Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

monte cristo nerelerdesin?
geldim kuzum geldim, şimdi geldim...

canım ağrın olduğunu duydum, ben soğan kürü hiç uygulamadım neden oldu acaba... araştırdın mı bu tarz ağrılar yaşayanları? benim gatritim var ve soğan midemi yakar mesela ama senin kasıklarda olmuş ağrı, inşallah bir sıkıntı çıkmaz canım yaaa. ben de bi araştırayım bakalım başkalarında da oluyor mu bu ağrı

KURU SOĞAN KÜRÜ
hazırlanışı;1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey koymadan öğlen ve akşam yemeklerinden önce 1′er bardak suyunu için.
Uyarı: Bu kürü (soğan suyu kürünü )15 günden fazla uygulamayın.
Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.
AYRICA;Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bende olmadı mesela...tam tersi bir rahatlama olmuştu. akıntım azalmıştı. sonuç iyiydi yani.

gülbilcim gebe olma durumun yok di mi canım? gebe olma ihtimalinde soğan kürü önerilmiyor asla

hayıtı ilk içmeye başladığımda ve de aslanpençesini, adetimin 4.günüydü, adetim tamamen kesilmişti.. ve 4.gün akşamı tekrar gelmeye başladı,7.güne kadar sürdü ki yıllardır 3 gün sürer adetim...

şu anda dahil kasık ağrılarım var, içmeye başladığım ilk günden beri ama ben hep iyiye yoruyorum, ve beni tedavi ettiğine inanıyorum, belki psikolojiktir ama zaten her şey beyinde bitiyor...

gülbilcim soğan kürü de güçlü bir kür, rahmi tertemiz yaptığı yazıyor heryerde... belki bu temizleme aşaması ağrı yapmış olabilir mi? ama ne olur dikkat et kendine, insan en iyi kendi bilir durumunu, bir dinle bakalım bedenini, ne gibi sinyal veriyor?

Hoşgeldin tatlım. Ağrı kasıklarda ve karında oluştu. geçen ay da böyle bir ağrı yaşadım. dr a gittiğimde kist oluşmuş dedi. yine mi kist oluştu bilmiyorum. ağrı yüzünden gece uyuyamadım. kist için hap kullanmak istemiyorum. yumurtaları zayıflatıyormuş .benim yumurtalarım zaten çok zayıf. ihtimalim iyice azalacak.

hayır canım gebe olma ihtimalim yok.
tamam tatlım o zaman soğan bitince incir kürü... yumişleri geliştiriyormuş incir..

şimdi bir yerde okudum hayıt yumurtaları erken geliştirip çatlatmış, hakkaten benim de bu ay çok erken gelişti bence yumiler, adetin 6.günü gelişmişlerdi..9.gün de çatlama akıntısı yaşamıştım aylardan sonra ilk defa...

ben bitkisel kürlere inanıyorum, bakalım bu ay adetin 3.günü hormonlar ne diyecek? daha da fırlamış olmasınlar

canım hayıta bende başladığımda kasık ağrıları hissettim. ama onlar hafif şiddetli idi. mide karın ve kasıklarımda hissettiğim ağrı çok şiddetli. soğan suyunun faydası oluyor yoksa zararı mı oluyor bilmiyorum.

bence senin hormonlar düzene girmiştir tatlım. hayıtın gerçekten çok faydası oluyor. kist için tarçın suyu içmiştim. o zamandan bu yana akıntım yok.

Benim 3. gün çok az kahverengi akıntım geldi. şu ana kadar başkada birşey yok.

Cnm hayiti tarcin suyu nasil yapiyorsunuz ne zaman basliyorsunuz.
tarçın suyuna adetimin bitiminde başladım. 1 bardak suda 1 tane kabuk tarçını 3-5 dak. kaynatıp günde bir kere içtim. akıntımı kesti. tavsiye etmem. kist için civan perçemi de önerdiler. soğan küründen önce onu da uyguladım. faydası oldu mu bilmiyorum. oda sabah akşam aç karnına 1 er su bardağı içiliyor. ben 7 gün içtim. bayanın birinin yumurtalıklarında iki tane 4 ve 6 cm büyüklüğünde kist varmış .5 gün civanperçemi içmiş. kaybolmuş. ama tabi burda kistin çeşidi önemli. ben kendiminkinin çeşidini bilmiyorum. inşallah bi faydası oluştur.

Cnm hayiti tarcin suyu nasil yapiyorsunuz ne zaman basliyorsunuz.
hayıtın tohumunu ezip 1 su bardağı suya yarım çay kaşığı koyup 5 dak kaynatılıyor. 15 dak. demleniyor. süzülüp soğutmadan sabah akşam günde 2 kere içiliyor. aktarlarda hazır hayıt suyu var. onu da sulandırıp kullanabilirsin. istediğin zaman başlayabilirsin ama adetin 2.-3. günü başlarsan daha iyi olur.

inşallah olumsuz bir durum yoktur, içine sinmiyorsa devam etme bırak tatlım...

canım ben tarçın kullanmadım ama hayıt kullanıyorum, hazır hayıtsuyu aldım aktardan sulandırıp akşam sabah aç karna içiyorum
hayıtı aç karnına mı içiyorsun? aç karnına içildiğinde saçları çok fazla döktüğünü duymuştum. ama emin değilim. bi araştır istersen tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…