Yine Olanlar Oldu Nefes Alamıyorumm :(

Cok fena olmuş bi insanın üzerine bu kadar niye gidilirse böyle olur, ölmezsin eylül onsuz nefes alamıyorum diyorsun cık dışarı cek içine havayı ohh miss bak nasıl alıyorsun.öyle kötü şeyler yazana altta kalma sen ona defol git yaz asıl.bitsin gitsin

Ne olursa olsun insan seviği kişiye asla dayanamaz.
Bende eski sevgilimi unutma sürecim epey ağır geçmişti.
Her defasında bu sefer belki siniri geçmiştir diyip mesaj atmıştım ama o bana karşı hep katıydı.
Evet kalbimi kıracak şeyler söylemedi bana karşı hiç bir zaman nezaketini bozmadı ama kararımda bir değişme yok sözü dahi sevdiğin insandan duyunca dünyanın en ağır küfürü gibi.
Ben bu sözle bile bu kadar yaralanıyorsam, senin nasıl kırıldığını tahmin dahi edemiyorum.
Sıkma lütfen canını, eğlenebileceğin kafanı dağıtabileceğin şeyler yapmaya çalış

ediyorum canım etmez miyim çok sağol
Kuzumu üzmüşler Aşk sayğıyla başlar...
evet kuzum saygı hiç olmadı ama demek ki
bende ona kötü şeyler yazdım tabi altta kalmadım ama yine de birden şok oldum söyledikleri karşısında

yok hiç atmazdım aslında da bir an duygusal anıma geldi attim işte keşke atmasaydım iyice bişey sandı kendini

inşallah canım bana çok ağır şeyler söyledi öncesinde de

işte bumudur budur.. bunu diyene verilecek cevap. süpermiş:)
keşke deseydin.

Terbiyesiz insan, ne demek köpek gibi yalvar çok sinirlendim yahu umarım inşallah hayatına kim girecek ise sana söylediği bu pis lafları o da bir başkasından duyar canım, mübarek ramazan günü hey Allah'ım

işte bumudur budur.. bunu diyene verilecek cevap. süpermiş:)
keşke deseydin.

işte o zaman fark etmiyorsunki terk edilme psikolojisi diye bişi var şu hayatta
o bana öyle diyor ben ezikleniyorum filan kendi içimde

baya bir poposunu kaldırmıştım vallaha benden sonrada kaldıran olmamıştır

amin canım amin inşallah onca şeyin karşılığı bu oldu yazık hiç mutlu olamayacak

Canim benim tum konularini okudum ama su kendini bir halt zanneden gerizekalidan kurtaramadin kendini hala
Gunah degil mi sana
Hic mi kendine acimiyorsun yaaa ben bile uzuldum sadece okuyarak

Canim benim tum konularini okudum ama su kendini bir halt zanneden gerizekalidan kurtaramadin kendini hala
Gunah degil mi sana
Hic mi kendine acimiyorsun yaaa ben bile uzuldum sadece okuyarak
kurtardım artık canım bitti gitti :113:
şu adamı aklından kalbinden silde.
gerisi gelicektir. mucize gibi

hiç sanmıyorum inşallah canım

Son düzenleyen: Moderatör:
pisliğin çocuğuna bak sen nasıl da kendini bir b..k sanmış .. ! Allah mutlu etmesin ömrü boyunca İnşallah AMİN

kesinlikle bende katılıyorum canım süper bir tanım mazoşistiz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…