Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Merhaba. Bende aynı durumdayım. 4 aylık evliyim. rezervim yok denecek kadar az. hormon değerlerim normale döndü. kistim ve miyomum var. kistim olduğu için tüp bebek tedavisine başlayamadık. kist için hap kullanmak istemiyorum. çünkü yumurtaları zayıflatıyor. bende soğan kürüne başladım. bugün 4. günüm. inşallah faydasını görürüm. adetime kadar tüm bitkisel yöntemleri deneyeceğim. haptan yada ameliyattan iyidir.

bebegın olmaz senın deyıp gönderdıler arkadasımı ozondan snra fsh düştü siz kürleri deyın tabıkı her yolu denedıkten snra oolmazsa ..bir tedavisi oldugunu bilin:)

az önce bir forumda okudum. 25 yaşında bayanın biri 0.01 amh ile menapoza girmiş. aradan 10 yıl geçmiş. o adar hiç adet olmamış. karnı büyümeye başlamış. hamile oluğuna ihtimal vermemiş. dr a gitmiş. tahlil yapılmış. hamile olduğunu öğrenmiş. rabbim bize de mucize nasip eder inşallah..

ben çok okudum böyle örnekler, burada yazdım bile size, böyle örnekler var diye.... o sebeple ben çok rahatım, Rabbim isterse olurrrr.....

ben çok okudum böyle örnekler, burada yazdım bile size, böyle örnekler var diye.... o sebeple ben çok rahatım, Rabbim isterse olurrrr.....
Kesinlikle rabbimin ol demesi yeterli. iki yumurtalığı da alındığı halde hamile kalanları duydum ben. ama işte dr lar moral bozmada birebir.

ya kızlar benm kafam karıstı doktorun bana verdıgı ılac hem agızdan hemde vajınadan alınıomus bana bısey demedı doktor tok karnına dedı sadece agızdan demek ıstemstr heralde dımı

ya kızlar benm kafam karıstı doktorun bana verdıgı ılac hem agızdan hemde vajınadan alınıomus bana bısey demedı doktor tok karnına dedı sadece agızdan demek ıstemstr heralde dımı
internetten ilacın yaz. nasıl uygulandığıyla ilgili fikir edinirsin canım.

kızlar bugun menüde karnıyarık yaptım tavuk hasladım ufak bısey suyundan pirinç pilavı yaptıım suyu ıkıye böldüm diğer yarısından dün kü arpa sehriyeli çorbadan yapıcam yıne kocamın gönlünü feth etmem lazm malum calısma olması lazm aksam

oy oyyy maşallah hamarat kızımız...ama çok yedirme sonra mayışır, uyku basar

Dayanamadım dra gittim ve dediki rahim ince folikül yok.hormpn testi yarın cıkacak.ve hormon tedavisine başlıycakmış sonuca göre.erken menepoz yani. Cok üzgünüm...

Dayanamadım dra gittim ve dediki rahim ince folikül yok.hormpn testi yarın cıkacak.ve hormon tedavisine başlıycakmış sonuca göre.erken menepoz yani. Cok üzgünüm...
bende erken menopozum doktorlara göre, hiç takma kafana tatlım, lütfen moralini düşürme... onlara göre hepimiz erken menopozdayız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…