Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Kesinlikle yaptirmani öneririm, ikili tarama testinde burnu minik demişti Dr ama diğer her şeyi normal çok küçük ihtimal down olabilir dedi. Kendi doktorum da aynı şekilde amniyosentez yapabiliriz ya da fetal DNA dedi. O ara çok fazla ağladım çok fazla araştırma yaptim. Tüm organlar normal ama burnundan ötürü ihtimal var diye. Bir de hareketlerini de hissediyorsun nasıl kiyabilirsin. Sonraki aylar kontrole gittiğimde Dr yine bak burnu küçük hala devam ediyor o küçüklük dedi. Tam unuttum artık düşünmüyorum derken tekrar aklıma girdi o konu. Aldirmamakta kararlıydım sadece bilip kendimi hazırlamak istedim eşim de eğer öyle bir durum çıkarsa hamileliğin stresli geçer yaptirmayalim dedi. Çok şükür sağlıklı şekilde dünyaya geldi minnoşum🙏🏻 bir daha çocuk yaparsam kesinlikle en başta test yaptırırım diyorum
Maşallah mınnosuma benım🧿🧿❤️❤️bende ıkılı vs yaptırmak ıstemıyorum işte bu yüzden.inşallah tertemız cıkar sonucumuzda ki ben gönülden inanıyorum🥰cennet neden annelerın ayakları altında demısler ınan daha ıyı anlıyorum,çok değişik durumlar.ben bıraz hasta gecırıyorum bu surecı ama gecer ınsallah en kısa zamanda🙏

Kızlar ya benımde bı sorum var sıze.Bende hamılelılıgımı ogrendıgımden berı hep ishal durumu var,bu zehırlenme gecırmıstım ya yaklasık 3 hafta once,o zamandan berı sanki iyice sıklaştı günde 4 kez en az lavaboya gidiyorum,agzımda kötü bir tat ve mide bulantısı devam zaten,normalmi bunlar?endıselenmelıyım?yarın bı dahılıyeye gıdıyımmı yoksa hamılelıkte boyle seyler olabılırmı
melegim can melegim can Tikabasa Tikabasa @TASUU Merve3553 Merve3553 golden-snitch golden-snitch Niqu Niqu O _okyanus
Kuzum ben gebelikte çok kişide ishal gördüm su iç mutlaka su kaybın olmasın ve doktoruna söyle durumunu

Maşallah mınnosuma benım🧿🧿❤️❤️bende ıkılı vs yaptırmak ıstemıyorum işte bu yüzden.inşallah tertemız cıkar sonucumuzda ki ben gönülden inanıyorum🥰cennet neden annelerın ayakları altında demısler ınan daha ıyı anlıyorum,çok değişik durumlar.ben bıraz hasta gecırıyorum bu surecı ama gecer ınsallah en kısa zamanda🙏
Evet evet gerçekten bu süreçte annelerin kıymeti daha bir anlaşılıyor🙏🏻 inşallah geçirirsin kolayca canım benim ❤️

Kızlar ya benımde bı sorum var sıze.Bende hamılelılıgımı ogrendıgımden berı hep ishal durumu var,bu zehırlenme gecırmıstım ya yaklasık 3 hafta once,o zamandan berı sanki iyice sıklaştı günde 4 kez en az lavaboya gidiyorum,agzımda kötü bir tat ve mide bulantısı devam zaten,normalmi bunlar?endıselenmelıyım?yarın bı dahılıyeye gıdıyımmı yoksa hamılelıkte boyle seyler olabılırmı
melegim can melegim can Tikabasa Tikabasa @TASUU Merve3553 Merve3553 golden-snitch golden-snitch Niqu Niqu O _okyanus
Agızda kötü tat ve mide bulantısı olası durum bebişim ishale gelirsek ben ilk 3 ay son 3 ay hep oldum bi sıkıntı olmadı bende bol bol su iç kuzum rahatsız oluyorsan doktoruna ara sor

Canm benm ilk zamanlarda ishal değilde gunde 2 3 kez gidiyordum lavaboya sonra geçti normal şimdi ama içim rahat etsin dersen gorun doktoruna inşallah geçicidir

Kızlaaaar napıyosunuz canlarım🥰aramızda nifty testi yaptıranlar vardı hangi firmalardan ve ne kadara yaptırmıstınız?cumartesı gunu ankaraya gıdıp yaptırıcaz ama fiyatı fazla geldı bana biraz yurt dısına gonderılıyormus 550 dolarmıs en son olur fiyatı.ankarada varsa bildiğiniz firma haftaıcı arayıp bı konusayım.bu arada göbegıme guncelleme geldı resmen dana 10.haftadayım ama durum bu🤭🤭🫠
Canım ben ankarada genoksa yaptırdım. Doktorumdan dolayı indirim yaptılar ama herkese yapılmıyor sanırım. 450-550 dolar arası her yer. Ben 8 bine mi 9 bine mi ne yaptırmıştım.

Canım ben ankarada genoksa yaptırdım. Doktorumdan dolayı indirim yaptılar ama herkese yapılmıyor sanırım. 450-550 dolar arası her yer. Ben 8 bine mi 9 bine mi ne yaptırmıştım.
Edoşum aldım randevuyu bende genoxtan.11.500 tlye anlastım bende.cumartesı 13.30 da randevumu olusturdum.sendemı dırek orda vermıstın kanını bebısım

Gittim kızlar dahiliyeye,kan gaita testi aldı birde oglenden sonra ultrason cekılecekmıs batın ulstrasonu,ona gore ıkı uc gune cıkarmıs sonucu,safra ihtimalini falan elemek istedi.ulstrasondan bısey olmaz demı,bebişe bi zararı yoktur?

Gecmıs olsun kuzum ya ne kadar sıkıntı yaşamışsın.maşallah minnoşa saglıklada büyüsün inşallah mutlu bir şekilde🙏🌸❤️bende yaptırmıcam zaten ikiliymiş üçlüymüş,ondan bu nıftyı yaptıralım diye düşündük yüzde 99 dogru dedikleri için,sma sıdır farklı genetık hastalıklara bakılıyor diye.Senın basına gelenden korktugum ıcın(benım cevremdede cok ıkılıye gırene rısklı down sendromlu olabılır dıyolar mübarek herkese) yaptırayım diye düşünüyorum bizim burası küçük yer oldugu ıcın burada bilen pek kimse yok oyüzden size bi danısayım istedim.
Cnm tercih senin nift yaptır bide detaylıya girersın, en önemlisi detaylı zaten

Kuzum adetin 2 ve ya 3 günümü verdin kanı?amh yüksek iyi aslında ama pcosta ola bilir olsa bile sorun diğil patır patır doğuranlar var
Kuzum adetin 7 günü verdim 2 günü tekrar çağırdı ultrasonda zaten sanırım bir sürü yumurta gördü küçük küçük kistlerin var önemli değil onlar dedi ama bilmiyorum

Adetin 7. Günü bakılmaz ki. Bilemedim kuzum. Bi tek amh adet dışı bakılabiliyor diye biliyorum. Amh iyi bence 🧿
Adetin 2 günü tekrar çağırdı kuzum zaten bir sürü kist varmış küçük küçük o yüzden aldı sanırım bu testleri amh yüksek gibi geldi bana pco dan şüphelendim zaten ultrasondan bakınca bu da böyle sınırın üstünde bi tık ya acaba dedim

Eklentiler

• 1000044311.jpg
    1000044311.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 56
X