Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Kızlaaaar doktora gitmeyeli tam 2 hafta oldu. Öleceğim meraktan napıyor içimdeki bebiş iyi mi ne durumda büyüyor mu günler geçmiyor🥲🥲 yarıladım zorla 2 hafta kaldı 6 eylülde randevum var dualarınızı eksil etmeyin nolur❤️🤲🏻sizler napıyorsunuz çok özledim canlarım
Cnm Allahın izniyle iyidir bebişin🙏 güzel haberler alırsın inşallah 😋

Verdım kızlar ben genoxa kanımı ama cınsıyetı soylemıyolarmıs yaa🤣yasaklamıs bakanlık,nasıl ogrendınız sız?dr unuz merkezımı aradı?
Dr un sadece adını soyadını aldılar baska bıseyını almadılar. destinesiaa destinesiaa edahandro edahandro
Kuzu ben eurofinste yaptırdım. Fransaya gönderildi. Raporda yazmıyor fakat doktor telefonda söyledi bize. Türkiyede rapora yazılması yasak ama neden söylenmiyor anlamadım çok garip. Bence zorlayın siz öğrenmek için🤣🤣

Verdım kızlar ben genoxa kanımı ama cınsıyetı soylemıyolarmıs yaa🤣yasaklamıs bakanlık,nasıl ogrendınız sız?dr unuz merkezımı aradı?
Dr un sadece adını soyadını aldılar baska bıseyını almadılar. destinesiaa destinesiaa edahandro edahandro
Canm zaten benm raporda Türkçe yazmıyor cinsiyete kromozomlar yazıyor doktor ordan okuyor direk erkek kız yazmıyor

Kuzu ben eurofinste yaptırdım. Fransaya gönderildi. Raporda yazmıyor fakat doktor telefonda söyledi bize. Türkiyede rapora yazılması yasak ama neden söylenmiyor anlamadım çok garip. Bence zorlayın siz öğrenmek için🤣🤣
Ayy ne degısık demı neymıste ınsanlar cınsıyetını begenmeyıp aldırıyormus töbee 🤣 bu yuzden yasakmıs,bızım sucumuz ne degılmıı,bende bastırmayı düşünüyorum evett cunku aşırııı meraklanıyorum aşırıı aşırııı🥰
Canm zaten benm raporda Türkçe yazmıyor cinsiyete kromozomlar yazıyor doktor ordan okuyor direk erkek kız yazmıyor
Benımkınde ne yazcak bakalım merakla beklıyorum🤣türkce ama bızımkı.Türkiye firması genoks.Bakalım sonuna kadar zorluyacagım soylemelerı ıcın🤭🤭

Ayy ne degısık demı neymıste ınsanlar cınsıyetını begenmeyıp aldırıyormus töbee 🤣 bu yuzden yasakmıs,bızım sucumuz ne degılmıı,bende bastırmayı düşünüyorum evett cunku aşırııı meraklanıyorum aşırıı aşırııı🥰

Benımkınde ne yazcak bakalım merakla beklıyorum🤣türkce ama bızımkı.Türkiye firması genoks.Bakalım sonuna kadar zorluyacagım soylemelerı ıcın🤭🤭
Ya bu çok üzücü aslında düşünsene bu sebepten söylenmiyor cinsiyet. Yazık gerçekten

İlk zamanlarda insan öyle oluyor canm eve ultrason alası geliyor 😀 inşallah hersey yolundadır sağlıkla guzelliklerle bebişin büyür 🙏
Ay aynen eve bütün teçhizatı kurasım geliyor canım 😂😂😂😂😂 inşallah sağlıklı haberlerini alırım her zaman🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ya bu çok üzücü aslında düşünsene bu sebepten söylenmiyor cinsiyet. Yazık gerçekten
Malesef yaşadıgımız ortamda ınanırmısın hıcbıseye şaşırmıyorum ben artık😢.bu arada danısman kız bana mesaj yazmıs doktorun bılgılerı var bizde kendısıne ıletecegız yazmıs🌸 🤭ayy çok heycanlandım

Benim de tüp bebek aslında o yüzden korkuyorum doktor her şey yasak dedi kendini asla yormayacaksın özellikle bu ay çok dikkat edeceksin dedi. İşte bu ayın bitmesini bekliyorum inşallah 6 eylülde güzel haberler alırım çok sağ ol niqummmmm😍😍😍🥰 ya senin o minik oğlunu severim ben❤️🥲🥲
Sağol teyzesi🥰Aynen canım kendini yorma yemeğine dikkat et her şey çoook güzel olucak Allah'ın izniyle🤲🏻🥰

Ay benimkide genokstu canım kendileri söylemedi doktoru aradım kendim sordum🤭

Canım onlar doktoruna söyleyecek. Doktor'un da sana söyleyecek cinsiyeti. 5 güne çıkıyor sonuç. Perşembe cumaya öğrenirsin. Sonucu sana whatsapptan atacaklar ama cinsiyet yazmayacak. Sonuç çıktıktan sonra Doktorunu da arayıp sorabilirsin cinsiyetini.

Kızlarım iyi geceler 😘
Bi sorum var size bende 2 aydır yumurta çatladığı zaman kahverengi leke geliyor bu bir sorun mu acaba şimdi bide doktor pco dan şüphelendi ya herşeyi didik didik ediyorum 😕

Kızlarım iyi geceler 😘
Bi sorum var size bende 2 aydır yumurta çatladığı zaman kahverengi leke geliyor bu bir sorun mu acaba şimdi bide doktor pco dan şüphelendi ya herşeyi didik didik ediyorum 😕
Cnm bnce sorun değil. Peki ultrasonda pco görüntusu varmı. Bnım tahlıller normaldi ama usg de pcos görüntusu vardı 2 ay femara ovitrelle kulllandım kımyasal oldu 3 kez, kızım diğer ay hiçbirsey kullanmadıgım ay oldu

Kızlar 9+6 olduk bugün biraz adet gibi sancılarım vs oluyor geçiyor karnım bazen sert gibi geliyor . Bel ve karında ağrı oluyor ara ara normal mi ya 🥲🥲

Cnm bnce sorun değil. Peki ultrasonda pco görüntusu varmı. Bnım tahlıller normaldi ama usg de pcos görüntusu vardı 2 ay femara ovitrelle kulllandım kımyasal oldu 3 kez, kızım diğer ay hiçbirsey kullanmadıgım ay oldu
Evet ultrasonda vardı görüntü kuzum erken yumurtladım bu ay 2 gün önce çatlama oldu bugün de aşırı bel ağrım var acaba pco dan dolayı mı bu kadar ağrı hissediyorum

Kızlar 9+6 olduk bugün biraz adet gibi sancılarım vs oluyor geçiyor karnım bazen sert gibi geliyor . Bel ve karında ağrı oluyor ara ara normal mi ya 🥲🥲
Normal canım bel ağrın olunca dinlen iyice..benim 9 ay kasıklarımda ve vajinada ağrılarım vardı ama öyle böyle ağrı diğil yani doktora gidib gelince bitmiş durumda oluyordum tuta geziyordum

X