yine darmadağın oldum...

haklısın demekten başka ağzımdan bişey çıkmıyor..ama herşey bnim suçum olamazki dimi...sevdim güvendim bedeli bu kadar ağır mı olmalıydı...

Her şey senin suçun elbette değil.
Sana diyorum ben senin tek suçun izin vermek, bunu da çok sevdiğin için yapıyorsun.
Ama sevmenin çok büyük bir parçası da ne biliyor musun?
Gerektiğinde bırakmayı bilmek ve senin bırakma vaktin çoktaan gelmiş de geçmiş.

Ayrıca nolursun şunun ayrımını iyi yap.
Sen bu adamı gerçekten seviyor musun (ki bana sorarsan hiçbir kadın böyle bir adamı sevmez) yoksa beraberlik yaşadığın için kendini ona mecbur mu hissediyorsun.

Canımın içi.. bence 2. şık ama şunu da unutma, bu hayatta herkes kendinden sorumludur, kimse kimseye mecbur değildir... hele de böyle bir şey için aslaa değildir.

Bak mesajda atmıs tekrar..
bu ne demek..
tekrar gelecek ve gidince seni yine mahfedecek..
buna gücün var mı tekrar!!!
izin verecek misin seni yine üzmesine!!
iyi düşün!!!
lütfen kendini düşün..
ve geçmişteki hatalarından ders alarak bir daha ona gitme..

Öyle bi şey olmaz Nİlay, unut o işi. Bu adam pişmanlıktan geberecek biri olsaydı şimdiye 50 kere belli etmişti. O yüzden vazgeç o sevdadan. Allahından bulsun.

Şu anda kendin için yapacağın en iyi şey yeni bir hat almak, onu heryerden silmek ve herhangi bir şekilde iletişime geçmeye çalışırsa net ve kesin bir HAYIR demek. Bu işin tek tek tek çözümü bu... yoksa senin daha çook canın acır.

Bu nasıl insan bu nasıl erkek bu nasıl namus
ar şeref laf yok !!! anlarım hepsini terkeder gidersin biranda ! kandırır gıdersin
ananı seçersin başkasını seçersin hatta aldatırsın ama be adam nie kızın günahına girip
gidiosun nie birlikte olmaya zorluosun geleceğinz olmucanı bile bile
canım Allah yardm etsin sana o insan müsvetteside Allaha havale ömür boyu
izdırap çekicek merak etme ...

Canımmm yaşanan güzellikler o kötü şeyleri siliyor mağlesef..
Ve biz bunları göz önüne getirip kötü yanları bir tarafa bırakıyoru.. Ve sonuç ; Üzülen biz oluyoruz..

Her gelişinde onu kabul etmen onu çok sevdiğini gösteriyor..
Ama bak ilk başlarda ona karşı biraz duygusuz davranman onu sana bağladı..

Sonra da sen hissttiklerini onunla paylaşınca bu sefer o geri çekildi..
Neden sürekli böyle olur ilişkilerde ? bilemiyorum..

Artık hayatından çıkarman gereken biri var.. tamameenn.. Adını bir daha anmayacak şekilde..

Kaç kere gelmiş sana ve her seferinde kabul etmişsin
Bu demek oluyor ki bir daaha gelecek.

Ama bu sefer mesajına dahil cevap vermeyeceksin..
Gerekirse sana ulaşacak tüm olanakları ortadan kaldır.

Seven her şekilde umudunu yitirmeden bulur ve gelir..

Sadece zamana ihtiyacın var tatlım
Okumuşsun çalışıyosun da..

gez toz yeni arkadaşlıklar kurmaya bakk.(belki demesi kolay ama başka yolu da yok tatlım )

Ailen senin herşeyin..
Zaman gelir gülersin zaman gelir ağlarsınn..

Ağlayacaksın da ama kendini yıpratmadan..
Ölürüm onsuz yapamam vs.demeden..

Sen doğarken o var mıydı ki ?

Herşey unutuluyor ve herşey günün birinde muhteşem güzelliklere kavuşuyor..

Moralini bozmaa senin hep yanında olduğumuzu da unutma..

(Sonuna kadar okudum yazının,merak etme canım )

Allah'm yardımcın oLsun.. :1hug:

canım benim neler yaşatmış sana Allah a havale et
artık sakın dönme ona sakın!!!
gördün nasıl biri olduğunu tekrar sana aynı şeyleri yaşatmasına izin verme
hattını değiştir, gördüğün zaman uzaklaş, birdaha buluşma
zamanla herşey düzelecek acın hafifleyecek buna emin ol
ama kendine gelene kadar hayatına kimseyi sokma!
bi hata yapmışsın karşındaki kişiye güvenmişsin birlikte olmuşsun ama burda senden çok onda hata var sen tövbe et Allah geri çevirmez merhamet eder
böyle biri için lütfen kendini üzme lütfen
!!!

Kendine ne kadar cok zarar vermissin/veriyorsun farkindamisin canim? akannehir icindeki olan sadece bi bölümünü yazdigin halde ben okurken boguluyormus gibi hissetim bi an kendimi :bbo: onunla iligli en ufak aniyi sil at telini msn v.s.a degistir sil hic bi sekilde seninle irtibata gecmesine izin verme, sakin! Onunla karsilassan bile muhatap olma bile..Ya simdi bu kabusa son verirsin yada bu kisir döngünün icinde eriyip gidersin bir hic icin..

paragraflara ayır nil88. gözü inanılmaz yoruyor hepsini boşluk bırakmadan bütün yazmışsın hayatta okuyamam. paragraflara ayırırsan okuyabilirim.

hepsini okudum....

kusura bakmayın ama ne kadar şerefsiz bi adamla olduğunun farkına varmalısın en kısa zamanda.....

resmen oyun oynamış yaa adiii....bi gelmiş bi gitmiş,bi özledim,bi yapamıyorum bilmem ne..ne bu bee...sen neden kendini bu kadar kullandırttın ben ona şaşıyorum...ah be canım bu kadarda saf olunmazki....

derhal ahaytından çıkarıp atmalısın onu derhal!!

annesi falan bahane...bu adamda zerre onur,şeref,haysiyet yok....serserinin,p..in teki bu yaa..kusura bakmayın ama çok sinirlendim.....kötükedihüso

olan olmuş artık birlikte olmuşsun buna çare yok ama en azından daha fazla kendini küçültme onun karşısında,daha fazla gururunla oynatma,kullandırtma kendini!

inanır mısnız eve geldim hala ağlıyorum...bugün ağzıma tek lokma koyamadım.annem kapıda görünce bakakaldım halime.kızlar çok canım yanıyor benim.yine msj atmış.görüşmek istemiyomuş artık.sanki sadece ben msj atıp arıyomuş soruyomuş gibi hissettim kendimi.bunuda biraz sert söyledi bana.sinirlendim aileme herşeyi anlatcam dedim.canın ne istiyosa yap ddi.nie böyle yapıyosun dedim.sen manyaksın dedi bunu bikere daha anladım şimdi die msj atmış.lütfen bırak saygımız kalsın seni kötü hatırlamayım dedim.kötü hatırlamana gerek yok sadece görüşmek istemiyorum dedi.peki dedim..yine ben ezildim altında...nasıl canım yanıyor nasıl

:1shok:
bence kötü hatirla, hatirlaki unutasin
bunca seyden sonra hala niye mesajlasiyorsun
saplanti hale gelmis sende bu adam:umursamaz:

evet o yüzden psikolojik tedavi alıyorum.tek başıma beceremiyorm ama tedavide hergün olmadığı için sık sık oluyorum böyle.psikologla görüşme yarım saat..yarım saat sonra odadan çıkarken kendimi çıplak gibi hissediyorum..çok çaresiz...

yorumları okuyamadım ama yazının hepsini bitirdim :hooray:
şunu merak ettim beraber olduğunu yazmışsın bu bir kereye mi mahsus yoksa her barışmanızda beraber oluyodunuz mu?
canım bu işin sonu en başından belliymiş ama sen görmezden gelmişsin yani bile bile lades demişsin kendine yazık etmişsin yapıcağın tek bir şey var o da tlf numaranı değiş ve bir daha bu adamla görüşme her ne olursa olsun resmen kedinin fareyle oynadığı gibi seninle oynamış ve sende buna izin vermişsin zararın neresinden dönülürse kardır de ve üzülmeyi bırak kendine eziyet etme artık değmez bu adam için üzülmeye hayatına yeni bir sayfa aç arkana bakmadan yoluna devam et
Allah yardımcın olsun

yaptıklarını hata olduğunu farkına varıp töbe ediyorsun allah'a yalvarıyorsun yine tekrar aynı şeyler
bu adam seni sevmiyor sizde farkındasınız yazmısnız hatta kullanıyor diye
allahım işllah bu adamdan kurtarır seni
şunu bilki bu çocukla görüşerek onu unutamazsınız
başka hedeflerin olsun senin
bu şekilde ağlayarakta etrafınızda arkadaş olmaz
sen istermsin hergün karşında ağlayan bir arkadaşın olsun
bu adamla evlenseydinde şu yaşadığın acılar evlendikten sora yaşıycağın acılar yanınd sinek kalırdı
şu hayatta herşey unutuluyor
ölüm acısı bile unutuluyor
ama senin en büyük hatan onu her gelişinde kabul etmen
onun gözünde basitleştin
dahada yıpratma kendini

Yanliz bana öyle geliyo ki bi süre sonra yine sana yazsa sen Yine susskun kalip onu kabul edicek bi durumun var.Canin hem yaniyo ama onu birakmakda icinden gelmiyo ne dersin?Herif seninle oyuncak gibi oynuyor oh ne ala,sende buna izin VERMEE ARTIK!lmaz:
Ne zamandan beri destek aliyorsun bilmiyorum ama uzmandan aldigin destegi kendin icin yeni mutlu hayat gelecek icin güzel bi firsat bil farkinda ol ve dört el ile sarilki bu bes para etmez herif dende kurtul bagimlilgindanda yoksa inan su an cektigin aci ilerde sana "o acimiymis cok dersin":1closedeyes:

Devamlı içinde bulunduğun birşeyden zor kurtulursun.
Çizgini çek, ne yolla sana ulaşırsa ulaşsın, muhatap olma.
Zaman tanı içindeki acıya biraz.
Devamlı görüşerek kurtulamazsın bu kişiden.
Zor biliyorum, kendine söz geçiremiyorsundur büyük ihtimal.
Ama yapmak zorundasın.
Seni bu kadar değersiz hissettiren biriyle, kendini bukadar tüketmenin ne anlamı var.
Sadece dik dur ve ne yaparsa yapsın cevap verme.
Zamanla toparlayacaksın kendini.
Yeniden yeniden aynı yanlışın içinde bulma kendini.
Allah yardımcın olsun.

haklısınız ben karşı koyamıyorum.kendime söz geçiremiyorum

geldiğinde acaba bu defa düzeldimi diyorum ama yok düzelen falan.umut işte..düzelse keşke..böyle değildi bu kadar zalim değildi.gözümün yaşına ölürken bigün bana bunları yapacağını kim bilirdi?tek istediğim düzelmesi onun..önceden olaylar kötüydü biz çok iyi anlaşıyorduk.sırt sırta vermiştik gidiyorduk o bozuk yollarda.ama o yolda bıraktı benim elimi..tek istediğim eski sevgilimi geri alabilmek eski haliyle...bunun için okadar çok dua ettimki Allah'a..her gelişinde düzeldimi diye baktım.çnkü beraber olduğum adamla evlenmek benim ruhsal çöküntümün çözümü olcaktı benim için.bu yüzden kurtulmak istiyorum senden,defol git diyemedim hiç bi zman.bana bigün çok eziksin karşımda,eziliyosun güçsüzsün,her dediğime tmm diyosun ypma bunu.sana bağırınca alttan alma,sinirim senden almama izin vrme ddi.o gün anladım nie ona bağımlı olduğumunla olmuştum...

o hiç düzelmedi askerden geldiğinden beri.bazen diyorum keşke hep orda kalsaymışta ben hep asker yolu bekleseymişim diye...15 ay,20 ay, 30 ay...gelmeseydide askerdeki gibi yada gitmeden önceki gibi olsaydı keşke razıydım.

dediğiniz gibi elinin altında olduğum için okadar basit görüyor ki artık beni.eskiden böyle değildi.ben kaçarken koşardı peşimden..geçenlerde birlikteyken bna ne dedi: eskiden çok daha iyiydi çok çekiciydin gözümde.uzakta olunca daha iyi oluyor...lafları okadar kırıcı ki...

arkadaşın biri sormuş her seferindemi birlikte oldunuz barışınca diye.hayır 2 kere olduk.onun dışında konuşma şeklinde geçiriyodu msjlarda..

1seneyi geçkin psikolojik yardım alıyorum.bilmiyorum işe yarayıp yaramadığını.ben hala acı çekiyorum..

Allah'a yalvarmam tövbem geçmişte yediğim halt için.yoksa her seferinde cinsellik yaşamadım onunla..

ah be güzelim tamam çok canın yanıyor çok zor bir durum ama dünyanın sonu değil ya
ölüm acısına katlanıyoruz sen güçlü olucaksın ve katlanıcaksın
sen hatayı yalvarmakla yapmışsın sen yalvardıkça onun gözündeki değerin düşmüş bence
sen kaçarken o sana geliyordu onun gözünde zor biriydin
şimdi bundan sonra yapman gereken KESİNLİKLE için yansa bile ona belli etmiceksin ve KESİNLİKLE aradığı zaman açmıcaksın mesajlarına HİÇBİR şekilde cevap vermiceksin onun acı çekmesini istiyorsan acı çekmiyor ve onu sevmiyor gözüküceksin ama bunları yaparken gerçekten onu düşünmiceksin ve unutmaya çalışıcaksın
Allaha sığın dua et en iyi terapi ibadet derler Allah yar ve yardımcın olsun canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…