Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Canım kimyasal olmuş olabilir mi acaba ya
bilmiyorum ki bence test bozuktu, ilk defa ovulasyon testi aldım bu günden başlıcam da nasıl kullanılıyor tam bilmiyorum. Bi tane test yaptım bakarmısın

Eklentiler

• IMG_3071.jpeg
    161,3 KB · Görüntüleme: 54
bilmiyorum ki bence test bozuktu, ilk defa ovulasyon testi aldım bu günden başlıcam da nasıl kullanılıyor tam bilmiyorum. Bi tane test yaptım bakarmısın
Canım henüz koyulaşma yok ikinci çizgi birinci çizgiden koyu olduğunda ya da iki çizgi eşit olduğunda genelde pik oluyor. O pikten sonra silikleşmeye başladığı an yumurta çatlıyor. Pikten itibaren değerlendirmek lazım

Bu normal test, fundayi etiketlediğim ovu, bu arada lekelenmemde bitmiş, ben bu işden bir şey anlamadim
Bitane test al canm eczaneden.varsa zaten hemen cıkar.kı bence olma olasılıgı yuzde 70.ınternetten aldıgın testlerın cogu sahte,eczaneden al bı test ıkı saat sıvı alma yap testını aklında soru ısaretı kalmasın

O zaman yok canım sende bir defada hiç unutmam silik çıkartıyordu sen ovu testiyle her gün devam et yapmaya

Evet ya benim testler sık sık silik çıkıyir neden bilmiyorum
Başka marka yaptım o da sabah yaptığım gibi çıktı

Oyyyyy keşke bende görebilseydim o kadar çok istiyordum ki rüyama da gelmiyor hiç bu aralar

Ya kurban olurum özür dilerim ben tekrar sordum ettim çok özür dilerim çok geçmiş olsun canımsın benim Allahım gönlüne göre versin inşallah mucizelerini yaratsın senin için
Özür dileme canım hayatın gerçekleri ilk günlerdeki gibi değilim artık amin inşallah canım

Evet buna inanmak istiyorum bu ayakta tutuyor beni zaten evet unutmadım ama acısı ilk gün mü gibi de değil çok ağlayıp onun ruhunu da huzursuz etmek istemediğim için onu rahatsız etmemek adına güzel mutlu anıyorum kızımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…