Yine Olanlar Oldu Nefes Alamıyorumm :(

evet bende öyle dua ettim aynılarını yaşasın oda o muameleyi görsün ki anlasın bazı şeyleri kendime şaşırıyorum ben ondan önce hiç böyle değildim kimseye böyle boyun eğmezdim hiç umrumda olmazdı ama beni ne hale getirdi geçicek evet inşallah

yok hayır artık itemiyorum soğumaya da başladım zaten inşallah iyice nefret edicem biticek

Canım sen yumuşak başlı bir kızsın belli ki. Neden kendini ezdiriyorsun? İnan bu adamla barışırsan senin adına çok üzülürüm.

evet canım benım çabalarımla işte uzatmaları oynuyoduk nasıl olsa eylul hep affettıgı ıcın sorun yoktu ben ayrıldım ya zoruna gıttı

o zaman sabret canım.Belli bir süre sonra kendine gelirse her şey o zaten pişmanlık duyar. Ama kesin olarak kafasında bittiyse eğer böyle olması daha hayırlı değil mi?

cnm sevgi herşeyi yaptırıyor insana ama birazda terk edilme istenmeme içgüdüsü de yaptırıyor bunu bize. bazı şeyleri sindiremiyoruz işte şerefsizin biride 16 yaşımdan itibaren en güzel yaşlarımdan 4 sene mi çalmıştı

Sanırım biz kadınlar dunyada ki en mazosist varlıklarız. Kendimize işkence etmeye bayılıyoruz...
Eylül artık lütfen kendine gel ve yeni bir sayfa aç. Pişman olur yada olmaz bu seni artık ilgilendiren,senin gurur meselesi yaptıgın bir konu olmasın lütfen..
Allaha havale et alacağın vereceğin varsa o daha iyisini bilir.

nahh şuraya yazıyorum eşşek gibi geri gelicek
ama sen boşver... ve yoluna bak. tlflarını bile acma.. önemli konu konuşmanız lazım olsa bile...
artık yabancısınız... konuşucak hiç bişeyiniz yok

Artık sen onu hiç düşünme. Pişman olur/olmaz umurunda bile olmasın senin. Sen kendini mutlu etmeye bak hayatının tadını çıkar ve bırak zaman iyileştirsin yaralarını. Ileride kıymet bilen birisi muhakkak çıkar seninde karşına. Biz ne söylesek şuan o kadar da etkilemeyecek seni onu da biliyorum. Bu işte sende bitiyor, iradene hakim ol ve bitir tamamen.

Canım sen yumuşak başlı bir kızsın belli ki. Neden kendini ezdiriyorsun? İnan bu adamla barışırsan senin adına çok üzülürüm.
evet daha ılımlıyım ona göre ve pişmanlıgına gorunce affettım hep ama daha fazlası olmaz artık
o zaman sabret canım.Belli bir süre sonra kendine gelirse her şey o zaten pişmanlık duyar. Ama kesin olarak kafasında bittiyse eğer böyle olması daha hayırlı değil mi?
evet tabıkı dıyorum ya boyle olması bı bakıma ıyı oldu içimde bişey kalmadı saçma bir ümit falan yok artık :113::113:

aynen canım yazık hep biz üzülüyoruz ama artık güçlü durma vakti benımde 3 yılımı çaldı

evet öyle sanıırım

alaha havale ettim zaten ne hakkım varsa çıksın ondan bir de diyorum ki bu gözyaşlarımın hesabını tek tek vericeksin diyorum tamam hadi uzatma diyo pişkinliğe bak kendime çok kızıyorum
evet bana dediği duruma kendi düşecek ama nafilee o kadar soğudum ki ilk defa

aynen öyle canım inşallah mutlu olurum artık

selam canım ,

bence iyiki yazmışsın çünki en azından onun ne düşündüğünü artık tam manası ile
görmüş oldun.
belki kafanda sorular olucaktı.Acaba özledimi acaba pişmanmı diye.
Artık üzülme bence.
Rabbim neylerse güzel eyler, herşeyde bir hayır vardır.

Cutenın dediği gibi ben bunu cocuğumun babasından duydum.

Yani illaki sende kırıldın ama bence başından bişeyler bitsin daha hayatının baharındansın
biliyorum klasik şeyler yazıyorum ama inanki bu böyle.
" seni seveni zehir olsada yut" " seni sevmeyeni bal olsada unut" bırak artık.

senın şu an daha önemli sorunların var bence düşünme artık şu pisi.

yani sana sonuna kadar katılıyorum kar kraliçesi

fakat herif secenekleri zorlayıp orda burda hop hop hoplayıp zıplayınca gelse ne olucak.

anam bugun çok sinirliyim çok agır şeyler yazmak istiyorumda mübarek gün susuyorum.

soguman cok cok iyi. kendi yolunu rahat cizersin
cabuk unutursun
evet soğumam iyi inşallah komple gider kalbimden

evet canım çok doğru bir bakıma iyi oldu dediğin gibi hep aklımda kalacaktı ama görmüş oldum neler düşündüğünü artık pişman olması benım için hiç bişey ifade etmiyo o kadar soğudum ki sadece kendime kızıyorum üzülüyorum

Gözünden düşse, soğukluk gelse dahi onu sevip beklemeye devam edeceksin
Kızgınlığın en fazla 2 hafta sürecek.
Umarım çok güçlü durabilirsin karşısında.
Bi daha mesaj atmamaya gayret göster.
Olay sıcak olduğu için şuan asla atmam diyebilirsin ama inan ki sevdiğin birinin sana yaptığı kötü şeyler öyle kolay unutuluyor ki ..
Belli ki seni haketmeyen biri imiş.
O an boş bulunup mesaj atman senin salaklığını göstermiyor, ne kadar aşık olduğunu gösteriyor.
Onca geçen zamana rağmen onun attığı bu iğrenç mesaj asıl onun salaklığını ve karaktersizliğini gösteriyor.
Onu hatırlatacak şeyler yapıp bu süreci kendine işkence haline getirme lütfen canım benim.
Atıyorum bi şarkınız varsa onu dinlememeye çalış.
Sana aldığı hediyeler varsa, en azından atmaya kıyamasan dahi göremeyeceğin bir yere kaldır.
Sosyal medyadan engelle, takip etme onu.
Onu hatırlatan arkadaşlarınla vs bi sürü görüşme.
Umarım çok canın yanmadan atlatabilirsin, seni çok iyi anlıyorum şu sürecin en ağırını ben yaşadım.
Duacınım canım ..

imzandaki yazı çok doğru

bende çok ah ettim tutacak ama :84::84:

tabikid eönemi kalmıcak
ama görücek eylülde yalvarmalarını oydu demek istedigim
senin sinirin niye

çok sağol canım

evet şimdi kızgınlıkla söylüyorum belki ama biraz da benım elımde artık onu affetmek istemiyorum çünkü her ne olursa olsun seğişmeyecegını sürekli beni üzeceğini görmüş oldum zaten seven insan benım ona mesaj atmamı değerlendirirdi mesela böyle şeyler söylemezdi artık beni sevmediğine eminim umrumda değil artık

evet öyle yapıcam canım beni hakettiğini düşünmüyorum mutlu olmayı da haketmiyor o

imzandaki yazı çok doğru

bende çok ah ettim tutacak ama :84::84:

boşver ah etme kuzum...

Yaradana havale et su sabret.

Rabbim bilir ne yapacağını

sen çok düşünme olmadı nasip değilmiş de tevekkül et.

dua et.bol bol dua et. Kalpler yanlızca Allahı zikretmekle huzur bulur.

insanın insana verdiği huzur gecicidir.

tabikid eönemi kalmıcak
ama görücek eylülde yalvarmalarını oydu demek istedigim
senin sinirin niye

hiç olgunluk yok onda o kadar çocukca hareketleri var ki onun saçma sapan hallerine tavırlarına imalarına yaptıklarına benden başka kimse katlanmaz böyle kıymetimi anladğında geç olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…