Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Canım insanlık hali evde olmayabilirler yada duymamışlardır senin aklına kötü şeyler geliyor allah muhafaza öyle bişey olsa bile evde insan olur dimi :hulya:

haklısın canım dün çok saçmaladım..daha sakin olmaya çalışıcam artık..Allah bi şekilde ne olduğunu ne bittiğini göstersin bana inşallah

canım ben de öğrencilikten gelip çalışmaya başladığım zaman başlarda çok zorlandım okulumu özledim ama zamanla çalışmaya başlayınca ve aileme de katkıda bulunduğumu gördükçe çok mutlu oldum..yine de tercih senin İstanbulda okumuşsun çok sevmişsindir muhakkak ama dediğin gibi zorlukları olacak malesef..üstesinden gelirsin zamanla..o nedenle ben sana tam olarak şurda devam et diyemem:kedi:

allegriam bu arada senin diziyi izliyorum. 9.bölüme geçtim de daha ağlayamadım yaa erken mi ki acaba???
canım ilk bölümler daha eğlenceli geçiyodu ara ara burkuluyodu insanın içi..ben de hatta niye daha ağlamadım ki diye panikliyodum sempatiksalakcinnison bölümlerde dağılıyo insan
sen benim kadar duygusal mısın bilmiyorum ama bi sürü kişi ağlamış bu diziyi izlerken sen de ağlarsın diye düşünüorum

evet canım baya duygusallık var bende pearl harbor'da bile ağlayabilmiş bi insanım hem de hüngür foşurt
dün gece geldim 11.bölüme kadar ağladım zaman zaman ama sinir olsum. garibim çocuk o kadar hasta bilen yokmafoldumben

çok da tatlılar di mi ama ya :asigim:
koreli erkekleri çok beğenmee başladım ben ciddi ciddi
bi koreli bulup evlencem sempatiksalakcinni

selam kızlarrr
yok mu kimsecikler size danışmam gerekenler var :çok üzgünüm:

kızlarrrr çok moralim bozukk çokkkk ağlıyorummm mafoldumben

kızlar moralim bozuk diyip gidiyonuz noldu anlatsanıza :mymeka:sempatiksalakcinni

annemle benimkinin yüzünden kavga ettik çok kötü senağlama gökhanın hiçbi suçu yok hatta ortada suçta yokta en ufak bişeyde ben o çocuğu istemiyorum diyo senağlama
üstelik biz onunla çok iyi anlaşıyoruz ve birbirimizide seviyoruz :çok üzgünüm:

canım daha ilişkiniz çok yeni bence biraz zaman ver
uzun süre konuşma annenle bu konuları
sonra zaman geçtikçe ve sizin hala devam ettiğinizi gördükçe dayanamaz kabul eder
keşke annene hemen anlatmasaymışsın ama olmuş bi kere
dediğim gibi uzun süre hiç konusunu açma o açınca da konuşmak istemiyorum deyip kapat konuyu

ben hemen herşeyi anlatıyorum salağım işte istesem çok güzelgizlerdim idare ederdim ama hayat işte ne yaparsan yap insanlara yaranamıyorsun
annem hep böyle yapıyo herkese bi kusur buluyo kimse 4*4 lük değilki
benim zoruma gidende bu biz gökhanla çok iyi anlaşıyoruz seviyoruz da o bana çok değer veriyo biz halimizden memnunken annemin keyfi için onu bırakmam kusura bakmasın
düzgün bi ailesi var sende biliyosun annem takmış yaşına benimle yaşıt diye istemiyo

Son düzenleyen: Moderatör:
kusura bakmasın ama annenin bahanesi de çok saçma be canım
yaşıt olsa nolcak büyük olsa nolcak..neden yaşıt olmasını istemiyormuş ki?
zaten siz hemen evlenecek de değilsiniz ikinizin de yaşı küçük

ikimizde 21 yaşındayız sorun askere gitmemiş olması ? ama seneye gidicek ve zaten 1,5 sene askerde geçicek
eski erkek arkadaşımı tanıyodu ona güveniyodu bu daha yeni tanımıyo etmiyo ön yargılı konuşuyo .. buna güvenmiyomuş sanki tanıyoda güvenmiyo
halbuki bunun ailesi düzgün ne oldukları belli mahallenin en eskileriler herkes tanıyo ve çok iyi olduklarını söylüyolar
ama gel görki sırf annemin saçma kuruntuları yüzünden bunlar oluyo kendi kafasında seneryo yazıyo işte

Son düzenleyen: Moderatör:
dediğim gibi zamana bırak canım kendini de hiç üzme
annen belki de endişeleniyordur diğerinde çok üzüldün bunda da çok üzülücen diye
o nedenle bu konuları konuşma artık onla..o konuşursa da zaten hemen evlenmicez birbirimzi tanımaya çalışıyoruz senin dediğin gibi olur da uyuşamazsak ayrılırz dersin

doğru bende zaten öyle düşünüyorum uyuşmazsam tabiki ayrılırım bidaha üzülmeye hakkım yok..
ama ortada bişey yokkende ayrılmam onada yazık hem seviyo beni durduk yere bırakmam onu ortada ayrılmam için bi neden yok biz onunla mutluyuz
ben hayatına girdikten sonra çok değişti herşeye sünger çekti sadece işe gidiyo geliyo ve benimle ilgileniyo .. kendide diyo zaten senden önce böyle değildim senden sonra çeki düzen verdim diyo

birde dün zaten annemle tartıştıktan sonra onun face i açtım onun bi arkadaşı demezmi gökhanı ilk defa böyle görüyorum sakın bırakma onu delikanlı iyi çocuktur diyince hepten moralim bozuldu bırakmam dedim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…