Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
23 Mayıs

Sabah 1 küçük muz, ince dilim hazır çiko yaş pasta,sade nescafe
Öğlen 1 dilim kepekli ekmek , 2 haşlanmış yumurta , beyaz peynir,domates salatalık dereotu zeytinyağlı baharatlı 4 zeytin taze naneli limonlu 1 kupa meyve aromalı yeşil çay
İkindi çizburger , patates kızartması üstünde baharat hardal barbekü sos,150 ml pepsi
Ara snickers çizkek , siyah çay 1 kupa
1 avuç beyaz leblebi ,1 bayram çikosu , 125 gr taze yaban mersini sade nescafe
Akşam hazır tavuk köftesi 120 gr , iceberg , ketçap mayonez yoğurt
Ara bir cornetto disc antep fıstıklı, bir twister cosmix dondurma

2 lt su

Spor: 3 Mil Leslie(bölgesel ekledim yaprken) ,
15 dk bölgesel: kol, iç ve dış bacak
10,242 adım

D Diyettenvzgctm-olmuyo

Afiyet olsun kanki. Ben de oha dicem bu sefer musadenle bu sefer aksam menusuyle de kurtarmaz bi gun olmus. Saglik olsun ya, amann. Her seyin basi saglik.

Afiyet olsun kanki. Ben de oha dicem bu sefer musadenle bu sefer aksam menusuyle de kurtarmaz bi gun olmus. Saglik olsun ya, amann. Her seyin basi saglik.
aynen sen de de zaten senden kaptım haha ama en güzel yorum oydu, takımda yazamıyoruz tabi ama aramızdaki samimiyet bunu kaldırabilir
ay tişikkir idiriiimmmm

24 Mayıs Salı

Sabah: türk kahvesi(telvesiyle içtim), anne pudingi :)
Öğlen: yumurtalı ve peynirli açma, 2 ekler
1 küp şekerli siyah çay+1 sade siyah çay
İkindi: subway kkekikli ekmeğe,yarım boy hindi fümeli kaşarlı sandviç,büyük ayran
2 küçük top dondurma + sos , fıstık
Akşamüstü : herby fit tea limonlu,1 yumurta, beyaz ekmek
hazır çiko yaş pasta ince dilim
Akşam:az yağda tavuk şinitzel, sebzeli bulgur pilavı, türlü, domates,iceberg , 150 ml ice tea
Ara: 4 taze kayısı, sütlü çikolata, 1/3 uniq2go 20lik protein bar, 1/3 cinnamon roll, sade nescafe 1 kupa
yarım avuç kuruyemiş

2 lt su

Spor: 3 Mil Leslie, 14,605 adım

D Diyettenvzgctm-olmuyo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…