Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
teşekkürler iyiyim :) öyle takılıyoruz arkadaşım kilo veriyor ama ben verme modunda değilim sanırım bilmiyorum böyle bir kalıcı düzen kurabilir miyim , deniyorum hayırlı akşamlar
Yaş kaç? Tatlıyı kesince emin olun acıkmıyorsunuz gün içinde tatlı yiyeyim aç olmasam bile birşeyler yemek istediğim oluyor. Tabi arada oluyor insallah istediğiniz kiloya gelirsiniz :) hayırlı akşamlar

32 :) tatlıyı kesemiyorum bu aşamada ama proteinimi güzel alıyorum ben de daha iyi hissediyorum eskiye göre
çok teşekkürler siz bir düzen oturtabildiniz mi?

32 :) tatlıyı kesemiyorum bu aşamada ama proteinimi güzel alıyorum ben de daha iyi hissediyorum eskiye göre
çok teşekkürler siz bir düzen oturtabildiniz mi?
Gençsiniz elbet verilir :) ben evlendikten sonra aniden çok aldım (regl olamadım bir dönem vs) sonra versem de aldım geri. En son vermeye çalışıyordum spor yapıyordum bebek için daha az bir kiloyla hamile kalmak için ama hasta bakmaya geldim o yüzden boğazımı tutuyorum suyumu içiyorum spor yok:) bide troid var zor gidiyor hayırlısı bakalım. Yani bakalım eve dönünce spora devam. Elbet verilir yeter ki istek olsun.

siz daha da gençsiniz anladım hormonlar çok etkiliyor tabi inşallah düzelmiştir şimdi
çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim
aynen spor çok önemli, yapabildiğimiz kadar :) biraz kalbimiz hızlansın yeter bile
inşallah siz de istediğiniz kiloya ulaşıp bir de sütüne, sağlıkla doğacak bebiş/lerinize sahip olursunuz

Kesinlikle öyle güzel dilekleriniz çok teşekkür ederim insallah amin

@beyazcicek25 arkadasim ne guzel dualar etmis . Amin hayirli geceler

17 Mayıs

" 2.600 kalori, 260 karb, 110 protein, 120 yağ, 30 lif "

Sabah altınkılıç ballı muzlu kefir
türk kahvesi, sütlü çikolata,kuruyemiş, dünkü gibi bellagio Yer fıstığı kremalı ve taneli gofret
Öğlen Kıymalı kurufasülye, sossuz mantı
Ara san sebastian çizkek sossuz, eti paykek şekli şahane kek
sade latte
Akşam mısır unlu,kızarmış uskumru, eti form domates kekik zeytinli kraker, salata
Ara taze kayısı, sade türk kahvesi
eti gong puffs peynirli acılı
uniq2go 67 gr protein bar, yanında süt

Diğer içecek 3 fincan siyah çay, 2.5 lt su

Spor 12.003 adım

D Diyettenvzgctm-olmuyo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…