Yine Olanlar Oldu Nefes Alamıyorumm :(

adamı sonunda nirvana ya taşımıssın hatalısın. ama iyi olmuş daha da dönüşü olmaz bu işin inan senin adına seviniyorum. sende zamanla unutucaksın emin ol :KK34:

evet onu nirvana ya sonsuz bir tatile yolladım :KK30::KK1:

inşallah canım sağol :KK14::KK14:

evet şimdi bile demeye başladım zaten neden nasıl katlandım ki neden bekledim niye bu kadar ödün verdi m kendimden ah ah :KK50::KK50:

öyla yapmaya çalışıcam canım inşallah güzle olucak artık vazgeçilmez olmadıgını görücek o da :104::104:

işte bir de o uğraşları bulsam eve gitmek istemiyorum :KK14::KK14::KK14:

Her çok daha güzel olacak eminim , biraz çaba sarfetmem gerek sadece canım .
Artık düşünmeyeceksin , aklına gelince hemen başka şeyle oyalayacaksın . İnan ağla içini rahatlar demeye bile dilim varmıyor , hiç heketmedi seni , sevgini ...
Kitap oku , dolaş , resim , dil , cam/ahşap vs. Kurslarına git haftasonu . Akşam arkadaşların gelebiliyorsa sık sık gelsinler sen git .
İstersen bir sürü oyalanacak şey bulursun sadece iste canım , çabala . İnşallah en kısa sürede aslında hiç olmadığını farkedeceksin .

Bir bakacaksın ki onsuz hayatın çok daha güzel ...

Son düzenleme:
Aynı senin yaptigini ben de bi onceki sevgilime yapmistim canim :KK31:
Sonra kendimi yedim bitirdim niye gurursuzluk ettim en olmayacak adama diye :KK31:

Oluyor iste boyle insan yapiyor bazen boyle sacmaliklar

Bu sayede sen de ondan iyice sogursun artik
Ayriligi atlatman daha kolay olur :KK31:

Her çok daha güzel olacak eminim , biraz çaba sarfetmem gerek sadece canım .
Artık düşünmeyeceksin , aklına gelince hemen başka şeyle oyalayacaksın . İnan ağla içini rahatlar demeye bile dilim varmıyor , hiç heketmedi seni , sevgini ...
Kitap oku , dolaş , resim , dil , cam/ahşap vs. Kurslarına git haftasonu . Akşam arkadaşların gelebiliyorsa sık sık gelsinler sen git .
İstersen bir sürü oyalanacak şey bulursun sadece iste canım , çabala . İnşallah en kısa sürede aslında hiç olmadığını farkedeceksin .

Bir bakacaksın ki onsuz hayatın çok daha güzel ...
inşallah canım inşallah güzel olur herşey mecalim kalmadı zaten artık o kadar bıktım ve yoruldum kı :KK50::KK50:

işte yapıcak şeyler bulmam lazım :KK30: bakıcam işte canım umarım güzel olur :KK14::KK14:
Aynı senin yaptigini ben de bi onceki sevgilime yapmistim canim :KK31:
Sonra kendimi yedim bitirdim niye gurursuzluk ettim en olmayacak adama diye :KK31:

Oluyor iste boyle insan yapiyor bazen boyle sacmaliklar

Bu sayede sen de ondan iyice sogursun artik
Ayriligi atlatman daha kolay olur :KK31:

evet bende sonradan çok kendimi yedim bitirdim ama insan yapıyo işte saçmaladım bir an :KK50::KK50:

öyle olucak sağol canım :KK14::KK14:

evet canım artık arayıp mesaj atılacak yanı kalmadı ki o sözlerden sonra :KK30::KK30::KK50:

Kavun değil ki koklayasın, üzücü bi tecrübe ama hepimiz yaşadık bunları neredeyse.. Allah sabır versin canım, benzerini yaşadığım için rahatlıkla söyleyebilirim kapında köpek olacağını affedersin ama çok üzüldüm o yüzden baska bi sıfat yakıstıramadım.. Sakın bi adım atma, kalbine söz geçir.

Sen bu adamdan ayrılmazsın canım, yalvar yakar barışır sonrada iteleye iteleye evlenirsin.

Gelecekte mutsuz ve huzursuz bir kadın olarak yığınla konu açar ve yine ben bunları hak etmedim dersin.

Allah yardımcın olsun.

Katılıyorum.Onca insan kaç konudur aynı şeyi yazdık,hala adama beni sevmiyor musun yazmışsın.Seven adam neden ayrılsın,neden üzsün ? Biz anlatmaktan bıktık,sen anlamamakta ısrar ediyorsun.

bende buna benzerini yaşadım seni iyi anlıyorum ama emin ol geçiyor o anda olayın hararetiyle sorguluyosun ama hata yapıyoruz işte:KK14:

eylülcüm dün okudum konuyu ama fırsat bulup yazamadım , çok üzüldün çok yıprandın en güzel zamanların değmeyecek biri için düşünüp üzülmekle geçti artık sen de kendi hayatını yaşa, çok güzel bi kızsın ilerde sana gerçekten değer veren gerçekten el üstünde tutan hayırlı ve doğru insanla tanıştğında ben bu insana mı ağlamışım diyeceksin.. İyi ki soğutmuş beni kendinden diyeceksin.. severken değer verirken bunları yaşamak tabı ki zor ama insan seveceği insanı seçemiyor neresınden dönülse kar iyi ki öyle kaba bir mesaj yazmış ve iyi ki seni kendinden soğutmuş..
Kendi hayatına odaklan, sevdiğin şeylerle ilgilen, ailen arkadaşlarınla zaman geçir, eğlenceli filmler diziler izle, mübarek aylardayız bol bol dua et..
kendini çok daha hafiflemiş hissedeceğine eminim hakkında hayırlısı olsun fıstığım , çok daha güzel bir hayat seni bekliyor Rabbim iyilerle karşılaştırsın ve bir gün ruh eşimi buldum diye bir başlık aç, biz de senin hakettiğin değeri gördüğün insanla güzel anlarınızı okuyalım :KK16::KK16:

Kavun değil ki koklayasın, üzücü bi tecrübe ama hepimiz yaşadık bunları neredeyse.. Allah sabır versin canım, benzerini yaşadığım için rahatlıkla söyleyebilirim kapında köpek olacağını affedersin ama çok üzüldüm o yüzden baska bi sıfat yakıstıramadım.. Sakın bi adım atma, kalbine söz geçir.
söylediği duruma kendı düşecek zaten sağol canım :KK14::KK14:
Katılıyorum.Onca insan kaç konudur aynı şeyi yazdık,hala adama beni sevmiyor musun yazmışsın.Seven adam neden ayrılsın,neden üzsün ? Biz anlatmaktan bıktık,sen anlamamakta ısrar ediyorsun.
duygusal bir anımda yaptım bi hata işte ama iyi oldu :KK14::KK14:
bende buna benzerini yaşadım seni iyi anlıyorum ama emin ol geçiyor o anda olayın hararetiyle sorguluyosun ama hata yapıyoruz işte:KK14:
evet insan inanamıyor ama geçicek inşallah :KK14::KK14:
eylülcüm dün okudum konuyu ama fırsat bulup yazamadım , çok üzüldün çok yıprandın en güzel zamanların değmeyecek biri için düşünüp üzülmekle geçti artık sen de kendi hayatını yaşa, çok güzel bi kızsın ilerde sana gerçekten değer veren gerçekten el üstünde tutan hayırlı ve doğru insanla tanıştğında ben bu insana mı ağlamışım diyeceksin.. İyi ki soğutmuş beni kendinden diyeceksin.. severken değer verirken bunları yaşamak tabı ki zor ama insan seveceği insanı seçemiyor neresınden dönülse kar iyi ki öyle kaba bir mesaj yazmış ve iyi ki seni kendinden soğutmuş..
Kendi hayatına odaklan, sevdiğin şeylerle ilgilen, ailen arkadaşlarınla zaman geçir, eğlenceli filmler diziler izle, mübarek aylardayız bol bol dua et..
kendini çok daha hafiflemiş hissedeceğine eminim hakkında hayırlısı olsun fıstığım , çok daha güzel bir hayat seni bekliyor Rabbim iyilerle karşılaştırsın ve bir gün ruh eşimi buldum diye bir başlık aç, biz de senin hakettiğin değeri gördüğün insanla güzel anlarınızı okuyalım :KK16::KK16:
canım çok sağol yazdıkların için inan ki bişey düşünemez haldeyim artık hiç mutlu olacağımı falan sanmıyorum o kadar yoruldum ki :KK50::KK50:

amin inşallah güzel olur herşey bu zor zamanları da atlatırım inşallah :KK14::KK14: evet iyi oldu çok soğudum kendi yaptı bunu :KK15::KK15:

inşallah geçicek :2::2::KK14:

canım çok sağol yazdıkların için inan ki bişey düşünemez haldeyim artık hiç mutlu olacağımı falan sanmıyorum o kadar yoruldum ki :KK50::KK50:

amin inşallah güzel olur herşey bu zor zamanları da atlatırım inşallah :KK14::KK14: evet iyi oldu çok soğudum kendi yaptı bunu :KK15::KK15:

inşallah geçicek :2::2::KK14:

herkes yerinde mutlu olsun canım boşver düşünme artık o kafasında bitirmiş bşeyler çoktandır öylesine uzatmış belli ki ..
mutlu olacaksın inşallah canım benim bu süreçte dinlen kendine zaman ayır biraz :KK76:

X