Yine Olanlar Oldu Nefes Alamıyorumm :(

ben zaten farkındayım gerçeğin ne olduğunun hayaller aleminde falan değilim ki zaten olan oldu ne yapalım bundan sonrası önemli sağol canım

bu adamı unutma fayda var
yani neden bu kadar üstüne düştün anlamadım
herif kendini bişey sanmış

ben zaten farkındayım gerçeğin ne olduğunun hayaller aleminde falan değilim ki zaten olan oldu ne yapalım bundan sonrası önemli sağol canım

E madem farkındasın neden tekrar tekrar affedip egosunu tatmin ettin ki
Neyse zararın neresinden dönsen kardır. Lütfen biraz kendini önemse artık :84::84::84: İradeli ol, affetme :26:

bu adamı unutma fayda var
yani neden bu kadar üstüne düştün anlamadım
herif kendini bişey sanmış
evet sandı malesef iyice şımardı sonunda da ben hakaretler ettim beddualar belalar okudum
Neyse zararın neresinden dönsen kardır. Lütfen biraz kendini önemse artık :84::84::84: İradeli ol, affetme :26:

bilmiyorum evet artık bitti benım için kararlıyım akşam anneme de anlatıcam :2:

Şımarttın sen bunu bence de ben sana diyeyim bak Dengesizlikte var bunda bence. İşin olmasın artık şunla ya sana kıyamıyorum cidden o şahıs umrumda değil

evet sandı malesef iyice şımardı sonunda da ben hakaretler ettim beddualar belalar okudum

keşke bu kadar yüz göz olmadan bitirseydiniz
akşam annene anlatki bidaha dönme şansın kalmasın bu oduna

Kadınlar bunu anlamıyor işte, bir erkek rahatlıkla yüz çevirebiliyorsa sevmiyordur... İlla kendilerinin mi söylemesi lazım. seven adam zaten peşinden ayrılmaz kişinin, üstüne titrer... Neyse eylülcüm en azından kulağınla duymuş oldun, evet üzücü ve rencide edici bir şekilde olmuş ama duydun işte... hala ölsem de affetmem diyorsun, o af da dilemiycek zaten bence, bu bile sende ki beklentiyi gösterir.. bekleme kuzum, yoluna bak, yeni bir hayal kur kendine, bu defa değecek biriyle....

Şımarttın sen bunu bence de ben sana diyeyim bak Dengesizlikte var bunda bence. İşin olmasın artık şunla ya sana kıyamıyorum cidden o şahıs umrumda değil
evet çok şımardı hint kumaşı sandı kendini işim olmaz zaten
keşke bu kadar yüz göz olmadan bitirseydiniz
akşam annene anlatki bidaha dönme şansın kalmasın bu oduna

evet ama o zorladı beni biraz da o sözlere çünkü o da ağır sözler söyledi neyse hayırlısı

artık af dilemesi de önemli değil istemiyorum bende çünkü çok soğudum

inşallah cnaım

Alakasız ama şu profil resminizdeki kadın çok güzel bir oyuncu çok hoş bir yüzü var sanırım bu da aşk ve gurur filminden sanki.. Allah hey maşallah

Son düzenleme:
Alakasız ama şu profil resminizdeki kadın çok güzel bir oyuncu çok hoş bir yüzü var sanırım bu da aşk ve gurur filminden sanki.. Allah hey maşallah

Bu yeşil elbiseli değil dimi az önce yüzü net belli olanı diyorsunuz keira knightley canım

Eylül geçmiş olsun , üzüldüğümü söyleyemeyeceğim . Bir türlü kopamıyordun bu vesile ile nokta konmuş oldu .
Aylar evvel konuştuğumuz da hep üzülen taraf , alttan alna taraf sen oluyordun . Üstellk zerre haketmiyordu seni .
Demek ki kökten çözüm için böyle olması gerekiyormuş , hiç üzme kendini ve artık geçmişe takılma .
Senin için en hayırlısı bu bence .
Biraz zaman tanı kendine , sonrasında ben nasıl onca zaman katlandım diyeceksin eminim .
Şimdi sadece kafanı dağıtacak uğraşlar bul ve biraz sabret canım .

evet şimdi bile demeye başladım zaten neden nasıl katlandım ki neden bekledim niye bu kadar ödün verdi m kendimden ah ah

öyla yapmaya çalışıcam canım inşallah güzle olucak artık vazgeçilmez olmadıgını görücek o da :104::104:

işte bir de o uğraşları bulsam eve gitmek istemiyorum

adamı sonunda nirvana ya taşımıssın hatalısın. ama iyi olmuş daha da dönüşü olmaz bu işin inan senin adına seviniyorum. sende zamanla unutucaksın emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…