Yine Olanlar Oldu Nefes Alamıyorumm :(

Tum hata senin hayatim. Kusura bakmada dogruya dogru. Sen resmen cop kadar adami buyute buyute bi hal olmussun gozunde. Sen ardarda bin sey yazarsan adam seni degil ulasamadiklarini gorur. Neyse gecte olsa anlamissin. Ama bu kadar israr ve bogmacaya kim olsa geri teper. Askindan belki biliyorum ama o adam sana asik degil kabulenip seni seven kaderindeki insani beklemen lazim artik. Guclu ol.

amin canım amin inşallah onca şeyin karşılığı bu oldu yazık hiç mutlu olamayacak

Senden sonra mutlu olsun yada olmasın. Bu senin için önemli olmamalı. Sen önüne bak artık. Bilirim unutmak zaman alır, acı verir ama imkansız değildir. Aşk acısını çeken bilir elbet ama zaman en iyi ilaç demişler. Doğrudur da. Güçlü ol, kendini bırakma.

çokta fazla aman aman üstüne gitmedim aslında sadece öyle deyince delirdim saydırdım haketti de ama işte şımardı demek k i :2::2:

evet öyle malesef sağol canım

öyle tabi kimse aşktan ölmüyo sadece ağırıma gidiyo ama atlatıcam inşallah

eylül az çok ilişkini biliyorum ve inan bana onsuz daha çok mutlu olacaksın hastalıklı bi ilişki insanı bitiryor. kendine odaklan yeni çevre yap ve düşünme onu lütfen. terbiyesiz ya

öyle tabi kimse aşktan ölmüyo sadece ağırıma gidiyo ama atlatıcam inşallah

Tabi ki canım ama zamanında benim de neler neler ağırıma gitti ama üstünden yıllar geçti. Yazdıklarını okuyunca geçmişi hatırladım. Seninki de geçecek. O yüzden öyle yazdım.

eylül az çok ilişkini biliyorum ve inan bana onsuz daha çok mutlu olacaksın hastalıklı bi ilişki insanı bitiryor. kendine odaklan yeni çevre yap ve düşünme onu lütfen. terbiyesiz ya
evet yeni çevre de nasıl olacak ki sağol canım
Tabi ki canım ama zamanında benim de neler neler ağırıma gitti ama üstünden yıllar geçti. Yazdıklarını okuyunca geçmişi hatırladım. Seninki de geçecek. O yüzden öyle yazdım.

doğrudur canım inşallah geçicek tabi

evet yeni çevre de nasıl olacak ki sağol canım

doğrudur canım inşallah geçicek tabi

canım sen çalışmıyorsun değil mi öyle haturlıyorum. açıköğretim falan okuyor musun? hayırsa başla bişeylere. halk eğitim kurslarına yazıl sertifika alırsın ve kendini geliştirisin. çalışmak istiyorsan iş araştır kendine yönel canım. hayatının merkezine almakla hatayı yapıyoruz bende yaptım bunu adam istemiyordu bana bağımlı olma diyordu ama hataydı. kendime yöneldim ve daha mutluyum.

çalışıyorum canım malesef

kurslarda bilmem ki daha öncelerde gitmiştim pek eğlenceli olmuyor ramazandan sonra spora yazılmayı düşünüyorum bakalım

çalışıyorum canım malesef

kurslarda bilmem ki daha öncelerde gitmiştim pek eğlenceli olmuyor ramazandan sonra spora yazılmayı düşünüyorum bakalım

anladım canım . geçiyor biliyo musun sen fark etmeden geçiyo .kötü olman çok normal canın yanacak acı çekeceksin söveceksin sayacaksın ama geçecek. adam değer vermiyordu sana daha önceki bi kaç olayını hatırlıyorum . düşünmemeye çalış ve seni ne mutlu edecekse onları yapmaya çalış. seninki senden fazla emindi ya. bırak düşünme üzülsün ya da sevinsin umursama ve sosyal paylaşımdan bakma

evet engelledım zaten whatsaptan falan inşallah inşallah geçer ama evde olmak hiç iyi gelmiyo eve gitmek istemiyorum tatile gitme imkanım olsa keşke

Son düzenleyen: Moderatör:
evet engelledım zaten whatsaptan falan inşallah inşallah geçer ama evde olmak hiç iyi gelmiyo eve gitmek istemiyorum tatile gitme imkanım olsa keşke

canım biz ayrıldıktan sonra ben iş çıkışı her akşam gezdim eski ortamımı toparladım yeni ortam yaptım . 4 ay eve yatmadan yatmaya uğradım :) çünkü evde nefes alamıyordum malum aile de olunca ağlayamıyorsun üzülemiyorsun. bi arkadaşına gitme şansın falan yok mu

çok doğru :) sayesinde pek arkadaşımda kalmamıstı zaten olanlarda biraz uzakta ve herkes çalışıyo falan anca ayda yılda bir görüşebiliyoruz iş çıkışı gidebileceğim bi yer yok ki

çok doğru :) sayesinde pek arkadaşımda kalmamıstı zaten olanlarda biraz uzakta ve herkes çalışıyo falan anca ayda yılda bir görüşebiliyoruz iş çıkışı gidebileceğim bi yer yok ki

görüşmediğin orta şeker arkadaşlarınla buluşmaya çalış faceden falan yazarsın insanın rahatlamaya ihtşyacı oluyo ve sevgili konusu açılmadan takıl. özellikle de erkek arkadaş kalmıyor dimi

Eski konulara baktım bir sürü ithamda bulundu affettim demişsin bunu da affedersin olur biter üzme kendini.

erkek arkadaşa gerek yok canım bakalım işte sağol canım
Eski konulara baktım bir sürü ithamda bulundu affettim demişsin bunu da affedersin olur biter üzme kendini.

dalga geçmenize anlam veremedim

erkek arkadaşa gerek yok canım bakalım işte sağol canım

dalga geçmenize anlam veremedim

Dalga geçmedim ne haddime eski konulara bakınca öyle bir izlenim edindim her yapılan bunca zaman affedilmiş iki tatlı söze kanılmış öyle yazıyor konularda yine öyle olacak dedim bu benim fikrim kk derdim var konularında hep böyle oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…