Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Kızlar, ben dün adet oldum ama adet ağrım yok, normalde şiddetli geçer ve kanama çok az, pembemsi bir şey, dün ve sabah test yapmıştım bembayazdı, şimdi test yaptım silik çizgi çıktı ve hemen çıktı, testi atıyorum buraya bakarmısınız, bir az şaşkınım

Eklentiler

• FullSizeRender.jpeg
    61,7 KB · Görüntüleme: 54
Aaaa başka test varsa yinele canım bariz görünüyor silik çizgi ay inşallah mucizen seninledir

Aaaa başka test varsa yinele canım bariz görünüyor silik çizgi ay inşallah mucizen seninledir
Var canım, sabah yapıyım diyorum, bu testten 14 tane kullandım daha kuruma çizgisi bile çıkarmamıştı, o yüzden şaşırdım, sabah yaptığım testi de ekliyorum bak

Eklentiler

• IMG_3024.jpeg
    83,1 KB · Görüntüleme: 53
Çok ama çok net pembe şekilde görünüyor canım aramaya gerek yok devam ediyor mu lekelenme

Bi de sen vücut ısısından anlıyordun galiba, adette hep 35,6 düşerdi vücut sıcaklığım, hiç düşmedi 36,5 _ 37 derecede gidip geliyor

Bi de sen vücut ısısından anlıyordun galiba, adette hep 35,6 düşerdi vücut sıcaklığım, hiç düşmedi 36,5 _ 37 derecede gidip geliyor
Sabahları yataktan çıkmadan ölçtüğün ateşin mi yüksek canım? Orası önemli

Var canım, sabah yapıyım diyorum, bu testten 14 tane kullandım daha kuruma çizgisi bile çıkarmamıştı, o yüzden şaşırdım, sabah yaptığım testi de ekliyorum bak
Evet evet bu test iyi çıkarmıyor kolay kolay çizgi. Ay bak çok merak ettim şimdi

Kuzum bir tane al yeniden yap ay İn şa Allah hamişsin

Allah onun yerini daha güzeliyle doldursun ama unutulmuyor eminim sadece belli bı zaman sonra alışıyorsun yokluğu çok kötü bir şey için acıyor dışarı vuramiyorsun . Unutma öbür tarafta seni bekliyor er yada geç kavuşacaksin ona

Amin amin bende gidiyorum oğlumun mezarına son hali böyle gitmisken görüyorum sürekli yeni doğmuş bebekler ölüyor onların da mezarlarını suluyorum çok acı Allah kimseye böyle acı vermesin

Eklentiler

• IMG_20240701_160205.jpg
    261,8 KB · Görüntüleme: 43
Evet ediyor günlük ped kullanıyorum
Yerleşme kanamasımı acaba canım testide şimdi yaptım diyorsun beklemiş idrarda degil yani sabah yataktan kalkmadan ateşnide ölçsene bi kaç çıkacak

Bunda hiç bişe yok çok şaşırtıcı zaten eger yerleşme kanamsı ise yaşadıgın testte 2. Gün ve 3. Gün görürsün pozitifi canım eger normal adet gününse geç döllenme olmuştur büyük ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…