Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Kızlaaaar napıyosunuz canlarımaramızda nifty testi yaptıranlar vardı hangi firmalardan ve ne kadara yaptırmıstınız?cumartesı gunu ankaraya gıdıp yaptırıcaz ama fiyatı fazla geldı bana biraz yurt dısına gonderılıyormus 550 dolarmıs en son olur fiyatı.ankarada varsa bildiğiniz firma haftaıcı arayıp bı konusayım.bu arada göbegıme guncelleme geldı resmen dana 10.haftadayım ama durum bu

Eklentiler

• IMG_4919.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 60
Maşallah Canm
yaptrdm ben 300 küsürdu tl ye göre 12 bin di sanirm eşim daha iyi biliyor 12 güne sonuçlar cikmsti

Cnm bn yaptırmadım ama Niqu yaptırmıştı,12_15 bin civarıydı bzım zamanımızda.
Ben ne nifty, ne şeker yuklemesi, ne tetenos, sezeryan günüme bile kndım karar verdım, riskli gebelik hemen alalım, karnı küçük, kafası küçük minyon dedıler, ikili testim yuksek riskli çıktı. Sıvı alalım dediler, aldırmadım, kimse etkilenmesın ama bn hiçbşrseye ınanmıyorum özellikle ikili teste, etrafımdaki down sendromlu dedıklerı herkes saglıklı dogurdu, down doğuran bı arkadasım var 7 aylık şuan, ne ikilide nede detaylıda hiçbişy cıkmadı bilemedıler yani, hepsi boş grcekten. Bebegım saglıklı ve kilosu iyi şimdide olsam hıcbıseyi yaptırmazdım

Gecmıs olsun kuzum ya ne kadar sıkıntı yaşamışsın.maşallah minnoşa saglıklada büyüsün inşallah mutlu bir şekildebende yaptırmıcam zaten ikiliymiş üçlüymüş,ondan bu nıftyı yaptıralım diye düşündük yüzde 99 dogru dedikleri için,sma sıdır farklı genetık hastalıklara bakılıyor diye.Senın basına gelenden korktugum ıcın(benım cevremdede cok ıkılıye gırene rısklı down sendromlu olabılır dıyolar mübarek herkese) yaptırayım diye düşünüyorum bizim burası küçük yer oldugu ıcın burada bilen pek kimse yok oyüzden size bi danısayım istedim.

Kuzum ben yaptırmıştım 10 bin verdik evden geldiler kan aldılar firma ismi tamamen unutmuşum ya

Kuzucum hormonlarda amh hariç en dogru sonuc adetın 2. Ve 3. Gunu bakılıyor dıye bılıyorum ben.Maşallah yumurta rezervın süperestradıol bıraz yuksek ama işte oda 7. Gune gore normal sanırım,yumurtlaman yaklasıyor olabılır.

Amh yüksek mi acaba korktum ben ilk defa bu testleri oldum kuzum ya bilmiyorum doktor adetin 2 günü tekrar gel dedi zaten o zaman da bakacak sanırım

Bebeğim doktor bence pcos dan şüphelendi 8 ay önce kisti aldı şimdi en büyük kist 1.5 cm olmuş ve bir sürü küçük kistim varmış doktor ondan bu testleri yaptı ama benim adetim hiç şaşmaz yumurtlamam da günü gününe olur sadece çok ağrım oluyordu ondan gittim kontrol edilsin dedim hem

Bebegım kist dediği folikül olmasın sakın.folıkulede adetın 2. Gunu bakılır ama,sımdı cok gorunebılır.bence sen hıc kafanı bulandırma hıcbıseyle,çünkü dedıgım gıbı yumurtalık ve hormon degerlendırme adetın 2. Yada 3. Gunu yapılır.lh yuksek olurdu pko olsaydın ayrıca.agrın amelıyattan oluyordur bende myom amelıyatı olmustum yaklasık bır yıl boyunca azıcık ayagıma corap falan gıymeyım agrı kıvrandırırdı.

Kızlar ya benımde bı sorum var sıze.Bende hamılelılıgımı ogrendıgımden berı hep ishal durumu var,bu zehırlenme gecırmıstım ya yaklasık 3 hafta once,o zamandan berı sanki iyice sıklaştı günde 4 kez en az lavaboya gidiyorum,agzımda kötü bir tat ve mide bulantısı devam zaten,normalmi bunlar?endıselenmelıyım?yarın bı dahılıyeye gıdıyımmı yoksa hamılelıkte boyle seyler olabılırmı
melegim can Tikabasa T TASUU Merve3553 golden-snitch Niqu O _okyanus

Canım bilemedim ama doğru söylüyorsun kafamı hiç bulandırmayım en iyisi dediğin gibi yapayım bekleyim ben adetimin 2 gününü

Canım bi doktora git ishal iyi değil hamilelikte değil genel olarak iyi değil vücudun çok su kaybeder devamlı su iç kuzum

Ama hakkında hiç bilgi sahibi değilim kuzum az mı çok mu ya da değer kaç olmalı bilmiyorum. Diğer değerler için de adetin 2. Ya da 3. Günü kan vermem gerekiyor doğru sonuç için 7. Gün bayağı geç

Doktor istedi bugün adetin 2 günü de tekrar çağırdı zaten benimde hiç bildiğim konular değil ilk defa veriyorum bekleyin bakalım eylülün 11 inde adetin 2 günü olmadı gerekiyor

Ben zehirlendiğini bilmiyordum canım çok geçmiş olsun ağzımda kötü tat ve mide bulantısı bende de vardı hatta su bile icemiyordum tadı çok kötü diye. Bir ara full dondurma yedim bana iyi gelen tek şey oydu. İshal durumunu tam hatırlamıyorum demir kullandigimdan ötürü ben hep kabizdim gibi hatırlıyorum ama demire de 4. Ayda mi basladik onu da unuttum senin yerinde olsam bir dahiliyeye giderdim içimi rahatlatmak için. Benim de karaciğer değerlerim yüksek çıkmıştı idrar yolu enfeksiyonu vardı Dr ondandır ama hamilelikte aksatmamak gerek demişti. O yüzden dahiliyeye gitmiştim oradaki Dr da ben de idrar yolu enfeksiyonundan değerlerin böyle diye düşünüyorum ama hamilesin o yüzden daha dikkat etmemiz gerek diye testler yapmıştı. Bence kötü bir şey yok ama sen için rahat olsun diye bir görün derim

Kesinlikle yaptirmani öneririm, ikili tarama testinde burnu minik demişti Dr ama diğer her şeyi normal çok küçük ihtimal down olabilir dedi. Kendi doktorum da aynı şekilde amniyosentez yapabiliriz ya da fetal DNA dedi. O ara çok fazla ağladım çok fazla araştırma yaptim. Tüm organlar normal ama burnundan ötürü ihtimal var diye. Bir de hareketlerini de hissediyorsun nasıl kiyabilirsin. Sonraki aylar kontrole gittiğimde Dr yine bak burnu küçük hala devam ediyor o küçüklük dedi. Tam unuttum artık düşünmüyorum derken tekrar aklıma girdi o konu. Aldirmamakta kararlıydım sadece bilip kendimi hazırlamak istedim eşim de eğer öyle bir durum çıkarsa hamileliğin stresli geçer yaptirmayalim dedi. Çok şükür sağlıklı şekilde dünyaya geldi minnoşum bir daha çocuk yaparsam kesinlikle en başta test yaptırırım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…