Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

hadi annenin bahanesi çok haklı olsa büyüklerin bi bildiği vardır haklı kadın diyebilirdim
ama sadece yaşıt olma durumunu sorun olarak görüyorsa haklı değil o nedenle bırakma tabi canım
sevgiline de söyleme bu durumu hem çok üzülür hem de ister istemez cephe alır annene

doğru bende zaten öyle düşünüyorum uyuşmazsam tabiki ayrılırım bidaha üzülmeye hakkım yok..
ama ortada bişey yokkende ayrılmam onada yazık hem seviyo beni durduk yere bırakmam onu ortada ayrılmam için bi neden yok biz onunla mutluyuz
ben hayatına girdikten sonra çok değişti herşeye sünger çekti sadece işe gidiyo geliyo ve benimle ilgileniyo .. kendide diyo zaten senden önce böyle değildim senden sonra çeki düzen verdim diyo

birde dün zaten annemle tartıştıktan sonra onun face i açtım onun bi arkadaşı demezmi gökhanı ilk defa böyle görüyorum sakın bırakma onu delikanlı iyi çocuktur diyince hepten moralim bozuldu bırakmam dedim bende

bazı erkeklerin hayatının düzene girmesi için onlara çeki düzen verecek bir kıza ihtiyaçları oluyor cnm nedense.bizde de aynısı oldu.benden sonra çok değiştiğini söylemişlerdi. gerçi 5 yıl geçti artık ama =) zamanla iki insan birbirine benziyor zaten.sen ondan o senden bişiler kapıyor.üzüm üzüme baka baka kararır ya evli çiftler birbirine benzemeye başlıyorkaydirigubbakcemile3
herşeyi anneye anlatmanın zararını ben de gördüm. her yaptığımı anlatınca o da babama anlatmış ve sonuçta babamın bilmemesi gereken şeyler de ona gitmiş oldu.
yaş konusuna gelince, yaşa nedense herkes takıyor. bizim 1 yaş var mesela.babam buna da takmıştı illa büyük olcakmış. kadın daha çabuk yaşlanırmış.sonra o seni begenmemeye başlarmış vs. amaa sen sevdikten sonra seni vermekten başka bişi yapamazlaraklinialirimsmile

hadi annenin bahanesi çok haklı olsa büyüklerin bi bildiği vardır haklı kadın diyebilirdim
ama sadece yaşıt olma durumunu sorun olarak görüyorsa haklı değil o nedenle bırakma tabi canım
sevgiline de söyleme bu durumu hem çok üzülür hem de ister istemez cephe alır annene

haberi var canım evet çok morali bozuldu bi yandan annenle konuşuyim diyo bi yandan çekinirim ne diycemki diyo bilsin ciddi düşündüğümü diyo .. ama yok o cephe almaz dün o durumda bile sakın annene yalan söyleme doğruyu söyle dedi canım benim ya :gitme:

bazı erkeklerin hayatının düzene girmesi için onlara çeki düzen verecek bir kıza ihtiyaçları oluyor cnm nedense.bizde de aynısı oldu.benden sonra çok değiştiğini söylemişlerdi. gerçi 5 yıl geçti artık ama =) zamanla iki insan birbirine benziyor zaten.sen ondan o senden bişiler kapıyor.üzüm üzüme baka baka kararır ya evli çiftler birbirine benzemeye başlıyorkaydirigubbakcemile3
herşeyi anneye anlatmanın zararını ben de gördüm. her yaptığımı anlatınca o da babama anlatmış ve sonuçta babamın bilmemesi gereken şeyler de ona gitmiş oldu.
yaş konusuna gelince, yaşa nedense herkes takıyor. bizim 1 yaş var mesela.babam buna da takmıştı illa büyük olcakmış. kadın daha çabuk yaşlanırmış.sonra o seni begenmemeye başlarmış vs. amaa sen sevdikten sonra seni vermekten başka bişi yapamazlaraklinialirimsmile

evet ama onlar sevmedikleri için duygusal bakamıyolar direk otorite kuruyolar .ama düşünmüyolarki bunlar birbirini seviyo nasıl koparlar ??
çevremde okadar çok yaşıt varki evli olan eski işyerimde mesela çocuk 25 yaşında kızda 25 yaşında ama gayat mutlu mesutlar anlaştıktan sonra yaş ne alakaymı canım :umursamaz:

seninkide diplomaya takmıştı hay allahım ya :umursamaz: kimse 4*4 lük değilkii önemli olan 2 kişinin anlaşması kötükedihüso

evet ama onlar sevmedikleri için duygusal bakamıyolar direk otorite kuruyolar .ama düşünmüyolarki bunlar birbirini seviyo nasıl koparlar ??
çevremde okadar çok yaşıt varki evli olan eski işyerimde mesela çocuk 25 yaşında kızda 25 yaşında ama gayat mutlu mesutlar anlaştıktan sonra yaş ne alakaymı canım :umursamaz:

seninkide diplomaya takmıştı hay allahım ya :umursamaz: kimse 4*4 lük değilkii önemli olan 2 kişinin anlaşması kötükedihüso

ah bu ebeveynlerrr.......sempatiksalakcinni
bana yaşıt olan çiftler veya yaş farkları 1-2 olanlar daha sempatik geliyor
çünkü ikisi de genç, kafa dengi oluyor. bol bol gezip tozuyolar
aralarında 7-10 yaş olanlarda erkek olgun oluyo çoğunlukla evde oturmak istiyor
ee eşi de genç içi kıpır kıpır gezmek tozmak derdinde oluyor hayata yeni başlamış malum
bence bu kdr yaş farkı olanlar evlenmemeli
herkes yaşı yaşına bence daha uygun...:eek:lmaz:

bayan noldu kuzum anlat bize

kuşum ben burs bulamıyorum yaa etrafıma bakıyorum millet aylık500-600 lira paralıyo ben hiçbiryerden bulamadım
dün gittim bizim bulunduğumuz ilçenin işadamları derneği var burs veriyormuş....
dün gittim sormaya bu sene verilmeyecek dedi belediyeler zaten vermiyor dedi
başka da burs veren vakıf dernek var mıdır bilmiyorum dedi...
kızlar bnm gerçekten çok ihtiyacım var bursa kykya başvurdum kredi çıkarsa almak istemiyorum babam da illa al diyor takışıp duruyoruz zaten aylık 400 küsür lira servis parasına gidecek bnm harçlığım ne kadar kalacak ki
kahretsin ki ne torpilimiz var ne çevremiz var ne de burs bulabiliyorum yaa :gitme:

siyasi partilere gidiceksin canım
onlar kendi düşüncelerine yakın olanları bi şekilde hallediyor.
iş adamına yönlendiriyor bişi yapıyor.

hem dün adam dedi ki
malum partinin engellemesinden dolayı belediye bursları da kalktı dedi

burs olayının kalkmasının altında çok şey var
malum parti suçlu değil yani
:)
tek elden ve adil dağıtılmasını istediler mahkemeye basvurdular
mahkeme haklı buldu.
ama daha karar onanmadan burs vermeyi kestiler :)
neyse onlar uzun konular
o malum partiyle ben bi görüşeyim belki ayarlayabilirler bişiler ama
bana özelden okulunu ve bölümünü söyle

şu an istanbuldaki bütün vakıfların listesini buldum
bana uyanları tek tek arıyorum ama kimse bus vermedii :çok üzgünüm:

4 yıllık de mi okulun
canım benim çydd'yi ara
kız çocukları konusunda çok hassaslar
bide ne kadar tam bursluda olsa
özel ünv. pek burs vermek istemiyorlar nedense
ben bi kaç arkadaşa sorucam partiden bakalım
burs başvuruları nereye yapılıyomuş ne yapabiliyoruz
haber veririm sana

4 yıllık de mi okulun
canım benim çydd'yi ara
kız çocukları konusunda çok hassaslar
bide ne kadar tam bursluda olsa
özel ünv. pek burs vermek istemiyorlar nedense
ben bi kaç arkadaşa sorucam partiden bakalım
burs başvuruları nereye yapılıyomuş ne yapabiliyoruz
haber veririm sana

canım o kadar sevinirim ki boshayallersmile
4 yılık tatlım evet bir de özel üni meselesi var işte
çydd yi de arayayım bakalım onlar ne diyecek

canım benim inşallah bulursun burs
ben de sadece öğrenim kredisi almıştım üniversitedeyken başka bi yerden bursum yoktu hiç
bi de memleketten çok uzak bi şehirde okudum zordu valla
şimdi o krediyi geri ödemesi var 7.500 küsür tl akannehir
belediyelere vermiyomuş diyosun ama bizzat kendin sordun mu yoksa 3. ağızlardan mı duydun?
eğer sormadıysan bence sor

canım benim inşallah bulursun burs
ben de sadece öğrenim kredisi almıştım üniversitedeyken başka bi yerden bursum yoktu hiç
bi de memleketten çok uzak bi şehirde okudum zordu valla
şimdi o krediyi geri ödemesi var 7.500 küsür tl akannehir
belediyelere vermiyomuş diyosun ama bizzat kendin sordun mu yoksa 3. ağızlardan mı duydun?
eğer sormadıysan bence sor

gidip bizzat sormadım canım yaa
ama vermedklerinden eminim hem aradım hem de yıllardır hiçbir başburuyu kabul etmiyorlar
krediyi kaç ayda ne kadar ödeyeceksin sen cnm
7500 çokmuş yaa :bbo:

aralık 2011 de başlayacak ödemelerim 3 ayda bir 988 TL akannehir
2 yıl boyunca ödenecek
taksit oranları çok çok fazla ya tamam aldık harcadık gerçi çok komik rakamlardı aylık180di mesela en son
şimdi taksitler daha düşük olmalı ama 1 milyar neredeyse
neyse daha çok var o zamana kadar biriktirirm bi şekilde nasılsa uzun süre evleneceğim yok :)

canım o kadar sevinirim ki boshayallersmile
4 yılık tatlım evet bir de özel üni meselesi var işte
çydd yi de arayayım bakalım onlar ne diyecek

açık konuşayım tarikatçı değilsen çydd olur :)
ki öyle biri değilsin belli cümlelerinden.
ben bi kolaçan ederim kuzum
imkansızlıklar içinde okumak ne dmektir iyi bilirim olumunekankayizsmile

X