Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

yok tryamuorcum hiç aramadı valla..nasıl birden kestirip attıysa birden telleri kapadıysa o gün bugündür hiç bi dönme çabası olmadı valla
zamanında dua etmiştim pişman olsun yalvarsın diye ama olmadı :KK53: aman böylesi daha iyi oldu tabi
çok fazla ortak arkadaşımız olduğundan dolayı arada facete öle denk geliyo..mutlu ayakları yapıyo falan
aman uzak olsun da naparsa yapsın :KK36:

sen de bir nevi intikam almışsın ama çok iyi olmuş bence çünkü böylece boşuna üzüldüğünü ve hissettiğin şeyin gerçekten aşk olmadığını anlamışsındır
o seni üzmüştü o da üzülsün oh olsun
umudunu yitirme zaten bu romeolar böyle hiç ummadığın zamanda çıkıp geliyolar sanırım :KK17:

Evet tam sırası senin için yaş bakımından. :-)
Ben 4. sınıfa gidiyorum. Okulum uzadı ama. Hayat iyi hoş güzel. :-)
En son biri için ağlayıp üzülüyordum hatırlarsın belki, o çocukla yine görüştüm, bana aşık oldu.
Hayallerime kavuştum yani ve sonra da terk ettim onu, sevemedim çünkü bir daha.
Ağladı benim için vs. :S
Öylece o kişiyi de çıkardım hayatımdan.
Şimdi gayet iyiyim. Hayatımın aşkına kavuşmak için çekim yasasıyla ilgileniyorum.
Ben de romeomla buluşucam. :KK53::KK53:

Ya bi de senin o eskiyi merak ettim. Aramadı di mi hiç?
Bir girişimi oldu mu tekrar görüşmek adına? Çok kötü bir ayrılıktı çünkü o. /:
Cevap vermek istemiyorsan anlarım. :-)

tam unutmadan yeni bi çivi bulursan zaten pek bi etkisi olmaz diye düşünüyorum :KK1:
çünkü yeni insanda da onu hatırlarsın,onun özelliklerini ararsın falan
en iyisi beklemek,sabretmek ve kendi kendine telkinde bulunman geçecek nasılsa diye..
şimdi üzülüyorum ama bunların hepsi geride kalcak..bunun bilincinde olman daha rahat atlatmanı sağlayabilir diye umuyorum

6 bucuk ay oldu ben hala unutamadim,ustelik de kendim ayrildim kendi kararimla ama gene de ozluyorum tabii ilk zamanalrki gibi siddetli degil yok mudur daha cabuk bir formulu ? (civi civiyi soker belki ama yokkki civi mivi :)

Aynen aşık olmadığımı anladım ve boş yere üzüldüğümü gördüm.
Olsun yalandan da olsa aşk acısının ne tarz bir şey olduğunu deneyimleme fırsatım olmuş oldu.
O da güzel.

:O Çok ilginç ya. Ne garip adam. Neyse ki doğru düzgün biriyle karşılaştın.
Onunla çok mutlu olursun umarım. Sadece ona odaklan, salla zaten diğerini. :KK14:

Umudumu hiç yitirmedim. Aşkı bulan herkes senin gibi diyor zaten, hiç ummadığın anda oluyor diye. :)
Bakalım, beklemedeyim. :-) :KK31:

ötekine karşı hep bi öfke kalcak sanki içimde
çünkü benim ondan sonra olacak olan hayatımı etkiledi bi şekilde
o nedenle bazı şeylerin tadını çıkaramıyorum,güvensizlik problemim oluştu ve fazla alıngan oldum
buna rağmen kahrımı çekiyo sevgilim ama yıpratıcı oluyo tabi
neyse bunu da atlatırız evelallah :)

hehehe :)
allegria geri döndü :)
evlenmedim henüz canım daha ayrılmıyom yani aranızdan :KK53:

aaa allegriaa sen ngeri mi döndünn
ben eski bayan1903 :KK53: tanımazsın belkim :)
çok merak ettim ben seni yaa
dedim bu kız herhalde daha girmeyecek
hoşgeldinnnnn :KK8:

ahh ahh eskiden iki yıl önce falan burda ne takılırdım beeee şimdi gene yalnızım gene buraya takılayım bari
:KK31:

X