Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

evet cnm esımın daha önce bakıldı sınırdaydı sayısı ama sımdı ona baya bi keçiboynuzu yedırdım içirdim eki etmıstır dahada cogalmıstıır inşaallah
ooo süpper, etmiştir inşallah, şifa olsun ikinize de

selamlar ,
benim de AMH çok büyük problem
1,5 yıldır düzenli olarak doktora gidiyorum
fsh ve lh da sıkıntı yok ama maalesef rezervim çok düşük ve çikolata kistim var..
2,5 yıllık evliyim bu ay ilk defa bebek denemesi yapacağız

bende arısütü kullanmaya başladım
ama fsh a etki edermi bilmiyorum umarım yükseltmez

canım kist için önce soğan kürü, ardından yumişler için incir kürü öneriliyor, memnun kalan çok...

arı sütü de yumurta kalitesini arttırıyor diye biliyorum, kistin hamile kalmaya engel değil, di mi? doktor bir şey söyledi mi?

inşallah gelir şu bebişler artık...
inşşallah cnm bak ben dun kara kara düşünüodum ne yalan söylım kafamada az bısey takılıodu arada dıodum 12 mm yumurta ne ara buyucek de ne ara catlıcak keske az bısey buyumus olsa da iğne yapsa dedım kendılıgınden catlamıs kocamı nasıl kandırcm bakalım adam ilşkiye grmek ıstemıo artık psikolojkmn zorunlu hıssedıomus kendını

fsh ı 95 olupta OZON TEDAVİSİ İLE 8 E DÜŞENE ŞAHİT OLDUM....KESINLIKLE MENAPOZU KABUL ETMEYIN
TEDAVİSİ OLMASA KABUL EDIN AMA TEDAVISI VAR. DR.İLHAMİ ATILGAN OZON UYGULAMASI YAPIYOR AYNI ZAMANDA TÜP BEBEK DOKTURU ANKARADA.İLETİŞİME GEÇİN DERİM..

benimki de başlarda günaşırı pek mutluydu ama şimdi bebek için olunca strese giriyormuş :)

canım bizim daha fsh ile ilk ayımız, kürlere başladık bi önümüzdeki aylarda bakalım duruma göre değerlendirelim ozon tedavisini... ama ilk önce kürler işe yaradımı bakmak lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…