yine darmadağın oldum...

Canım kendimi çok zorladım okudum yazdıklarını hepsiniakannehir
Daha genceciksin benden sana abla tavsiyesi,bu çocuğu için kan
ağlasa da çıkar hayatından ve kendini toparlayana kadar kimseyle
birlikte olma,ne güzel bir uzmandan yardım alıuyormuşun.Kendini
toparla işine dört elle sarıl sana çok iyi gelecektir kendi kendine
yetebilmek.Cinsellik mevzusu olmasa tabii daha iyiymiş ama
dünyanın sonu da değil seni gerçekten seven birçok insan bunu
sorun etmez ki çevremde örnekleri var.Kendi değerini kıymetini
bil lütfena.s.

ufacık bişey..her seferinde ufacık bişeyle kandırılıyorum.çocuk gibi..çnkü ona muhtaç gibi hissediyorum kendimi..sanki o benim bişeyimi çaldı arada bi bak burda bende duruyor gelsene der gbi yapıyor bana..koşarak gidiyorum peşimden..çnkü onda bana ait bişey var.geri alamayacağım bişey...beni bu yüzden kullanıyor..bununla beni kullanıyor.öyle bişey yapmamış olsaydım Allah'tan başka ne ona nede arkadaş bilfiklerime yalvarırdım.sadece çok zor durumdayım...kullanmış ollmasını kabul etmek canıımı nasıl acıtıyor canımı bilseniz..bir insanın hele ki bide kız hayatını bukadar kolay karartmak kolay mı bukadar basit olabilir mi?hep deidm ona senin Allah'ın yok die..üstüne üstlük bu cinsellik olayını annesine söylemiş biliyomusnuz?ben ayrılamam böyle böyle yaptım die.anneside napıyım yapmasaymış sen erkeksin dmiş..fakat ben kandırıldım..

böyle düşünerek hata ediyorsun bence. Sen kimseye muhtaç değilsin.
okuyan ve ayakları üzerinde durabilecek bi kızsın değilmi. Üniversite öğrencisisin.

hiçbir olur yan göremiyorsunuz değil mi siz de benim gibi...yine terk edip gidiyor ben acımla kalıyorum baş başa

okuyanlardan Allah bin kere razı olsun...hakkınızı helal edin..

Nilay... dünya onun etrafında mı dönüyor?

Bak karşına seni SEN olduğun için kabul eden insanlar da çıkmış.
Bu ne demek biliyo musun?
Sırf aranızda cinsel bişey geçti diye senin hayatın bitmedi, bitmeyecek de demek.
Nilaycım... yaşamışsın bişey.. bu hiçbir şey demek değil.
İstedin yaptın, nedir yani?
Hayatımız bunun yüzünden heba edilecek kadar kıymetsiz değil.
Dünyada senin sevgine, insanlığına layık erkekler de var...

Sen yaptığının bedelini fazlasıyla ödemişsin, ki bence bu bedel ödenmesini gerektirecek bir hata değil... bence hata bile değil. Ama sen öyle düşündüğün için söylüyorum.
Neyse ödemişsin bedelini... tamam artık... Allah senden asıl bunun hesabını sorar unutma bunu.
Kendinde bu denli eziyet etmek de günahtır, yazıktır.

Git bi yüzünü yıka, derin bi nefes al gel öyle devam edelim....

23 yaşındayım üniv sondayım.liseden beri yaklaışk 7 yıldır birlikte olduğum-tanıştığım biri vardı.o da şuan lise mezunu. hep ayrıl barış giderdi ilişkimiz. o zmanlar erkekleri görebilecek gibi değildim okul ve aile baskısından.(olamaycak bir ilşki gbi bakıyodum.alevi olamsına ailem belki göz yumardı ama ise mezunuydu) bana çok aşıktı,çok seviyodu.ama ben onun kadar istemiyodum.çıkıp,ayrılıyoduk çocuk gibi. bigün tamamen bitirdim bu ilşkiyi.üniverste için şehir dışına gittim.hep içimde bi uktesi kalmıştı onun.canını çok yaktım diye.helallik alıyodum her seferinde ondan..okadar canı yanmışki annesi bnle konuşmak istemiş oğlu için yapma etme die.ama tanışmıyoduk.ailesinde sorunlar var.annesi babası ayrı ama belli sebeplerden dolayı aynı evde yaşıyolar.babasıyla evin içinde konuşmazdı.aleviler...belkide aramızdaki en büyük problem buydu kimbilir..bir buçuk yıldır istenmiyorum annesi tarafından..

başka hayatlardaydık artık.ama bikaç ayda bir nasılsın die msj atardı. bigün askere gideceğini öğrendim.hayatımda ve onun hayatında biri varken görüştük. bizde herşey yeniden başladı.ama bu defa bendeki onun sevgisini geçmişti.bir zmanlar olmayacak ilşki dediğim bu ilişki için ailem istemezse gelirim sana diye söz vermeye başladım.
ben ayrıldım hayatımdaki çocuktan.o ayrılmadı kızdan.onu acısını yaşattı bana.bigün ben yapamıycam dedim.ayrılamıyosan ben yokum dedim.o kızada kendime de yapamam bunu dedim.izne geldikten aylar sonra ayrıldı benim baskımla.soruyordum sürekli bak seviyorum onu de ben defolur giderim diyodum.yok sevmiyorm diyodu,üzmemek için ayrılamıyormuş.sonunda ayrıldı askerdeyken yürütemiyorm diyerek..
15 ay bekledim onu.o sıra annesiyle problemler yaşadım.istemiyodu beni.onada baskı yapıyordu ayrılcaksın die. sebep sevdiğim adama bir bildiği var diyerek güvenip,yaptıklarımdı.en baştada benden önce çıktığı kız ve benim çıktığım çocuktu.annesi bni liseden biliyordu ama hiç tanışmamıştık. oğlu askere gideceği zamanlar tanıştık ilk defa.bir ay içinde benim kötü biri olduğuma kanaat getirdi.bizi ayırmak için elinden geleni yaptı.tehdit etti beni,hakaret etti.herşeye göz yumdum sustum sevdiğim için. askerdeydi canı yansınm istemiyodum.o askerdeyken ankara karışmıştı benim için.hergünüm ağlamakla geçti.hep düzelcek mi die sevgilime soruyodum.düzeltcem ben,burda olduğum için bişey yapamıyorum geliyim düzeltcem biliyorum çok üzüyolar seni diyodu.belli bir vakit sonra gizli saklı yürüttük bu ilişkiyi söylemedik kimseye.12 ay böyle geçti. her izne gelişinde annesi benim yüzümden bir rezllik çıkarıyodu. son izne gelişini Allah biliyor hiç istemedim,onada söylemiştim.ama kısmet geldi.1hafta kaldı.günlerce herşey çok iyiydi. gitmeden birgün önceki akşam benle konuşmak istediğini söledi.bana sen aileni bırakıp bana gelebilirsin ama ben gelemem annemin kimsesi yok dedi.annemin istemediği biriyle olamam dedi. ayrılıyoruz demiyoruma ma bizim geleceğimiz olamaycak dedi.evde kıyamet kopmuş belliydi.annesi ayrılmamızı istiyodu..annesinin kıskanç olduğunu söylerlerdi hep bana.
bana sözler vermişti.öldürseler bırakmıycam demişti.halletcem demişti. ben düzelmez derken bana o umut vermişti. ben bak yapamam beni bırakırsan kendimi öldürürüm bunla yaşayamam die ona yalvarırken o bana güvenmiyosun ben seni çok seviyorum bırakmam mümkün değil evlencez diye birlikte olmaya zorladı beni..ve oldum..arkasındanda o akşam bana onları söledi.ben kriz geçrdim arkadaşın evinde.kendime getiremedilr.korkmuş sonradan gldi yanıma.sakinleştirdi beni arkasından eve gtti geleceğim ben dedi.ama bida gelmedi.sabaha kadar bekledim gelmedi.ertesi günde teslim olmuş.aramadı da beni.günler sonra ben haber bırakmıştım birliğine arasın die ozman aradı.normal konuştu. ilk çarşı izninde de beni terketti ayrılmak istediğini söledi.arkadaş kalabilirmişiz yanımda olabilirmiş ama sevgili olamazmışız bida. yalvardım beni böyle bırakma,ailemin yüzüne nasıl bakarım die.veridği sözleri çarptım yüzüne tek tek.ağladı msnde karşımda.ama fayda etmedi.btti dedi ve gitti. geçen yazdı bunları yaşadığımda.hergün ölüyorum zannettim.odamdan çıkamadım.hergün Allahım sen beni affet diyodum. Ölemedim de yapamadım..o kadar işlediğim günahtan sonra Allah hiç hesap verememekten korktum.aylarca çıkamadım evden dışarı.hergünüm ağlamaklıydı. Gözüm saatte şimdi şunu yapıyordur diyodum hep.tlfnum hiç çalmadı aylarca.arkadaşlardan bana yardım edin ben ölüyorum die ayaklarına kapanarak yardım umdum.bütün çevreme anlattım biliyomusn?okadar çaresizdim ki..yıllarca dostluk yaptığım insanlar bıraktı bu defa beni.kimsem yoktu yanımda.okadar muhtaç haldeydim ki dostum bildiğim kız bna yeter artık psikolojimi bozuyosun ağalayıp durma dedi.kardeşim dediğim adama anlattım yapcak bişey yok dedi biliyomusnuz?birde onlardan kazık yedim çok ağırdı herşey bneim için...kan bağımdan birinin yaşadıklarımı bilmemesi beni mahvetti.ailem bilmiyordu fakat herşeye ağlamaya başladığım için bişeyler zannediyorlardı.çokta paylaşımcı bir ailem yok onlarada bişey anlatamdım.hep dua ettim.utanıyodum ama elimi açıp,başımı eğip hep dua ettim.Allah'tan başka yardım etcek kimse olmadığını anlamıştım.
bikaç kere msnde denk geldik.toplayamamıştım kendimi sürekli yalvarıyodum yine. hep kaçıyodu o da.bigün yine karşılaştık camı açmamı istedi. açamam okula dönüyorm bugün toplanıyorum dedim.zaten sana göndermemiştim ben cam isteğini dedi.güldüm geçtim...
benden ayrıldıktan 3 ay sonra bana msj attı. konuşmak istersen beni ararmısn lütfen diyodu. msjı aldığımda bayılcak gibi oldum.yeni bi hayat kurmaya çalışıyodum.o gelene kadar da başka birini aldım hayatıma.herşeyi anlatmıştım onada çkü evlenmek istiyodum artık biriyle.beni anladı en başlarda hiç problem yoktu.birlikte olmak istedi ve o da öyle bitti.neyse işte en son öyle msj atmış.dayanamadım aradım.konuştuk.bana neler yaptın die herşeyi saydım.ben çok düşündüm arayabilmek için seni dedi.cesaretim yoktu dedi.ben çok kötü şeyler yaptım sana affet ebni dedi.helal etmycem hakkımı sana dedim.mahvettin beni dedim.amacın vicdanını rahatlamk demi dedim.Allaha bıraktım ben seni dedim.sesini çok özlemiştim..aylar sonra duydum..sonrasında ara ara aramaya msj atmaya başladı. bigün dediki bana ben seni çok seviyorum yapamıyorum böyle, bana gel ama kimse bilmesin ve gelirken geleceğimiz olmadığını bil ddi.ne diyosun sen dedim metresin mi olcam senin dedim.kızdı öyle söyleyince kayboldu gitti ortadan yine.geçen kasımda askerden geldi.arkadaşın evinde karşılaştık.arkadaşla anlaşmış beni görebilmek için bigün öncesindn.ama görüncede hiç takmadı yüzüme bakmadı.15 ay beklediğim adam karşımdaydı..ne hayaller kurmuştuk onla..neler yaşamıştık iyi-kötü..görünce gtti herşey bnde.konuşmaya çalıştım sarılmaya çalıştım olmadı ağladım yapma dedi.istemedi beni.aradan aylar geçti yine.kendimi toplmaya çalışıyodum.bigün yne aradı beni görüşmeye başladık.sonra yine olmuyor yapamıyorum böyle düzelmiycek hiçbişey evde rol yapıyorum yalan söylüyorm senle görüşmüyorum diyerek olmuyo hergün içim parçalanıyor die geri gtti.aylar sonra yine geri geldi.sonra aynı şeyleri söyleyerek geri gtti.hep böyle oldu..hep beni terketti bende her dönüşünde hep kabul ettim.artık ilşkmizde eskisi gibi değildi.ona güvenmiyodum,artık ondan nefret ettiğimi söyleyebiliyodum ama vazgeçemiyodum.galiba beni ona bağlayan birlikte olamamız oldu.bunun acısnı çektim hep yarım hissettim kendimi.yarım,kandırılmış,aldatılmış bi çocuk..kimseye güvenemiyorum artık.öyle bir yıktı ki beni.omzunda gecelerce ağladığım, güzel yıllar günler geçiridğim adam yoktu artık karşımda..3 hafta olcak biteli yine. bu defa giderken birlikteyken bişey düzelmiyor olmuyor düzeleceğide yok dieyerk gitti.alışkınım bu laflara tmm dedim bitti bu defa.önceden her ayrılmada hastanelik olurdum ve bunu bilirdi kılı kıpırdamazdı.bu defa sadece tmm dedim.hiçbişey demedi.bikaç gün sonra görmek istediğini söledi olur dedim.gittim hiçbişey yok gibi görüştüm.şaşırdı..sen iyisin nie dedi.kötü olmam için bir sebep yok dedm.bişey demedi.sonra msj atmaya başladı.1hafta sonra özledim dedi.ne diyebilirim ki dedim. bişey deme dedi.başka biriyle görüşüyodum o sıra,birlikte gibi bişeydim.bu yeniden gelince ayrıldım o çocuktan.kavgada etmeye başlamıştık.garibim ne olduğunu anlayamadı birden bire.herşeyimide anlatmıştım.kabulde etmişti beni böylece...
ben çok özlüyorum senlede beceremiyorum sensizde olmuyo napcam ben bilmiyorum ama düzelme ihtimali milyonda sıfır dedi.hayırlısı dedim.konuşuyoduk arada.msjlarında cinsellik seziyordum.bikaç kere dillendirdi.dün açtım konuyu tamamen.konuşurken artık sevmediğini fark ettim beni.bunu onada söyledim.artık sevmediğini düşünüyorum beni hoşçakal die msj attım dün gece.bu sabah hoşçakal dedin bana yok olmuyo en iyisi görüşmemek ben gelemem bun sözlere dedi.bnde bahane bulma bana görüşmek istemiyosan söyle yalvarmam sana bida da asla aramam dedim.daha kötü olcak görüşürsek tmm görüşmek istemiyorm dedi ve gtti yine..msj attım az önce sana o kadar çok şey söylemk istiyorum ama tutuyorum gerek yok dedim.sadece bu..ve bitti yine.tekrar canım yanıyor.gözümden yaşlar dinmiyor.iş yerindeyim ama mahvoldum şu an.kendimi kullanılmış gibi hissediyorum..herşeyin bu kadar yalan yalnış olduğunu görmek canımı çok yakıyor.ölmeyi istiyorum ama bu rezil dünyadan kurtulmak için sadece.öbür taraf bu kadar kötü olamaz değil mi?boynum eğik Allah'a karşı.nasıl hesap vereceğim die düşünüyorum...2 senedir psikolojik yardım alıyorum psikolojim çok bozuldu.bukadar şeyin içinde kimseye güvenemez oldum.çok ürküyorum herkesten.benim canımın canı bunları yapabildiyse bana herkes yapar,kime güveneyim ben die düşünüyorum.bna bişeyler söyleyin lütfen ama kızmayın nolur...sizleri tanımıyorum okadar dardayım ki en özelimi bile anlatmak zorunda kaldım şurda.çnkü kimse bırakmadım etrafımda.arkadaşım bile yok artık burda.yargılamayın beni yada dalga geçmeyin nolur.hatalarımı bana ablalık kardeşlik yaparrak anlatın Allah rızası için..çaresi yok, çözümü yok.duygularım alt üst..gideceğini bliyodum ama ben yıkıldım bikere daha..bana yaşattığı tüm rezillikler gzümün önünde ama yaşadığım tüm güzelliklerde gitmiyor..Allahım yukarda biliyorum ama onun yarattığı başımı yaslayacak bir omuza çok ihtiyacım var..

öncelikle kendimi tebrik ediyorum hepisini okudum:bbo::lepi:

canim bu cocuk seni aslinda hic sevmemis, sende onunla iliskiye girdin diye kendini ona mecbur hisediyorsun etmeeee:eek:lmaz:
olan olmus bak hem okadar yeni iliskilerinde dürüst olup durumunu anlatmisin ve kabul etmisler
annesi seni istemiyor cocukta ana kuzusu annesine karsi gelemiyor seni savunamiyor
bu yüzden bu cocuk annesini alipda seni istemeye hicbirzaman gelmicekler
iliskinizde ayril baris ayril baris iyice lackalasmis bunda sonra yürümez zaten hic yürümemiste ite kalka sürünmüs
nedense hep sen hayatina birilerini soktugunda bu sana geri dönüyor, gururuna yediremedigi icin seni sevdigi icin degil
bu yüzden bidaha karsina cikarsa suratina bakma tel no nuda degistir sana ulasamasin bidaha:nazar:

hiçbir olur yan göremiyorsunuz değil mi siz de benim gibi...yine terk edip gidiyor ben acımla kalıyorum baş başa

okuyanlardan Allah bin kere razı olsun...hakkınızı helal edin..

Allah aşkına daha fazla dramatize etme şu durumu. Onun canını acıtmak istiyorsan bak telefonunu değiştirmeden ortak arkadaşları hayatından çıkarmadan önce bir erkeğe onu arat ve seni sevdiğini sana bulaşmaması gerektiğini senin hayatından tamamen çıkıp gitmesi gerektiğini söylesin. ve ortadan kaybol, kafanı dinle.

vallahi canım inan okuyup hepsini yorum yapmak isterdim ama yarısına kadar zor okudum o kadar uzatmana bence gerek yoktu.biraz daha özet anlatabilirdin.üzgünüm çok baydı içimi okuyamadım.allah yar ve yardımcın olsun.

bugün on kere gittim lavaboya..şurda şu vaziyette reva mı bu bana..hakkımı hiç helal etmycem ben..sindiremiyorum yaptıklarıma karşılık yaptıklarını yediremiyorum.insanlar bu kadar şerefsiz mi?kime güveneceğimi bilemiyorum.dosttan da yedim arakdaştan da kardeşim gördüğümden de sevgilimden de...hep nie diyorum nie?

Allah aşkına daha fazla dramatize etme şu durumu. Onun canını acıtmak istiyorsan bak telefonunu değiştirmeden ortak arkadaşları hayatından çıkarmadan önce bir erkeğe onu arat ve seni sevdiğini sana bulaşmaması gerektiğini senin hayatından tamamen çıkıp gitmesi gerektiğini söylesin. ve ortadan kaybol, kafanı dinle.

çok kzııyosun bana sinirleniyosun tmm nolur sakin ol..senağlama

kendinizi ona mecbur gibi hissediyorsunuz. bakın o öyle hissediyormu? aranızda bişiyler yaşanmış olması sizi ona bağlıyor olabilir ama yanlış ona bakmanız yeterli bu durumdan kurtulmanız için. o rahat farkındaysanız.

ayrıca bu acılarınız tazeyken farklı birileriyle beraber olup onlarla bu acıyı unutmaya çalışmanızda yalnış geldi bana. zamana ihtiyacınız var, onsuz....

Canım konunu kısmen okudum ama bence hiçbir insan için bu kadar üzülmeye değmez.
Tamam Uzun Süreli bir ilişkin olmuş ciddi şeylerde yaşamışsın ama evlenip boşananlar varken senin bu durumda bu kadar üstelememen gerekiyor bence.
Sana tavsiyem çok iyi tanıdığım psikatr arkadaşlarım var istersen onlarlada bi konuş ücret filan ödemenede gerek yok benim tavsiyem ile görüştüğün zaman para filan sıkıntı olmaz.
Tamam olur dersen msn adresini gönder bana ekliyim canım.
Ama sırf doktor için değil dertleşmek içinde gönderebilirsin Msn adresini.
Belki biraz moral veririm.
Görüşmek Üzere.

Bak canım, bi kere hakkımı helal etmeyecem, bana neler yaptı, vah vah tüh tüh demeyi bi bırak.

Sana dürüstçe söyleyeyim o sana hiçbir şey yapmamış... SEN İZİN VERMİŞSİN.

Aradaki farkı algılayabiliyo musun? Evet o gelmiş ama demiş ki "bak geliyorum ama bu işin sonu yok haa ona göre" ve sen her seferinde evet demişsin. Şimdi onun suçu ne? Bütün bunların yaşanmasına sen izin vermişsin. Tamam eyvallah büyük hata etmişsin ama artık sen nasıl izin verdiysen bitirecek kişi de sensin. Kendine acımayla, ağlayıp kendini bitap etmeyle hiçbir yere varamazsın.

DUR diyeceksin ve duracak... çoook zormuş gibi geliyor kulağa ama aslında o kadar kolay ki... ben de varım bi dakka ya, ben kıymetliyim, ben değerliyim diyeceksin ve gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

niye kızıyım hayatım sana kendini değmeyecek bir insan için yıpratmana üzülüyorum. değer mi sen söyle?

farkındayım..geldiğinde ufacık bişeyi yetiyor başlamam için tekrar..kıyamıyorum, belkide acıyorum..

esra, evet mecbur falan değil o bana.nie olsun ki hem dimi?annesine açıklamış birlikte olduğunu annesi iki çift kelam etmemiş.ne için kim için üzülsün.bana vicdanımı senden ayrıldığımda bırakmıştım bi kenara,korkağım ve kaçıyorum yüzleşmiycem demişti.Allah korkusu yok onun rahatlığı o yüzden..başkası konusu ise birinin omzunda ağlamayalı, hiç arkadaşımla konuşmayalı uzun zaman oldu.içimde kocaman bir boşluk var.bu sadece o değil,arkadaşlarımın yarattığı boşlukta dahil.dolduramıyorum tek başıma..ama yanlış anlama gönül eğlendirmek unutabilmek değil amacım.ciddiyet ve evlenmek istyiorum..

Bak canım, bi kere hakkımı helal etmeyecem, bana neler yaptı, vah vah tüh tüh demeyi bi bırak.

Sana dürüstçe söyleyeyim o sana hiçbir şey yapmamış... SEN İZİN VERMİŞSİN.

Aradaki farkı algılayabiliyo musun? Evet o gelmiş ama demiş ki "bak geliyorum ama bu işin sonu yok haa ona göre" ve sen her seferinde evet demişsin. Şimdi onun suçu ne? Bütün bunların yaşanmasına sen izin vermişsin. Tamam eyvallah büyük hata etmişsin ama artık sen nasıl izin verdiysen bitirecek kişi de sensin. Kendine acımayla, ağlayıp kendini bitap etmeyle hiçbir yere varamazsın.

DUR diyeceksin ve duracak... çoook zormuş gibi geliyor kulağa ama aslında o kadar kolay ki... ben de varım bi dakka ya, ben kıymetliyim, ben değerliyim diyeceksin ve gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

haklısın demekten başka ağzımdan bişey çıkmıyor..ama herşey bnim suçum olamazki dimi...sevdim güvendim bedeli bu kadar ağır mı olmalıydı...

bence sen bıraz normal yasantına donmek ıçın çaba harcamalısın..o çoktan donmus normal hayatına..
bence sen daha guclu olmalısın..unuversıte okumussun..
kendıne guzel bır cızgı cızmelısın.
aglamakla hıç bırsey duzelmıyor..yasadım bılıyorum..herkeste senı dınlemeyebılır..bır zaman sonra anlattıkların sıkar ınsanları..herkes aynı dertlerı dınlemekten hoslanmazkı..
dınlemıyorlar anlamıyorlar dıye kımseyı de suçlaman dogru degıl..
benzer seyler yasadım...
herkes sevdıgım ınsandan nefret edıyordu..
sustum..onun hakkında hıç konusmadım..aylarca..yıllarca...
kımse benı dınlemıyorsa anlatmadım..kendım yasadım..
ama senın yasadıkların çok fazla..
bence oluruna bırak..su akar yolunu bulur...
nasıpte varsa olur...
daha fazlası senı hasta eder..
o yuzden hayattan zevk almaya bakmalısın..ınsanlar evlenıp boşanıyor..sen çok yormussun kendını sımdıden..allah kolaylık versın canım...ınşallah rahat edersın kısa zamanda..

bence sen bıraz normal yasantına donmek ıçın çaba harcamalısın..o çoktan donmus normal hayatına..
bence sen daha guclu olmalısın..unuversıte okumussun..
kendıne guzel bır cızgı cızmelısın.
aglamakla hıç bırsey duzelmıyor..yasadım bılıyorum..herkeste senı dınlemeyebılır..bır zaman sonra anlattıkların sıkar ınsanları..herkes aynı dertlerı dınlemekten hoslanmazkı..
dınlemıyorlar anlamıyorlar dıye kımseyı de suçlaman dogru degıl..
benzer seyler yasadım...
herkes sevdıgım ınsandan nefret edıyordu..
sustum..onun hakkında hıç konusmadım..aylarca..yıllarca...
kımse benı dınlemıyorsa anlatmadım..kendım yasadım..
ama senın yasadıkların çok fazla..
bence oluruna bırak..su akar yolunu bulur...
nasıpte varsa olur...
daha fazlası senı hasta eder..
o yuzden hayattan zevk almaya bakmalısın..ınsanlar evlenıp boşanıyor..sen çok yormussun kendını sımdıden..allah kolaylık versın canım...ınşallah rahat edersın kısa zamanda..

evet aynı dediğin gibi oluyor.kimse dinlemiyor bi müddet sonra seni.fakat arkadaşlık böyle bişey mi dostluk,kardeşlik falan ne kadar içi boş kavramlar o zman ya?ben böyle yapmamışken böyle muamele görmek can sıkıcı..çıkardım hepsini zaten hayatımdan..artık yıllarını alan adam gitmiş bi hiç uğruna,sen onun ne olduğunu anlamışsın,evde susmak zorundasın ailen var ya anlarlarsa bişey,ee arkadaşa gitmezsen kime gtceksin..ama bende o da yoktu.kötüyüm ama şükürler olsun ayakta kalmamı Allah sağladı.ona sığındım herkesi terk edip...

evet aynı dediğin gibi oluyor.kimse dinlemiyor bi müddet sonra seni.fakat arkadaşlık böyle bişey mi dostluk,kardeşlik falan ne kadar içi boş kavramlar o zman ya?ben böyle yapmamışken böyle muamele görmek can sıkıcı..çıkardım hepsini zaten hayatımdan..artık yıllarını alan adam gitmiş bi hiç uğruna,sen onun ne olduğunu anlamışsın,evde susmak zorundasın ailen var ya anlarlarsa bişey,ee arkadaşa gitmezsen kime gtceksin..ama bende o da yoktu.kötüyüm ama şükürler olsun ayakta kalmamı Allah sağladı.ona sığındım herkesi terk edip...

hıç kımseyı terk etmemelısın..ozellıkle aılenı asla..
onlarda durumun karmasıklıgını goruyoelar..ve senın daha fazla yıpranmanı ıstemıyorlar..
o yuzden sen mutlu olmaya bak hayatta..o zaman hersey degısecek gorursun..ama sen bunu yapmak ıstemelısın..sana bır merhaba mesajı attıgında darmadagın olmamalısın..hattını degıstırebılıyorsan degıstır...

hıç kımseyı terk etmemelısın..ozellıkle aılenı asla..
onlarda durumun karmasıklıgını goruyoelar..ve senın daha fazla yıpranmanı ıstemıyorlar..
o yuzden sen mutlu olmaya bak hayatta..o zaman hersey degısecek gorursun..ama sen bunu yapmak ıstemelısın..sana bır merhaba mesajı attıgında darmadagın olmamalısın..hattını degıstırebılıyorsan degıstır...

herkesi terk etmek derken arkadaşları demek istedim.ailem onun varlığını bile bilmiyor ki..bana en büyük ders ailemi onun için bırakmanın sözünü vermemin ne kadar aptalca olduğunu görmek oldu..ondan haber almak istemiyorum ama benden haber almasını engellemek istemiyorum.pişman olmasını istiyorum.gelsn başlayalım değil,gelsin beter olsun istiyorum..Allahım o gücü bana bir verse...

herkesi terk etmek derken arkadaşları demek istedim.ailem onun varlığını bile bilmiyor ki..bana en büyük ders ailemi onun için bırakmanın sözünü vermemin ne kadar aptalca olduğunu görmek oldu..ondan haber almak istemiyorum ama benden haber almasını engellemek istemiyorum.pişman olmasını istiyorum.gelsn başlayalım değil,gelsin beter olsun istiyorum..Allahım o gücü bana bir verse...

bence sen halen onun düşünerek gunlerını boşa harcıyorsun..olacaksa olur..gelecekse gelır..arayacaksa senı heryerden bulur zaten..

ama sen gunlerını onu bekleyerek geçırmemelısın
kadere bırak..
hayatı yasa..
hayat cok guzel ınan kı..baska seyler yap..yenı dostluklar kur..
alısverıs yap..arkadaslarınla guzel sohbetler yap..olumsuzlıukları ve öc almayı boşver..
senı düşünmezken sen neden onun üzerıne planlar kuruyorsun canım..
arasın benı pişman olsun ıstıyorum dıyorsun..boşver ..

X