Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hayıt şifa getirir inşallah tatlım, hakkaten çok uzun bir süre 65 gün, inşallah güzel haberler verirsin, olumsuz bir durum yoktur... kistlerin gecikme yaptığını duymuştum sanki, ama kist de yokmuş sende...

hheeeyyy kızlar ben geldım hayırlı haberle döndüğümü sanıyorum dün cok agrım vardı bılıosunuz bahsetmıstım megerse yumurtam catlamıs kendılıgınden allahdan ilşki de olmustu progestan verdi doktorum bitirip öyle gidicem birde iki gün ilşkiye girin dedı

maşalllahhhhh canım sanaaaa :) ayyyy inşallah sağlıkla hamiş kalırsın bu ay, çoook heyecanlandımmmm :)

bernacım doktora sordun mu sorularını? folik asit yazdı mı? neler öğrendin? yeni bilgi var mı?

Mrb arkadslar fsh la ilgili her turlu blog yazi topiklerden cikmayan biri olarak gorunce yazmak istedim
Bende 4 yil ugrastm yuksek fshla.yasim 28
Ilk 4 yil once erken menopoza girdgim soylendi
Fshim hep yukseklerdeydi.50 70 arasi genelde
Adette olamazdim hormon ilacsz.
Ama pes etmedim bitkisel kurlerden misir carsisina donse de midem baska carem yoktu
Sonuc olarak en son olctrdgum fsh 90 di.ve ben bir ay sonra dogal yoldan hamile kaldim.su an 6 aylik gebeyim
Darisi basiniza.asla yilmayin pes etmeyin.doktorlar hep olumsz konusur.kendinizi kaptrmayin.saglikla kalin

canııım çok okudum topiklerde senin yazını, çok moral oldun vallahi bana, Allah razı olsun senden, sağlıkla bebişini kucağına almak nasip olsun inşallah... var mı bize kür önerilerin?

bir de amh kaçtı canım senin? yumurta rezervin nasıldı?

canııım çok okudum topiklerde senin yazını, çok moral oldun vallahi bana, Allah razı olsun senden, sağlıkla bebişini kucağına almak nasip olsun inşallah... var mı bize kür önerilerin?
Zaten hep bi moral umut bulmak icin girerdim topiklere.simdi de sizleri cok iyi anladgim icin yazmak istyorum hemen.ne cok sevinir tutunurdum cunku boylesi mucizelere.resmen guc verirdi.birgun fshi yenersem mutlaka bikmadan bende yazarim diyodum.
Canim ben hamile kalmadan once bi tanidgin onerisyle 40 gun boyunca hergun geceden saf zeytinyaginda bekletlmis incir yedim.sabah ac karna
40 gunluk o surec bitince boş durmiyim dedim ve yine bi tanidgin macun tarifini uyguladim.arisutlu corekotlu.tarifini istersen yazarim.41 gunde onu yedim hergun.macun bitti adet oldum zaten.son adetim oldu ve hamile kaldim

maşallah canım yaaa, yaz tabi macunun tarifini, hepimiz faydalanalım...
ben de günün birinde hamiş kalırsam yazacağım senin gibi her yere...biz şimdi hayıt, aslanpençesi vs. kürleri uygulamaktayız...

maşallah canım yaaa, yaz tabi macunun tarifini, hepimiz faydalanalım...
ben de günün birinde hamiş kalırsam yazacağım senin gibi her yere...biz şimdi hayıt, aslanpençesi vs. kürleri uygulamaktayız...
Evet bende bi ara ictim o kürleri.fshi dusurmustu.
Tarifi veriyim
1 kg bal
50 gr ari sütü
250 gr corek otu
250 gr isirgan tohumi
100 gr antep fistigi
Toz haline getrilip balla karistilacak hepsi ve bu dualar okunacak ustune.41 gun sabah aksam birer kasik yenir
Ali imran suresi 37.ayet 71 kez
Digerleri birer kez
Ali imran 38.ayet
Enbiya 89.ayet
Saffat 100.ayet
Şura 22.ayet
Sifa olsun.umarim hepinize yarar

saol tatlım ellerine sağlık, bizimle paylaştığın için çok teşekkürler... sen hamişsin hamişlerin duası kabul olur, bizim için de dua et lütfen

saol tatlım ellerine sağlık, bizimle paylaştığın için çok teşekkürler... sen hamişsin hamişlerin duası kabul olur, bizim için de dua et lütfen
Rica ederim bi faydam olur umarim.evet hepiniz icin dua edicem
Zor ve yipratici bi surec.sizi çok iyi anliyorum
Allah emeklerinizi boşa cikarmasin tez zamanda gobislerinizi doldursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…