yine darmadağın oldum...

Canım kendimi çok zorladım okudum yazdıklarını hepsiniakannehir
Daha genceciksin benden sana abla tavsiyesi,bu çocuğu için kan
ağlasa da çıkar hayatından ve kendini toparlayana kadar kimseyle
birlikte olma,ne güzel bir uzmandan yardım alıuyormuşun.Kendini
toparla işine dört elle sarıl sana çok iyi gelecektir kendi kendine
yetebilmek.Cinsellik mevzusu olmasa tabii daha iyiymiş ama
dünyanın sonu da değil seni gerçekten seven birçok insan bunu
sorun etmez ki çevremde örnekleri var.Kendi değerini kıymetini
bil lütfena.s.

böyle düşünerek hata ediyorsun bence. Sen kimseye muhtaç değilsin.
okuyan ve ayakları üzerinde durabilecek bi kızsın değilmi. Üniversite öğrencisisin.

hiçbir olur yan göremiyorsunuz değil mi siz de benim gibi...yine terk edip gidiyor ben acımla kalıyorum baş başa

okuyanlardan Allah bin kere razı olsun...hakkınızı helal edin..

Nilay... dünya onun etrafında mı dönüyor?

Bak karşına seni SEN olduğun için kabul eden insanlar da çıkmış.
Bu ne demek biliyo musun?
Sırf aranızda cinsel bişey geçti diye senin hayatın bitmedi, bitmeyecek de demek.
Nilaycım... yaşamışsın bişey.. bu hiçbir şey demek değil.
İstedin yaptın, nedir yani?
Hayatımız bunun yüzünden heba edilecek kadar kıymetsiz değil.
Dünyada senin sevgine, insanlığına layık erkekler de var...

Sen yaptığının bedelini fazlasıyla ödemişsin, ki bence bu bedel ödenmesini gerektirecek bir hata değil... bence hata bile değil. Ama sen öyle düşündüğün için söylüyorum.
Neyse ödemişsin bedelini... tamam artık... Allah senden asıl bunun hesabını sorar unutma bunu.
Kendinde bu denli eziyet etmek de günahtır, yazıktır.

Git bi yüzünü yıka, derin bi nefes al gel öyle devam edelim....

öncelikle kendimi tebrik ediyorum hepisini okudum:bbo::lepi:

canim bu cocuk seni aslinda hic sevmemis, sende onunla iliskiye girdin diye kendini ona mecbur hisediyorsun etmeeeelmaz:
olan olmus bak hem okadar yeni iliskilerinde dürüst olup durumunu anlatmisin ve kabul etmisler
annesi seni istemiyor cocukta ana kuzusu annesine karsi gelemiyor seni savunamiyor
bu yüzden bu cocuk annesini alipda seni istemeye hicbirzaman gelmicekler
iliskinizde ayril baris ayril baris iyice lackalasmis bunda sonra yürümez zaten hic yürümemiste ite kalka sürünmüs
nedense hep sen hayatina birilerini soktugunda bu sana geri dönüyor, gururuna yediremedigi icin seni sevdigi icin degil
bu yüzden bidaha karsina cikarsa suratina bakma tel no nuda degistir sana ulasamasin bidaha

hiçbir olur yan göremiyorsunuz değil mi siz de benim gibi...yine terk edip gidiyor ben acımla kalıyorum baş başa

okuyanlardan Allah bin kere razı olsun...hakkınızı helal edin..

Allah aşkına daha fazla dramatize etme şu durumu. Onun canını acıtmak istiyorsan bak telefonunu değiştirmeden ortak arkadaşları hayatından çıkarmadan önce bir erkeğe onu arat ve seni sevdiğini sana bulaşmaması gerektiğini senin hayatından tamamen çıkıp gitmesi gerektiğini söylesin. ve ortadan kaybol, kafanı dinle.

vallahi canım inan okuyup hepsini yorum yapmak isterdim ama yarısına kadar zor okudum o kadar uzatmana bence gerek yoktu.biraz daha özet anlatabilirdin.üzgünüm çok baydı içimi okuyamadım.allah yar ve yardımcın olsun.

bugün on kere gittim lavaboya..şurda şu vaziyette reva mı bu bana..hakkımı hiç helal etmycem ben..sindiremiyorum yaptıklarıma karşılık yaptıklarını yediremiyorum.insanlar bu kadar şerefsiz mi?kime güveneceğimi bilemiyorum.dosttan da yedim arakdaştan da kardeşim gördüğümden de sevgilimden de...hep nie diyorum nie?

çok kzııyosun bana sinirleniyosun tmm nolur sakin ol..senağlama

kendinizi ona mecbur gibi hissediyorsunuz. bakın o öyle hissediyormu? aranızda bişiyler yaşanmış olması sizi ona bağlıyor olabilir ama yanlış ona bakmanız yeterli bu durumdan kurtulmanız için. o rahat farkındaysanız.

ayrıca bu acılarınız tazeyken farklı birileriyle beraber olup onlarla bu acıyı unutmaya çalışmanızda yalnış geldi bana. zamana ihtiyacınız var, onsuz....

Canım konunu kısmen okudum ama bence hiçbir insan için bu kadar üzülmeye değmez.
Tamam Uzun Süreli bir ilişkin olmuş ciddi şeylerde yaşamışsın ama evlenip boşananlar varken senin bu durumda bu kadar üstelememen gerekiyor bence.
Sana tavsiyem çok iyi tanıdığım psikatr arkadaşlarım var istersen onlarlada bi konuş ücret filan ödemenede gerek yok benim tavsiyem ile görüştüğün zaman para filan sıkıntı olmaz.
Tamam olur dersen msn adresini gönder bana ekliyim canım.
Ama sırf doktor için değil dertleşmek içinde gönderebilirsin Msn adresini.
Belki biraz moral veririm.
Görüşmek Üzere.

Bak canım, bi kere hakkımı helal etmeyecem, bana neler yaptı, vah vah tüh tüh demeyi bi bırak.

Sana dürüstçe söyleyeyim o sana hiçbir şey yapmamış... SEN İZİN VERMİŞSİN.

Aradaki farkı algılayabiliyo musun? Evet o gelmiş ama demiş ki "bak geliyorum ama bu işin sonu yok haa ona göre" ve sen her seferinde evet demişsin. Şimdi onun suçu ne? Bütün bunların yaşanmasına sen izin vermişsin. Tamam eyvallah büyük hata etmişsin ama artık sen nasıl izin verdiysen bitirecek kişi de sensin. Kendine acımayla, ağlayıp kendini bitap etmeyle hiçbir yere varamazsın.

DUR diyeceksin ve duracak... çoook zormuş gibi geliyor kulağa ama aslında o kadar kolay ki... ben de varım bi dakka ya, ben kıymetliyim, ben değerliyim diyeceksin ve gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

niye kızıyım hayatım sana kendini değmeyecek bir insan için yıpratmana üzülüyorum. değer mi sen söyle?

farkındayım..geldiğinde ufacık bişeyi yetiyor başlamam için tekrar..kıyamıyorum, belkide acıyorum..

esra, evet mecbur falan değil o bana.nie olsun ki hem dimi?annesine açıklamış birlikte olduğunu annesi iki çift kelam etmemiş.ne için kim için üzülsün.bana vicdanımı senden ayrıldığımda bırakmıştım bi kenara,korkağım ve kaçıyorum yüzleşmiycem demişti.Allah korkusu yok onun rahatlığı o yüzden..başkası konusu ise birinin omzunda ağlamayalı, hiç arkadaşımla konuşmayalı uzun zaman oldu.içimde kocaman bir boşluk var.bu sadece o değil,arkadaşlarımın yarattığı boşlukta dahil.dolduramıyorum tek başıma..ama yanlış anlama gönül eğlendirmek unutabilmek değil amacım.ciddiyet ve evlenmek istyiorum..

haklısın demekten başka ağzımdan bişey çıkmıyor..ama herşey bnim suçum olamazki dimi...sevdim güvendim bedeli bu kadar ağır mı olmalıydı...

bence sen bıraz normal yasantına donmek ıçın çaba harcamalısın..o çoktan donmus normal hayatına..
bence sen daha guclu olmalısın..unuversıte okumussun..
kendıne guzel bır cızgı cızmelısın.
aglamakla hıç bırsey duzelmıyor..yasadım bılıyorum..herkeste senı dınlemeyebılır..bır zaman sonra anlattıkların sıkar ınsanları..herkes aynı dertlerı dınlemekten hoslanmazkı..
dınlemıyorlar anlamıyorlar dıye kımseyı de suçlaman dogru degıl..
benzer seyler yasadım...
herkes sevdıgım ınsandan nefret edıyordu..
sustum..onun hakkında hıç konusmadım..aylarca..yıllarca...
kımse benı dınlemıyorsa anlatmadım..kendım yasadım..
ama senın yasadıkların çok fazla..
bence oluruna bırak..su akar yolunu bulur...
nasıpte varsa olur...
daha fazlası senı hasta eder..
o yuzden hayattan zevk almaya bakmalısın..ınsanlar evlenıp boşanıyor..sen çok yormussun kendını sımdıden..allah kolaylık versın canım...ınşallah rahat edersın kısa zamanda..

evet aynı dediğin gibi oluyor.kimse dinlemiyor bi müddet sonra seni.fakat arkadaşlık böyle bişey mi dostluk,kardeşlik falan ne kadar içi boş kavramlar o zman ya?ben böyle yapmamışken böyle muamele görmek can sıkıcı..çıkardım hepsini zaten hayatımdan..artık yıllarını alan adam gitmiş bi hiç uğruna,sen onun ne olduğunu anlamışsın,evde susmak zorundasın ailen var ya anlarlarsa bişey,ee arkadaşa gitmezsen kime gtceksin..ama bende o da yoktu.kötüyüm ama şükürler olsun ayakta kalmamı Allah sağladı.ona sığındım herkesi terk edip...

hıç kımseyı terk etmemelısın..ozellıkle aılenı asla..
onlarda durumun karmasıklıgını goruyoelar..ve senın daha fazla yıpranmanı ıstemıyorlar..
o yuzden sen mutlu olmaya bak hayatta..o zaman hersey degısecek gorursun..ama sen bunu yapmak ıstemelısın..sana bır merhaba mesajı attıgında darmadagın olmamalısın..hattını degıstırebılıyorsan degıstır...

herkesi terk etmek derken arkadaşları demek istedim.ailem onun varlığını bile bilmiyor ki..bana en büyük ders ailemi onun için bırakmanın sözünü vermemin ne kadar aptalca olduğunu görmek oldu..ondan haber almak istemiyorum ama benden haber almasını engellemek istemiyorum.pişman olmasını istiyorum.gelsn başlayalım değil,gelsin beter olsun istiyorum..Allahım o gücü bana bir verse...

bence sen halen onun düşünerek gunlerını boşa harcıyorsun..olacaksa olur..gelecekse gelır..arayacaksa senı heryerden bulur zaten..

ama sen gunlerını onu bekleyerek geçırmemelısın
kadere bırak..
hayatı yasa..
hayat cok guzel ınan kı..baska seyler yap..yenı dostluklar kur..
alısverıs yap..arkadaslarınla guzel sohbetler yap..olumsuzlıukları ve öc almayı boşver..
senı düşünmezken sen neden onun üzerıne planlar kuruyorsun canım..
arasın benı pişman olsun ıstıyorum dıyorsun..boşver ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…