Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hayıtı aç karnına mı içiyorsun? aç karnına içildiğinde saçları çok fazla döktüğünü duymuştum. ama emin değilim. bi araştır istersen tatlım.
aaaa nasıl olur? hayıt aç içilecek diye biliyorum..10 gündür kullanıyorum saçlarım çok dökülürdü, inanılmaz şekilde dökülme durdu, her sabah spordan sonra duş alıp özellikle bakıyorum 10 telden fazla asla dökülmüyor, ben de folik vs vitaminlerin faydası oldu diye düşünüyordum, önceden avuç avuç dökülürdü...

1-2 gün daha dayanayım da. duruma göre bakarım. akıntımın hiç gelmemesi canımı sıkıyor. yumurtalarım bu ay gelişmiyor sanırım.
gelişiyordur tatlım doktora gidince çıkar ortaya, bazı hanımlarda akıntı olmazmış... ben de aylardır hiç akıntı yaşamıyordum sonra burada topiklerden okuyunca yumurta çatladığında şeffaf akıntı olur diye o zaman anladım sanırım yumurtam çatlamıyor dedim..ama bu ay hayıtla beraber ciddi anlamda yumurta akı şeffaf akıntı yaşadım, yumişlerin çatladığını resmen hissettim

bu sitede bir forumda okumuştum. bayanın biri aç karnına içmiş. saçları çok fazla dökülmeye başlamış. o yüzden dedim. o zaman o bayanın başka bir sebepten bence.

senin adına çok sevindim şekerim. önceden hep akıntım olurdu ilk defa bu ay böyle oldu. kistte yumurta oluşumunu ve gelişimini engeller deniliyor ama ne kadar doğru bilmiyorum.

bu sitede bir forumda okumuştum. bayanın biri aç karnına içmiş. saçları çok fazla dökülmeye başlamış. o yüzden dedim. o zaman o bayanın başka bir sebepten bence.
bilmiyorum ki canım, ama her yerde hayıtı aç için yazıyor..tok mu içsem ki

şimdi de baktım da her yerde aç içilecek yazıyor canım

tatlım ne durumdasın adetin geldi mi? merak ettim seni

ben de bu yazıyı anneysen.comdan buldum, paylaşayım istedim :

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Sitede çok eğitici farklı yazılar var . site çok hoşuma gitti .14 haftalık hamileyim .hamile kalmam mucize gibi bir şey.çünkü 7 defa tüpbebek denedim 6 sı aynı hastanede sonuncusunuda başka bir dr. da denedim. heriki dr. da boşuna denememi istediler.menepoza girdiğimi hamile kalmamın mümkün olmadığını ilettiler. tabii ben o günlerde yıkıma uğradım .psikolojik destek aldım.eşimin iş arkadaşlarından biri bir bitkisel ilaç kullanmamı önerdiler. bu bitkisel ilaç hem regl liyi düzene koyacağını menepozu geciktirici özelliği olduğunu ve yumurta geliştirme özellliğinin olduğunu iletti. ilacın adı HAYIT SUYU 2 ay kullandıktan sonra regl olmaya başladım.4. ayındada hamile kaldığımı öğrendim .yani mucize oldu . dr.larım inanamadı .mucize bir bebek olduğunu ilettiler.bir bitkisel ilaçla olan mucizeyi sizle paylaşmak istedim .Çocuğu olmayan yakınlarınlarınızla paylaşmanızı istiyorum.hayıt suyunu yanlız sadece marka olarak (mecit efendi ) alınmasını tavsiye ediyorum.

Yok canım olsa tüm herkese buraya yazacak iki ay gecti üstünden olmadım.artık kabullendi galiba doğumunu yapan drdan randevu aldum haftaya gştcem bakalım.
git bakalım canım ne diyecek... kist falan var mıydı sende? kist mi engelliyor acaba adet olmanı?

İş yerimde benimle adet gören arkadaşlar ikinci yi oluyolar.ama bende bi.durum yok.böyle bianda olmaso cok üzücü.suan adet olmayı unuttum gibi sanki öyle yani.

İş yerimde benimle adet gören arkadaşlar ikinci yi oluyolar.ama bende bi.durum yok.böyle bianda olmaso cok üzücü.suan adet olmayı unuttum gibi sanki öyle yani.
gelir inşallah hiç sıkma canını, bakalım doktor ne diyecek..soğan kürü falan yapmış mıydın, söküyor ya adeti?

Brn ilk dra gittiğimde hersey normal dedi.Sadece uzun sürdü On beş gün. Sonra adet olunca kullanmam için sadece bir aylık bi ilaç verdi.adetin ilk günü kullanayum diyr.ama eczacılar okuyamadım.ilacın ismini bende prof aittir oda testin yanlış zamanda basıldığını söyledi sonra vajinal muayane etti yumurtalıklar cok iyi gözükmüyor ama suan zaten adetin On üçüncü günü bu normal dedi fsh yüksekliğinde normal dedi.amh baktır ded.amh düşük çıkıncaya dediki adet ol öyle fsh bakalım dedi.sonra hap kullanırsın ama istersen bucok acil drğil dedi.ve ben suan 65 gündür bekliyorum. Bu arada On gündür hayıt içiyorum gerci ben tarlusal içtim ama olmadım.bilmiyorum neler oluyo

Amh ve fsh ın iyi cıkar inşallah o zaman doğal yolla drnersin.ama iyi cıkmazsa vakit kaybetme bence tabi fsh cok yüksek değil senin.kırılan sonrası riskli

Amh ve fsh ın iyi cıkar inşallah o zaman doğal yolla drnersin.ama iyi cıkmazsa vakit kaybetme bence tabi fsh cok yüksek değil senin.kırılan sonrası riskli
evet canım yaa, bu ay doktor da değiştireceğim bi değerlere bakalım, sonuca göre yeni bir yol çizeceğiz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…