Yıllardır çalışmayan erkek

Ayrılmak için yeterli sebepler,birlikte olması için hiçbir sebep göremedim açıkçası,yani olabilir bazen insan işsiz kalabilir bişeyler ters gitmiş olabilir fln ama tercihen işsiz kalma çabası bu arkadaşın tembel olduğunu,henüz ailesinden kopamayan özgür iradesi olmayan bir şahıs olduğunu gösteriyor,işe girmek sorumluluk almak kendi masraflarını karşılayabilmek demek,başkasına ödeten başkasından geçinen bir insan nasıl sorumluluk sahibi olabilirki,yarın öbür gün çocukları olacak,evde oturup çocukmu bakacak yada okul masraflarını nasıl halledecek,eşinden harçlık isteyerekmi yaşayacak,ömür boyu bir insanı yük edinmek çok mantıklı gelmedi bana,iş e şimdiye kadar girmeyen adam şimdiden sonrada girmez,evlilik aceleye gelecek yaşım geldi diye yapılacak birşey değil,ayrıca yaşıda henüz genç,bence ciddi bir risk bu adam.

Benimkisi hiç çalışmamış değil fakat iş hayatını düzene sokammaış olması ı ve bazı konularda sorumsuzca bulduğum geçmiş kariyer adımları beni endişelendiriyor. Bu şekilde tabii ki evililk düşünmek akıl karı değil ama ayrılma ve onsuzluk fikri de üzücü geliyor

Aynen ama mantık evliliği için de diretmesin hoslanacagi etkilendiği kişiyle evlensin bu adam hariç

Kesinlikle hayır. Adamın niyetini bilemeyiz ama zamanla yan gelip yatacak teyzeniz bakacak.
Bakın karşımızdaki adam adamın dibidir ama bir şeyden dolayı çalışmıyordur. Ne olacak der sırtımızda bile o adamı taşırız. O başka. Ama bu bey bana güvenilir gelmedi. Uzak durmasında faydavar

İnanamıyorum nasıl seviyorum diye bu asalak adamın peşinden gidiyor...Gözünüzü açın kızlar. Bakın neler oluyor.İşin var paran var bela mı arıyor hayatında...gerçekten inanamıyorum...

Koca eşeği beslemeye ne meraklıymış bı evlatlık alsa daha iyi sevap işler en azından

Konu eskiymis ama bende merak ettim. Umarim ayrilmistir teyzeniz.
Arkadaşlar selam uzun zaman geçmiş konuyu açalı, diğer teyzem ve annem ikna etmeye çalıştı teyzemi ama teyzem geri adım atmıyor. işi resmiyete de dökemiyor kimse onaylamayacağı için. evlilik istemiyorum çocuk istemiyorum ne gerek var deyip konuyu kapatıyor. Bize de fazla bir şey söylemek düşmüyor ne yazık ki.

Hic degilse evlenmemis. Umarim borc verip parada yedirmiyordur.

Umarım teyzeniz böyle bı hata yapmaz
Çünkü evlenince pişman olsamda kurtulmak o kadar kolay olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…