Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

allegria ondan haber alabileceğin yakın tanıdıkların vardır illaki yanlız ağzı sıkı biri bi çaktırmadan araştır bakalım

Pathemin yazdığı her kelimeyi benim de dediğimi varsay allegria.
Aynılarını düşünüyorum.
:teselli:

sağolun kızlar inanın çok mutlu ediyorsunuz beni..destek olduğunuzu biliyorum
geçecek inşallah :Saruboceq:

allegria ondan haber alabileceğin yakın tanıdıkların vardır illaki yanlız ağzı sıkı biri bi çaktırmadan araştır bakalım

yok canım artık parmağımı kıpırdatmam ben onun için..o arasın o merak etsin..o beni gözden çıkarmış demek ki baksana
kendi kendime ağlıcam sızlıcam ama ona ulaşmaya çalışmıcam artık
o pişman olsun o arasın..

.=)Hey selamlar ben de bekarım ama insallah seneye olmayacağım nişanlı bir bekarım ben=) bilmem kabül edilir miyim =P

ne demek hayatım her zaman
sen yeter ki iyi ol burada herkes yardımcı olur sana canım benim
sen şu an hissetmen gerken duyguları hissediyorsun o kadar
bu da geçicek sen güçlüsün bitanm Şeniz

o kadar hisssizleştim ki canım..hayalet gibi hissediyom kendimi bazen
öyle tepkisiz tepkisiz bakyıorum
valla yüzüme bakan hüznümü anlar bazen ben bile acıyorum kendime sempatiksalakcinni
deliliğe vuruyom bazen de savcılara mavcılara sarkıyom sempatiksalakcinni

önce duygulu okudum yazdıklarını aşapılara doğru gene allegrialıını gösterdin kız allah senin iyiliğini versin emi
şu halinle bile güldürdün beni :roflol:
canım hissizleşmen tabii ki normal şu an bir an sinirlenip bbir an sakinleşiyorsundur
zaten ayrılıktan sonra ilk devre acı sonraki devre kızgınlık sonraki devre de hissizlikmiş
sanırım sen şu an son devredesin hayatım normal bunlar erkeklere kızarsın hiçbirşeyden mutlu olmazsın...
ama atlattıktan sonra da senden sağlıklısı olmaz...
sadece zaman tatlım zaman... :)
kuşum okudum günlüğünde çok yauşuklu bir savcı varmış sanırsam bayağı kesmişsin
hatta yüzüğü bilem yokmuş :jeyyar:

Son düzenleme:
adam yürüyen karizma kız :kedi:
ama benden en az bi 10 yaş büyüktür sanırsam..çok da havalı havasını yesinler :dilcikar:
olsun yine de mutlu hissediyorum kendimi onu görünce..böyle ufak heyecanlara ihtiyacım var sanırsam

son devreye mi gelmişim fisfisfis iyi o zaman az kalmış desene
valla her türlü duyguyu yaşadım sayesinde..sadece tamamen geçeceği anı bekliyorum artık

Son devre mi? :bbo:
Allegria keşke aksini iddia eden olsa ama benim biteli 13 ay olmasına rağmen hala deli gibi özlüyorum şu aralar. Daha 22 gün oldu sanırım senin. İnişli çıkışlı devam edecek bu durum.
Ama her zaman zırlamıcaksın tabi. Hem oyalanacak bir sürü işin var.
Arada bir kasırgada çıkan büyük dalgalar gibi çarpıp geçecek.
Son devre olmadığı kesin malesef. (
Niye bunu yazdığımı bilmiyorum ama bu işler hiç kolay olmuyor ki.
Gerçekle yüzleşmek iyidir.

yok canım son olmadığını ben de biliyorum zaten orda şakaya vurdum iyi bari az kalmış diyerek
daha çok gel-git yaşıcam biliyorum ama isyan etmiyorum hazırlıklıyım hepsine
gün gelecek bi bakmışım bitmiş..ne nefretim kalmış ne sevgim..sadece bi anı olarak kalmış..
o güne belki çok var ya da belki benim daha kısa sürecek bilemiyorum
ama dedim ya razıyım..böyle böyle büyüyoruz çünkü

Senin şakaya vurduğunu anladım.
O lafım bayan1903'e idi. Son dem 20 günde olmuyor.
Evet o an mutlaka gelecek.
Geliyor. Bana geldi mesela. sıfır hisle kalakaldım ona karşı.
Ama bazen hala çok özlediğim oluyor.
Tabi bu kesinlikle o acı dönemindeki gibi yıkıcı bir his değil.
Haklısın. Büyütüp, güçlendiriyor bunlar bizi.
Çok şey de alıp götürüyor bence ama olması gerekiyormuş demek ki.
Başa geleni çekicez mecbur.

ben acı çekerken onun da dibe vurmasını çok isityorum ben
benden daha perişan olsun daha çaresiz hissetsin kendini..ama sanırım o gayet hissiz
öyle olmasa insan dayanamaz arardı di mi..belki de artık mantığıyla hareket ediyo..uzaktan ayda yılda görüştüğüm ve sürekli kavga ettiğim bi kızla daha ne kadar sürebilir ki diye düşünüyodur belki de
bunları ben de düşünüyorum..hatta ayrılmamız çok daha hayırlı oldu belki çünkü son aylarda hiç mutlu edemiyordu beni ve ben hep üzgündüm
hak ettiğim değeri gösteremediğini düşünüyorum..o da aynısını düşünüyodu
umarım beni ilk aylarda ya da ilk sene el üstünde değil de ömür boyu el üstünde tutan bi adam çıkar karşıma

Ben de istiyorum aynılarını. Gerçi benim için artık çok geç.
Her şey bitmiş. 1 yılı geçmiş. Ama senin daha şansın var.
Acı çektiğine şahit olabilirsin. Bu kadar basit olamaz.
Elbette arardı. Eğer başına çok kötü bir iş gelip de hastane yataklarına düşmediyse araması gerekirdi.
Arardı. Ama yapmadı, yapmıyor.
Yol, mesafe büyük sorun. Fakat ortada iki aşık varsa onların ilişkilerini alt edebilecek büyüklükte bir sorun değil.
İnşallah hepimiz öyle adamlarla beraber oluruz bundan sonra.
Bizim gibi çok acı çekip, üzülüp sonrasında hayatının aşkıyla karşılaşmış ve çok daha mutlu olmuş bir sürü kadın var. Bizden onlardan olabiliriz. Neden olmasın?

en azından artık ondan başkasını istemiyorum hayatımda demiyorum
gerçi belki bu da geçici bi histir belki yarın yine nefret ederim erkeklerden
zaten ayrılık acısından önce de pek dengeli bi insan sayılmazdım şimdi devrelerimin yanması çok normal sempatiksalakcinni
umarım hepimiz güzel haberlerimizi paylaşır ve hep beraber seviniriz inşallah

Günaydın kızlarr opuyorumnanaktan

nasılsınız?

özge merak ettim doğrusu şu savcıyı yaa.. eğer sadece 10 yaş ise bence görmezden gelebilirsin aklinialirimsmile baksana nasıl etkilemiş seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…