yine darmadağın oldum...

canım sen ciddi anlamda sorunlusun çiğnemişler seni herkes et parçası olarak görüyor çünkü herkese bakire olmadığını anlatmışsın..o çocukta canı nezaman çekse arıyor sende farkındasın eğer cinselliğe hayır dersen kıyameti koparır dimi..boşverr eğer amaç cinsellikse daha kaliteli ve ana kuzusu olmayan gerçk bi erkekle yaşa sevgiye inancın kalmamış senin senden artık sadece kadın olur aşık olmamazsın sevmezsin sen..lütfen yanlış anlama ama gözünü açmak için biraz açık yazayım dedim..kullandırtma kendini
inş kendimi toplayacağım ve senin dediğin gibi olmayacak canım.aşıkta olurum kadında olurum inşallah.ruhsal durumumu toplamaya uğraşıyorum...

Sevgi oyle birseyki insana gercekten mantiksiz seyler yaptiriyor,yazin gercekten uzundu kafam karisik okudum,her seferinde ona nasil donebildigine cok sasirdim ama sevgi boyle birsey bazen gururunu ayaklar altina aliyor insan, ama seninki de abarti olmus, her seferinde affetmekle hicbirsey olmamis gibi davranmakla zaten onun gozundeki degerini dusurmussun hemde oyle bir karaktersiz insanin gozunde senin degerin yok ne aci ,etrafindaki insanlara o cocukla neler yasadiginizi anlatmani dogru bulmadim,boyle bir konuyu cok guvendigin bir insanla paylas ya da omur boyu kendine sakla cunku cahil insan cok etrafta ,nedenini bilmeden damgani vururlar ,kendileri sutten cikmis ak kasik olurlar sen cirkef.
1. hayatina bir yon ciz onsuz
2.herkese herseyini anlatma
canım etrafıma derdimi anlatmak çözüm bulabilmek içindi.şimdi çok saçma geliyor ama ozman çok çaresizdim.diyorum ya psikolojim yerinde değildi.ama dediğin gibi oldu doğru,hep ben kötü oldum.bu ilşki her anlamda bana çok iyi bir ders oldu.kimseye bişeyimi anlatmıyorum ayrıca çok çabuk güvenmiyorum.benim için çok büyük bir ders oldu herşey....

Canım uzunda olsa konuyu okudum ;
O vatandaşa dönmen bence anlamsız çünkü seni sadece kullanmak için seninle beraber olmak istiyor.
Erkek Psikolojisi :
1 : Elde ettiysen istediğin zaman gelip gitmek zorunda.
2 : Kendisinden başkası ile birlikte olamayacağını düşünür.
3 : Bir süre sonra tehditler savurmaya başlar.
4 : Sana ulaşamadığı zaman çıldırma noktasına gelir çünkü ihtiyaçlarını gideremiyordur.
5 : Sana her ulaşamadığında aklına acaba başkası ilemi beraber sorusu gelir.
6 : Bu aşamalar geçtikten sonra bir daha sana ulaşmak isteyeceğini sanmıyorum.

Bak ankaradaymışsın psikoloji ile ilgili arkadaşlarım var istersen kendileri ile tanıştırayım seni bide onlarla görüş para konusunda sıkıntı olacağını filan sanmıyorum msn adresini yollarsan inşallah yardımcı olurum sana her konuda.
Hem dertleşiriz kafanda bulunan soru işaretlerine daha açık cevaplar çıkarabiliriz.
çok tşk ederim yorumun için cnım.psikolojik yardım alıyorum zaten.yukarıdaki yazdıklarını çok dikkatli okudum.dikkate alacağım sağol canım....

Bak her defasinda ayni hata olmuş. Tmm ilişkide oldun aldandık olmaması gerekirdi ama oldu diyelim.
Başka biriyle çikmaya başlarken onu bırakıb eski sevgiline koşman - HATA
Her defasında madem dönüp dolaşıp ayn yerde bitiyor niye görüşüyorsun? Görüşüyor olman- HATA
Msnde hala onun olması - HATA
Bence sen sadece birlikde oldun diye seni mıknafıs gibi çekiyor kendine sen de her defasında kanıyorsun - HATA
Madem sana deyer verecek birini arıyorsun tam bulduğunda niye geri dönüp arkana bakıyorsun. Bakman - HATA
Hala aradığında telefonuna çıkman - HATA

Ben sana abla bir kardeş olarak diyorum uzak dur o adamdan. İnsan için fiziksel çekim en son gelmeli en önemlisi o adamın senin arkanda olmasını hiss etmekdir. Düşdüğünde seni yerden kaldırıcak birinin olmasıdır. Seni olduğun gibi kabul edicek birini bulursan sakın geriye dönüş yapma üzülen sen olursun. Mutsuz olan sen olursun. Aynı hatayı yapma.

İnşallah senin için en güzeli olur. Onunla olmuyorsa HAYIRLISI değilmiş de geç canım.
a.s.ben yolumu çizdim zaten canım..o msjımdan sonra bida aramadı,msj da atmadı.tabiki bnde.unutmak üzereyim bile diyebilirim.yani hiç değil gün içinde eskisi gibi hatırlamıyorum.zaten yeni bir ilşkim var.artık asla dönme falan onla ilgili tek bişey düşünmüyorum.ALLAH'a bıraktım.....

nil88ay gerçekten çok üzmüş yıpratmış bu ilişki seni. Tabi sen de hatalarının farkındasın.. Önemli olan tekrarlamamak, yol yakınken dön. İradene hakim ol, artık bu adamın seni kontrol etmesine izin verme. Bak sen kendine 4 5 ay engel olabilsen aşacaksın tüm problemleri. Kendi hayatını yaşa artık, şu adamı düşünmeden beklemeden. Hala da çok gençsin, yeniden aşık da olursun seversin de sevilirsinde. İnsanoğlu böyledir sen hiç merak etme. Tabiiki mutlu olacaksın, senin de iyi ilişkilerin olacak, sana gerçekten değer verenler olacak. Ama sen yaşadıklarından ders çıkarmaya bak. Burda bir daha aşık olamazsın diyenlere de bakma sen. Aşkın yaşı zamanı yok.. Sağlıklı, bekar, insanlara değer veren her insan her yaşta aşık olabilir.. Sen kendine zaman tanı canım. Belki psikolojik destek sana çok yarayabilir hemen toparlanırsın ama istemezsen kişisel gelişim kitapları okuyabilirsin. Yeni uğraşlar bul kendine.. Zamanla unutursun o adamı da, yaşadıklarını da.. Daha fazla sıkma canını..

nil88ay gerçekten çok üzmüş yıpratmış bu ilişki seni. Tabi sen de hatalarının farkındasın.. Önemli olan tekrarlamamak, yol yakınken dön. İradene hakim ol, artık bu adamın seni kontrol etmesine izin verme. Bak sen kendine 4 5 ay engel olabilsen aşacaksın tüm problemleri. Kendi hayatını yaşa artık, şu adamı düşünmeden beklemeden. Hala da çok gençsin, yeniden aşık da olursun seversin de sevilirsinde. İnsanoğlu böyledir sen hiç merak etme. Tabiiki mutlu olacaksın, senin de iyi ilişkilerin olacak, sana gerçekten değer verenler olacak. Ama sen yaşadıklarından ders çıkarmaya bak. Burda bir daha aşık olamazsın diyenlere de bakma sen. Aşkın yaşı zamanı yok.. Sağlıklı, bekar, insanlara değer veren her insan her yaşta aşık olabilir.. Sen kendine zaman tanı canım. Belki psikolojik destek sana çok yarayabilir hemen toparlanırsın ama istemezsen kişisel gelişim kitapları okuyabilirsin. Yeni uğraşlar bul kendine.. Zamanla unutursun o adamı da, yaşadıklarını da.. Daha fazla sıkma canını..

psikolojik yardım alıyorum tatlım zaten.kişisel gelişim kitapları da okuyorum.toparlanacağım inş.güzel dileklerin için tşk ederim...a.s.

6 aylık bir ilişkim olmuştu geçmiş yıllarda
Çok ta seviyordum onu.. farklı şehirlerdeydik haftada 1 yada 2 gün 1 saati geçmeyen sürelerde görüşüyorduk.. İş dolayısıyla geldiğinde görüşüyorduk.. Benim için hiç gelmemişti bulunduğum şehre..
2 defa ayrıldık ayrılırken suçlu olduğunu biliyordu ve ben bitirirken hep yanıma aldığım insanlarda bulmuştum o cesareti.. Ama olmadı her gelişinde kabul ettim.. Sonra birgün buluşmak için beklerken beni terk ettiğini öğrendim.. Hoşçakal demeden çekip gitmişti.. Ne çok üzülmüştüm ne çok ağlamıştım..
1 ay sonra bi numaradan msj geldi o öldü diye.. Gülüp dalga geçtim onlarla... Aylar sonra aradı.. Görüşelim dedi.. Başka biri vardı hayatımda o sırada bunu söyleyince inanmadı.. Benden başkasını sevemezsin dedi.. Özgüvene bak..!! Yalvardı yakardı ama gittiği gün söylediğim sözü tekrarladım ona bi gün dönüceksin dediğim sözleri tekrarladım.. Affetmicem demiştim affetmedim..
Sonra öğrendim ki adı da yalanmış kendi gibi.. Allah'ıma şükrettim beni bundan kurtardığı için...
Şimdi çokkkk sevdiğim biri var hayatımda.. Yolunu gözlüyorum askerimin.. İyiki giden gitmiş diyorum...

Çok acı çekmişsin, zamanını yüreğini güveni kaybetmişsin ama ;

Hiçbirşey için geç değil olmamalı da.. Kalk ayağa ve kendin ol..

Biraz uzun oldu kusura bakma lütfen :1rolleyes:

X