Yine Olanlar Oldu Nefes Alamıyorumm :(

Cocuk sana iyilik etmis resmen firsati degerlendir su cocuktan kendini kurtar eylulcum diger konularinida okudum
Ne kadar terbiyesizce konusmus:KK20:

Dalga geçmedim ne haddime eski konulara bakınca öyle bir izlenim edindim her yapılan bunca zaman affedilmiş iki tatlı söze kanılmış öyle yazıyor konularda yine öyle olacak dedim bu benim fikrim kk derdim var konularında hep böyle oluyor

anladım inşallah öyle olmayacak ama :KK14::KK14:

Devran döner şekerim, kim yalvarır görürsün bi kaç aya. Tabi ki gururlu olup tek bir kelime dahi etmezsen ona, bi adım bile atmazsan.

Geri adım atmazsan kapında yalvardığını göreceksin. Senin onu ne yaparsa yapsın affedeceğine emin o yüzden bu kadar rahat. Ben çok sevdiğim halde ayrıldığımızda yeter artık soğudum senden dediği için affetmemiştim eski sevgilimi o laf içime yara olmuştu atamamıştım iyikide öyle yapmışım atamazdım da zaten şimdi evliyim mutluyum çocukluyum sende öyle olacaksın:KK52:

Geri adım atmazsan kapında yalvardığını göreceksin. Senin onu ne yaparsa yapsın affedeceğine emin o yüzden bu kadar rahat. Ben çok sevdiğim halde ayrıldığımızda yeter artık soğudum senden dediği için affetmemiştim eski sevgilimi o laf içime yara olmuştu atamamıştım iyikide öyle yapmışım atamazdım da zaten şimdi evliyim mutluyum çocukluyum sende öyle olacaksın:KK52:

:KK1::KK1: ne güzel canım inşallah bakalım

benımde o laf içime yara oldu köpek gibi yalvar :KK14::KK14::KK14:

Neden yazdın aa Eylül nasıl kendini tutamadın ama olan olmuş ve artık seni nefret ettirecek kadar kırıcı konuşmuş umarım bitirmişsindir tamamen inan burada yazmamıza bile değmiyor o şahsiyet kendine yazık ediyorsun düşünerek üzülerek:KK47:

Neden yazdın aa Eylül nasıl kendini tutamadın ama olan olmuş ve artık seni nefret ettirecek kadar kırıcı konuşmuş umarım bitirmişsindir tamamen inan burada yazmamıza bile değmiyor o şahsiyet kendine yazık ediyorsun düşünerek üzülerek:KK47:

evet çok pişmanım yazdıgım için ama olan oldu çok soğudum zaten bittti artık :KK14::KK14::KK14::KK15::KK15::KK15:

evet çok pişmanım yazdıgım için ama olan oldu çok soğudum zaten bittti artık :KK14::KK14::KK14::KK15::KK15::KK15:

Aslında birde şu yönden bakınca iyi de olmuş diyorsun çünkü son kozunu oynadın ve anladın bu şekilde daha çabuk soğuyacak için ve daha çabuk unutacaksın söylemişti dersin:KK4:

bana kızmayın erkekleri biz bu hale getiriyoruz:KK20: Eylül cum hiç kızma sen getırmısın olayları buraya

Aslında birde şu yönden bakınca iyi de olmuş diyorsun çünkü son kozunu oynadın ve anladın bu şekilde daha çabuk soğuyacak için ve daha çabuk unutacaksın söylemişti dersin:KK4:
evet o yzuden ıyı oldu işte gordum bende bazı şeyleri ah ah :KK25::KK25::KK25::KK4::KK4::KK4:
bana kızmayın erkekleri biz bu hale getiriyoruz:KK20: Eylül cum hiç kızma sen getırmısın olayları buraya

evet ben havalara soktum kendısını :KK4::KK4::KK4:

Merhaba kızlar ,

Bu sefer çok kötüyüm başım çatlıyor :KK5::KK5: daha önce bir konu açmıştım : http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=730161 o konudan sonra zaten ayrılmıştık hiç bir irtibatımız yoktu ta ki geçen akşama kadar :KK30::KK30:

Bazı önemli durumlardan konuşmamız gerekti ama sadece o durumla ilgili konuştuk çok az o kadar... sonra ben dayanamadım bir gaflette bulunup (mesajla) buna beni artık sevmiyo musun dedim (ne kadar salağım of ) o da sevmiyorum dedi bende bunu duyunca çıldırdım biraz ve üstüne gittim başkası mı var dedim iki gün önce aşkımdan ölüyodun ama ne oldu şimdi dedim çok pişman olucaksın dedim hiç mi özlemiyosun beni bu kadar mı memnunsun bensiz olmaktan falan dedim ama o sıra çok kötüydüm ağlayarak yazdım bunları o da cevap olarak ;

evet memnum bitti uzatma anla artık istemiyorum seni sevmiyorum soğudum senden düş yakamdan kendini vazgeçilmez sanıyosun dedi bende bunları duyunca şok oldum ağır şeyler söyledim beddua ettim falan o da en son ' kes artık mesaj falan atma bana köpek gibi yalvar ' dedi :KK53::KK53:

Ben tabi baya şoklara girdim ve ' bu lafını unutma o duruma düşen sen olucaksın köpek gibi yalvaran sen olucaksın yazdım '

Hata ettim biliyorum onu iyice havalara soktum kendini bişey sandı yine sayemde :KK43: ama çok ağırıma gitti o laflardan sonra ölsem de affetmem içime büyük bi soğukluk geldi ona karşı gözümden o kadar düştü ki :KK14:

Ben bunları haketmedim yaaa neden bunlar başıma geldi ki :KK43::KK43::85::85:
Eylullllllllllllllllllllllllllllllllllll :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

sana uçuyorum burdan ...Ah eylül ..bunca insan bi şey biliyo demi..yaşça büyük insanlar yazıyor sana yorumları hep..biz de bu yollardan geçtik eylülcüm ya ..çok üzüldüm..

Artık kapat bu defteri..

canım yaşadıklarına çok üzüldüm ama son olanlar sen de ona karşı bi soğukluk yaratmış buna bile şükretmelisin bence unutman kolay olur ben de böyle şeyler yaşamıştım ve Allah'a artık ondan kurtulayım diye,onu içimden atmak için yalvarıyodum ve birgün artık canıma tak etti içimde bi soğukluk oldu.Bana ayrılalım dediğinde sadece tmm dedim daha önce günlerce ağlayan ben gözümden tek damla yaş düşmedi.Sonra peşimden çok koştu yalvardı etti ama yüzüne bakmadım ve öyle şeyler yaptı ki ömür boyu iki yakası bi araya gelmez çok beddua ettim.Şimdi hayatımda pırlanta gibi bi insan var ben gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi onla öğrendim onu o kadar çok seviyorum ki.Sen gönlünü ferah tut rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah bundan sonra çok mutlu olursun.

Eylullllllllllllllllllllllllllllllllllll :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

sana uçuyorum burdan ...Ah eylül ..bunca insan bi şey biliyo demi..yaşça büyük insanlar yazıyor sana yorumları hep..biz de bu yollardan geçtik eylülcüm ya ..çok üzüldüm..

Artık kapat bu defteri..
evet canım kapattım sağol :KK14::KK14::KK14:
canım yaşadıklarına çok üzüldüm ama son olanlar sen de ona karşı bi soğukluk yaratmış buna bile şükretmelisin bence unutman kolay olur ben de böyle şeyler yaşamıştım ve Allah'a artık ondan kurtulayım diye,onu içimden atmak için yalvarıyodum ve birgün artık canıma tak etti içimde bi soğukluk oldu.Bana ayrılalım dediğinde sadece tmm dedim daha önce günlerce ağlayan ben gözümden tek damla yaş düşmedi.Sonra peşimden çok koştu yalvardı etti ama yüzüne bakmadım ve öyle şeyler yaptı ki ömür boyu iki yakası bi araya gelmez çok beddua ettim.Şimdi hayatımda pırlanta gibi bi insan var ben gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi onla öğrendim onu o kadar çok seviyorum ki.Sen gönlünü ferah tut rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah bundan sonra çok mutlu olursun.
bir çok kişi böyle diyor ne güzel sonunda mutluluğu bulmuş benım yaşadıklarımı yaşayanlar umarım benımde oyle olur :KK14::KK14: sağol canım aminnn :KK30::KK31::KK31:

evet canım kapattım sağol :KK14::KK14::KK14:

bir çok kişi böyle diyor ne güzel sonunda mutluluğu bulmuş benım yaşadıklarımı yaşayanlar umarım benımde oyle olur :KK14::KK14: sağol canım aminnn :KK30::KK31::KK31:

hepsi zaten seni tecrübe sahibi ediyor..bi daha bu hatalara düşmüyorsun..yaşayarak denemen acı olmuş ama zararın neresinden dönersen kardır canımcım..
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X