahları takip ederim 1 hafta boyunca bende 16 sında çatlatma iğnesi yaptım. Kaç gün takip ettin de şimdi silikleşti senin?
Bir süre bekledikten sonra tekrar koyulaştı bugünde koyuydu ne zaman acaba iğnenin etkisi geçecek erken gebelik testi yapacaktım ona göre

Canım selam çatlamıştır o çoktan 16 sında olduysa 16 gece ve 17 di gece değerlendiriyorsun senin takvimine göre. Ama bende ovülasyon testi yaptım böyle kırmızı çıktı. Çatlstma iğnesi lh hormonu verdiği için lh yüksek olduğundan kırmızı çıkmış olabilir ikisi ben ona yordum
Çatlatmayı nasıl emin olucaz iğne diye kesin çatlar mı ki belirgin bir ağrı ya da akıntı da yaşamadım ben doktor tekrar kontrole de çağırmadı

Çatlatmayı nasıl emin olucaz iğne diye kesin çatlar mı ki belirgin bir ağrı ya da akıntı da yaşamadım ben doktor tekrar kontrole de çağırmadı
Benim ufak ufak sızılar oldu iğnenin ilk 3 günü bugün hiçbirşey yok. Normalde şeffaf yapışkan akıntı gelirdi bu ay o bile gelmedi ama çatlatma iğnesinden sonra çatlama olmaması çok çok düşük ihtimalmiş

Benim ufak ufak sızılar oldu iğnenin ilk 3 günü bugün hiçbirşey yok. Normalde şeffaf yapışkan akıntı gelirdi bu ay o bile gelmedi ama çatlatma iğnesinden sonra çatlama olmaması çok çok düşük ihtimalmiş
İnşallah öyledir canım bende 13 eylülde 11.30 öğlen vuruldum dün ve bugün belirgin kasık ve bel ağrısı hissediyorum onun haricinde başka bir belirtim yok beklemekteyim

X