Yıllardır çalışmayan erkek

20 li yaşlarda olsa hadi göremedi bazı şeyleri diyeceğim.Ama eğitimli 30 ların sonunda adamın hiç bir artsı yok (sizin de beklenti olarak yazdıklarınıza bayıldım....yemek şiir falan) bu adamla çekirdek yiyip parkta dolaşmanın ne tadı olacak hadi yaptın bir iki gün de ..bilemedim ben..

Teyzem ailesiyle kalıyor ev eşyalarını aldı beyaz eşya mobilya vs.

Cozumu buldum: teyzenizin karsina acilen asik olacagi, normal olan yani calisan, birinin cikmasi icin dua edecegim. Sorun kokten cozulur

Isin sakasi bir yana da, teyzeniz illa da evlenmek zorunda mi? Sart Mi ki? Iki sevgili olarak devam etseler, tatile filan gitseler olmuyor mu? Tabi tatil parasi da teyzeden cikacak, o ayri durum.

Yangindan mal kacirir gibi, akilda bunca soru isareti varken, sart Mi evlenmek ki?

Bunlar benim anlattıklarım teyzeme göre evet çok romantikmis çok aşıkmış. Tutkulu bir ilişkileri olduğunu söylüyor

Zaman harcamak istemiyor artık, bizim ailecek menopoz yaşımız erken gibi, 40 i çok geçmeden giriliyor genelde. Biyolojik saat artık teyzemi rahat bırakmıyor. Çocukları çok seviyor evlenip yuva kurmak istiyor. Görüşmek isteyen harika adamlar cikiyor karşısına mesleki anlamda. Hakimi kaymakamı profesörü. Bir süre sonra bekar adam kalmayacak çevrende heosi çocuklu boşanmış adamlar olacak diyorum...

Adamı bilmiyorum ama bence siz teyzenizi hiç tanımıyorsunuz veya bazı şeyleri eksik anlatıyorsunuz. Çünkü bu profilde bir kadın şu anlatılanları ıssız adada erkeksiz ölse bile kabul etmez.... Çok özür dilerim ama teyzeniz ya yüzüne bakilmayacak kadar çirkin, hiç talibi olmamış, ya sizin bilginiz dışında feleğin çemberinden fena geçmiş, bu adamın ezikligine kompleksine razı olacak hale gelmiş ya da zannettiginiz gibi varlıklı aile evinde mutlu varsıl özgür bir hayatı asla yaşamamış , hiç değer görmeden ana babadan kurtulacagi günün hayaliyle büyütülmüş... Başka oluru yok yani...

Son düzenleme:
Mesaj tekrarı

Aksine çok güzeldir yaşını asla göstermez görenler 30 dan fazla söylemez. Aile evinde ise hiç yokluk görmemesine rağmen çok da rahat sayılmaz bu yaşında bile. Bir yere gitmesi gelmesi hep laf olur. Bugüne dek 2 sevgilisi oldu bundan önce, onlarda üniversite zamanı birkaç aylık ilişkilerdi. Benim fikrimi soracak olursanız bence de oluru yok ne yazık ki.

ay gitsin kendine ev tutsun koysun eşyasını otursun
sonra da talibi kim varsa onunla görüşsün

bu adamın şeyinden bal mı damlıyor yavv.

Teşekkürler, teyzemin düşündüğü şey cidden mi bulamıyor yoksa cidden keyfinden mi çalışmıyor. Eğer bulamiyorsa acımasızlık olur diye düşünüyor
Tatlım çalışmaya gönlü olan gerekirse tuvalet temizler yine ailesine bakar. Adam bildiğin ultra tembel.

Sizi %100 haklı bulsamda teyzenizin yaşı, geçmişi, yaşadıkları onun artık neyin doğru neyin yanlış olduğunu gösteriyor. Yani oda farkındadır zorluk yaşayacağının muhtemelen masrafın çoğunun ona bineceğininde farkında. Aksi halde çoktna ayrılmış olurdu. Maaşı ondan az olur anlarım çalışıyor en azından dersin ama çalışmayan bir adamla bana göre ömür geçmez emekli amcalar zaten evde ne romantizm kalır ne sevgi huzurunu bozar bence. Aşk sevgide bi yere kadar sürekli evde görmek şahsen sevsemde beni bunaltır. Üstüne bu adam anacı biridir öyle sezdim nedense. Umarım teyzeniz için hakkında hayırlısı olur. Ben kim olursa olsun çok yanlış bulduysam yakınımın tutumunu bir kere söylerim sadece ikinciye konusunu bile açmam aklı yerinde az çok herkesin sonra seni suçluyorlar çünkü senin yüzünden olmadı vs. diyeceğine bırak yaşasın bence.

Teyzen gerçekten kaç yaşında insan burda çoğumuzdan büyüktür ve sahiden o adamın iş bulamadığına mı inanıyor?
En başlarda evet, adam hala ısrarlı bir şekilde başvurduğunu ama kimsenin aramadigini söylüyor. Anneme ve diğer teyzeme girip çıkıyor desek de bir kere bir markette çalışmış bir ay bir de fabrikaya girip 1 buçuk w ay kadar çalışmış o kadar. Emir alamam kimseden deyip çıkmış ikisinden de.

Ey madem karsisina cikan var, ne diye bu adama takili kaldi? Cok mu super sevisiyor, bilmedigimiz inanilmaz doga ustu yetenekleri Mi var?

Yahu Ben de sandim ki, karsisina baskasi cikmadi buna kaldi.

Ey sevgili teyze, hala mi dusunuyorsun?!?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…