Yeni evli ve mutsuz

Sadece ablası değil, tüm mahalle. Arkadaşlarından tut sülalesine kadar
Sınır koymayı bilmiyor eşiniz ve bu huy değişmez. Ben 11 yıllık evliyim bir kere bile böyle birşey yaşamadım. Çünkü eşime bunu sormayacagini bilir çevresi. Haftasonu çekirdek aile için. Ancak planlı buluşmalar tabi olabilir. Sürekli emri vaki yapılan kişiler başkasının takdiri için yaşar bence. El alem ne derse desin hayır demek kimseyi kötü yapmaz sadece net ve kararlı yapar. Bunu eşiniz nasıl idrak eder bilemem ama çok zor.

Değişmez. Elde etmiş ne yazık ki . Belki üç beş sefer dikkat eder yine ayni

Evlenmeden önce yapmaz siz elde edilmesi gereken bir kuştunuz o zaman tabi ki herkesi reddetti çünkü uçup gitmenizi istemedi ,evlendi ,zafer kazandı o kuşu kafese koydu şimdi daha önce gitmediği herkese gidip gönül alacak,kılıbık olmadığını iyi bir dost olduğunu kanıtlayacak.Siz artık çokta umrunda değilsiniz el iyisi olan kocanız için önemli olan diğerlerinin mutluluğu ve takdiri ......

Bu el iyisi erkeklerden nefret ediyorum

Yarın bir ayrılmak isterseniz herkes şok olur
Çünkü eşiniz yardım meleği, sizi suçlu bulurlar
Gerçekten çok can sıkıcı bir durum

Maalesef bu tipler değişmiyor
Yapılacak herşeyi yapmanıza rağmen
Ya böyle kabul edeceksiniz, yada yol vereceksiniz

Baştan bu sorunu çözdünüz çözdünüz yoksa ileride daha da fena olur. Erkekler en az özen iltimas göstermesi gerekenin eşi olduğunu sanıyorlar. Öyle bi dünya olmadığını başından anlatacaksınız. Ne kadar gözünüz kararır bilmiyorum ama o kapıdan çıktığı an bi köprüyü yakacağınızı bilsin

Planınız varken siz de iptal edin arkadaşlarınızla çıkın mesela. El el üstünde kocanızın keyfini beklerseniz daha çok beklersiniz. Siz de önceliği başkalarına kaydırın. Eşiniz anlamayacak kadar mankafa ise bari siz hafta sonunuzu güzel geçirmiş olursunuz,bu da evde koca beklemenizden iyidir

İzin vermeyin. Evet evet koskoca adama izin vermeyin. Madem o nasıl davranılacağınu by yaşa gelmiş öğrenememiş, siz de çocuk gibi izin vermeyin. Sizin hakkınızdan keserwk kime neyin dayılığını yapıyor bu?

Daha çok yeni biraz zaman mı verseniz evliliğinize.

Üzmek için demiyorum ama başta ne sorunsa o öyle devam ediyor. Evliliğimin ilk aylarında sorun neyse bugün çığ gibi büyüyen sorunumuzun da kök nedeni o oldu.

Eşiniz size ne diyor peki üzüldüğünüzü görüp çıkıp gidiyor mu? Gitmem lazım dediği şeye bak tamir falan yani. Hayır demek zor değil.Eşinizin mesleği tamirle mi alakalı ?

Yürümekte zorlandığını sandığın kişinin başkaları için koştuğunu görünce, nerede hata yaptığını görmeye başlayacaksın. (Tunç Tataker)
Olağanüstü bir sözmüş.
Tamda öyle biranda aydınlanma geldi banada.
Konu sahibi cepte görüyor, maalesef sizi.
Çaba harcama gereği duymuyor.

Ehliyeti varken niye cagiriyor ki kil oldum

Yani eşimin tam çıkacakken başka birinin yanına gitmesi için ya ölüm lazım ya da düğün. Ha bir de cerrah falan olması lazım ki son dk işi çıksın.
Bir de bedel ödetin şu erkolara bacım bedel.
Adam seni kot pantolonunun g*t cebine koymuş zaten bu naapsam affeder diyor.

Yürümekte zorlandığını sandığın kişinin başkaları için koştuğunu görünce, nerede hata yaptığını görmeye başlayacaksın. (Tunç Tataker)
Okadar doğru bir söz ki.. yorumları okudukça ondan daha çok soğumaya başladım. Resmen boşanma fikirleri geliyor aklıma

Denedim bilerek yaptığımı bildiği için birşey demiyor. Ayrıca işine geliyor, çıkıp gezmeye gidiyo

Eşiniz size ne diyor peki üzüldüğünüzü görüp çıkıp gidiyor mu? Gitmem lazım dediği şeye bak tamir falan yani. Hayır demek zor değil.Eşinizin mesleği tamirle mi alakalı ?
Üzüldüğümü bile bile gidiyor, hatta bunu dediğin için tüm gün gelmiyor işi bitse dahi. Aşırı bunaldım

Tamirle alakalı değil saçma olanda bu zaten. Elinden her iş geliyor diye sazan gibi kullanıyo herkes

Nr yaptıysam anlamıyor. Oturup onun gelmesibi beklemiyorum ama hiçbirşeyde yaramıyor. Taktik varsa alırım

Nr yaptıysam anlamıyor. Oturup onun gelmesibi beklemiyorum ama hiçbirşeyde yaramıyor. Taktik varsa alırım

Benim ilişkinin en başından beri bir ayağım eşiğin içinde bir ayağım dışındaydı. Canımı sıkarsan senin canın daha çok sıkılır diye uyarmıştım. Allah'tan kocam da adam çıktı.
Ama şunu diyebilirim bir özüre tav olmayın. Sürünsün az. Ya da diyelim ki çıktı karşılık olarak zaten affedecek bir karakteriniz varsa özür bedeli alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…