Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Ozgemm, özledim valla.

Çok şükür iyiyiz. Ellerinizden öper 3 aylık oldu bugün sıpam. Hatta 4. Atak dönemi başladı sanırım aşırı huysuz 2-3 gündür özellikle. Her şey yolunda çok şükür.

Siz nasılsınız kuşum
Kız nasılsın bebişim özledim seni afralarını 😂😂 kız senle aramızda kaç gün var benim bebişte 3 gün sonra 3 aylık oluyor

Sezeryan oldum amaliyat zamanı hiçbir şey hiss etmedim iğne hiç

Valla herkeste farklı oluyordur ama bana gayet güzel geldi. Zaten hiç bir şey hissetmiyorsun. Bebeğinin ilk doğduğu ana tanık olabilmek de çok güzel. Epidural oldum ben. Bebeğimi odaya yolladılar, bi 15 dk sonra da ben odaya gittim.

Karına bastırdı 2-3 defa hemşire. Ama zaten uyuşuk oldupum için hissetmedim. Son bastırışta hafif ağrı oldu ama hani böyle kolunu çarparsın ağrır ya, öyle düşün. Dayanılmaycak bişi falan değil. Saniyelik bakıyo zaten. Kanama kontrolü yapıyo.

4-5 saat sonra uyuşukluğum geçince yürüttüler. Kalkarken sakın yere bakma, ufka bak hep. Başın dönmesin.

Ben boooool bolll yürüyüm hastnede. Habire kalktım kalktım yürüdüm. Ne kadar yürürsem o kadar açıldım her seferinde çok daha iyiydim. İlk saatler kolumda biri olması gerekşyordu ama öğleden sonra tek başıma yürüyebiliyordum.

Tek sıkıntı bence wc oldu ilk saatler. Birinin beni oturtup kaldırması gerekşyordu ve ablam destek oldu bu konuda. Ayrıca alt bezini de o değiştirmeme yardım etti çünkü eğilemşyordum. Ama ilerleyen saatlerde kendim değiştirdim hep.

Evde de kalkıp kalkıp tur atıyordum. Bir 10 gün kadar yanıma dönüp yatamadım. Sırtüstü yatım ama sonra rahattı.

Valla gayet güzeldi.
Maşallahh askımmm hep okuycam bunu🥰🥰içim ferahladı🙏🤩az once markete gıttım bı bebek bana gulucuklar sactı ve agladım🥲🫠Allahtan gozumde gunes gozlugu vardı,şimdi biraz bulantıdan ve bas agrısından zorlandıgım ıcın kendımı kötü hissediyordum nasıl başarıcam böyle mi gececek vs vs,nedendır bilmem 30 lu yaşlarıma kadar hiç anne olma gibi düşüncelerim yoktu benim birçok kadının aksine,belki eşimin hayatımızda pek sorumluluk almamasından,korkuyordum belkide böylesine bir sorumluluktan,ama o bebeği görünce bikere daha anladım ki herşey geçecek ve onun bir gülüşü benim içimi sımsıcak yapacak…

Sorun işte tam olarak bu ☺️Üzerine bastın ayağını kaldır. Benim hayat enerjimi çaldı. Ben önceden ne kadar mutlu bir insandım beni mutsuz bir insana dönüştürdü
Bebegım inan erkeklerın bırcogu böyle.bazı nadir şanslı insanlar var tabiki eşleri gerçekten evliliğin sorumlulugunu alabılen gerçek anlamda büyümüş olgun,ama işte özellikle iç anadolu erkegı böyle ve aile yapısı,sen yine mutlu ol sen takma onu hayat sadece o değilki,istediğin hayata devam et oda olabildiği kadar yanında olsun,ayrılmak bi secenek tabıkı ama baska bırıde cok farklı olmayacak ondan o yuzden dıyorum.bence hersey duzelecek sen takılmamaya calıs sadece kendı hayatını yasamaya odaklan..zaten oda senı kaybetmemek ıcın bıraz çabalayacaktır.güzel düşünelim güzel olsun herşey🙏❤️

A

Ay çok az kalmış senin ek gıdaya geçmene. Gerçi mama tükenlere 5. Ayda başlattırabilşyo doktorlar. Bize direkt 6 bitikten sonra dedi süt ile devam ederse bu şekilde.

Hayırlısı valla o kadarmış bebeğinin de rızkı süt için. Çok şükür 1 ay kadar geçmiş boğazından anne sütü
Gittik doktordan geldik 2 hafta sonra başla diyor🫡kafam şişti nasıl olucak heyacanlandım☺️

Etiketi şimdi gördüm ama yanlış mı oldu anlamadım 🙈 mesajların çoğunu da okuyamadım.
Eskiler toplanıyoruz derken? 😊 Tanıdıklarım var da ben hatırlayamadım mı 🥲
Eski gebe kalmak isteyen kızlar var ya sende o gruptaydin dedim eklim belki katılmak istersin ☺️

X