Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Bende bılmıyorum Merve3553 Merve3553 kuzum en son hamıle oldugunu hatırlıyorum bende
Ne siz sorun ne ben söyleyim 8 ay geçti ama daha geçen ay kendime gelebildim ameliyatta 2 kere kalbim durdu 8 ünite kan hastane yatış süreci bebeğim 1 saat yaşadı ben 3 gün sonra kendime geldim onu sordum yok dediler morgda indirmediler yanına yürüyemiyorum tek başıma da gidemedim baya riskli bi ameliyat geçirdim ama çok şükür şuan iyiyim

Merhaba kızlar yeni grubunuz hayırlı olsun🥳 Epeydir girmiyorum etiketi yeni gördüm baya fransız kaldım olaylara necesiniz😃

Bizim abla abla gibi de abiş beni benden alıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ hiç ummadığım hareket ve davranışlar 😩😥
Slm canım nasılsın görüşmeyeli 😅 Bebişe ilk ek gıda olarak ne verdin. Biz de 6 aylık olduk ama ilk ne vereceğimi şaşırdım meyveler dışında hangi çorbayı yapsam bilemedim. Yazın fazla sebze çeşidi de olmuyor🤔

Ne siz sorun ne ben söyleyim 8 ay geçti ama daha geçen ay kendime gelebildim ameliyatta 2 kere kalbim durdu 8 ünite kan hastane yatış süreci bebeğim 1 saat yaşadı ben 3 gün sonra kendime geldim onu sordum yok dediler morgda indirmediler yanına yürüyemiyorum tek başıma da gidemedim baya riskli bi ameliyat geçirdim ama çok şükür şuan iyiyim
Çok büyük geçmiş olsun kuzum ve başın sağolsun🙏🙏🙏çok zor günler atlatmışşın çok üzüldüm🙏❤️inşallah bundan sonraki günlerin çook güzel olsun ki bir nebze yaşadıklarına ışık olsun🌸🌸🌸

Evet canım hamile kalıyorum doğal yollarla ama adetime daha 14 gün var adetim bittikten beri ara ara kanama devam ediyor bide korunuyordum geçen ay bıraktım hapı haptan sonra böyle oldum geri çekilme ile korunduk
Kimyasal olabilir kuzum

Ahhh ahhh kuzum 😔 kolay şeyler yaşamadık. Ama herşey güzel olacak 🙏
Aynen öyle canım ya herşey allahtan tabi dün kızımın kabrine gittim ona rüzgar gülü götürdüm daha önce götürdüğümün üç kuşun uçmuş sanırım taktım konuştum onunla hemen dönmeye başladı bir tane rüzgar yoktu saç telini bile kıpırdatmıyordu şaştım kaldım valla daha önce de böyle şeyler yaşıyordum kelebek geliyordu hergün öğlen 12 de bahçeme bahçedeysem dolaşıyor yanımda değilsem evime giriyordu benile iletişim kuruyor gibi sanki 🥰

Aynen öyle canım ya herşey allahtan tabi dün kızımın kabrine gittim ona rüzgar gülü götürdüm daha önce götürdüğümün üç kuşun uçmuş sanırım taktım konuştum onunla hemen dönmeye başladı bir tane rüzgar yoktu saç telini bile kıpırdatmıyordu şaştım kaldım valla daha önce de böyle şeyler yaşıyordum kelebek geliyordu hergün öğlen 12 de bahçeme bahçedeysem dolaşıyor yanımda değilsem evime giriyordu benile iletişim kuruyor gibi sanki 🥰
Ben de gidiyorum bebeğime, oradaki tüm bebişlerin de mezarını suluyorum, konuşuyorum. Kendiliğinden çiçekler açmış mezarında yavrumun. Papatyam diye konuşurdum karnımdayken papatya çıkmış mezarında. Rabbim cennetinde kavuştursun inşallah bizi yavrumuza 🙏

Ben de gidiyorum bebeğime, oradaki tüm bebişlerin de mezarını suluyorum, konuşuyorum. Kendiliğinden çiçekler açmış mezarında yavrumun. Papatyam diye konuşurdum karnımdayken papatya çıkmış mezarında. Rabbim cennetinde kavuştursun inşallah bizi yavrumuza 🙏
Amin inşallah canım 🙏 gördün mü peki sen yüzünü neye benzediğini ben göremedim 😢 göstermediler bana kendime geldiğim de 3 gün geçmişti zaten morga da indirmediler doktor izin vermedi

Amin inşallah canım 🙏 gördün mü peki sen yüzünü neye benzediğini ben göremedim 😢 göstermediler bana kendime geldiğim de 3 gün geçmişti zaten morga da indirmediler doktor izin vermedi
Gördüm kuzum. 10 gün boyunca haftasonu hariç hep gittim. Bana benziyordu 😔 saçları tüyleri benim gibi açık renkliydi turuncumsuydu. O kadar küçüktü ki. Baş parmağımdan küçüktü ayakları 😔 pamukların üzerine yatırıyorlar yoğun bakımda

Plesenta perkreata olmuştum idrar keseme yapışmıştı rahmimin yarısı alındı hayati riskli bi ameliyata girdim şükür iyiyim ama bebeğim 1 saat yaşayabildi melek oldu
Ya kurban olurum özür dilerim ben tekrar sordum ettim çok özür dilerim çok geçmiş olsun canımsın benim Allahım gönlüne göre versin inşallah mucizelerini yaratsın senin için😢🤲🏻

Slm canım nasılsın görüşmeyeli 😅 Bebişe ilk ek gıda olarak ne verdin. Biz de 6 aylık olduk ama ilk ne vereceğimi şaşırdım meyveler dışında hangi çorbayı yapsam bilemedim. Yazın fazla sebze çeşidi de olmuyor🤔
Daha hiçbir şey vermedim desem 🙈 doktora gidip onay alıp başlamak istiyorum. Ama diğer gruptaki kızlar hep sebzeleri buharda haşlayıp tadım yaptılar. Daha yeni yeni çorbalara geçiyorlar. Ben diğerlerinde adımlardan sonra elimdeki sebzelerle ya prinçle ya da bulgurla çorbalar yapıyordum, yoğurt çorbası, tarhana tabi içlerine kıyma et suyu koyarak.

X