Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Senın meleğin napıyoo kuzucummmm,gectımı bulantıların?yaa zaman hemen gecsede saglıkla kucagımıza alsak ınsallah
Valla ben dün bi fena oldum mide ağrısından yediğim bir şey mi ters etki yaptı yoksa gaz sancısı mıydı anlamadım. Benim miniko büyüyo teyzesi napsın. Bulantılar bitti sadece sıcaklardan mıdır nedir dışarı çok çıkamıyorum tansiyonum düşüyor hemencecik. Terlemeye başıyorum soğuk soğuk sağlıcakla kucağımıza aldığımız günleri de görelim inşallah

Sıcaklar çok aşırı iyi yapıyosun cıkma zatan kuzum.tansıyon ıcın gunluk maden suyunu iç,hoşaf yap iç şeftalili,vişneli.çok iyi gelir bunlar.bende dört gözle agzımın tadının düzelip hunharca yemek yıyecegım gunlerı beklıyorum

Bakayım onlara kuzucum olmadı. Valla bulantı geçince her şey iyi gidiyo bir de hareketleri hissetsem mükemmel olcak

Kızlaaaar doktora gitmeyeli tam 2 hafta oldu. Öleceğim meraktan napıyor içimdeki bebiş iyi mi ne durumda büyüyor mu günler geçmiyor yarıladım zorla 2 hafta kaldı 6 eylülde randevum var dualarınızı eksil etmeyin nolursizler napıyorsunuz çok özledim canlarım

Anlıyorum seni canım benim riskli gebelik olduğu için bazen haftada 1 defa bazen 2 hafta sonra görmek istiyordu onunla bile sık sık doktora gidib durumumu öğrenmeyi merak ediyordum İn şa Allah çok güzel haberlerle çıkarsın doktordanbende minik oğlumu büyütüyorum ek gidaya yeni geçtik savaştayız

Benim de tüp bebek aslında o yüzden korkuyorum doktor her şey yasak dedi kendini asla yormayacaksın özellikle bu ay çok dikkat edeceksin dedi. İşte bu ayın bitmesini bekliyorum inşallah 6 eylülde güzel haberler alırım çok sağ ol niqummmmm ya senin o minik oğlunu severim ben

İlk zamanlarda insan öyle oluyor canm eve ultrason alası geliyor inşallah hersey yolundadır sağlıkla guzelliklerle bebişin büyür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…