Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

zaten mesaj atma arama diye bi amacım yoktu sadece bitirme mesajı atmıştım

bi işe yaramadı ama canım telleri kapalı ulaşabileceğim başka numara da yok..kendi kendime gelin güvey oldum yani

şimdi eminim kötü bişeymi oldu diye merak ediyosun boshayallersmile

ama emin ol hiçbişey yok sadece seni bitirmiş

biraz silkelen ve seni umursamayan bi adam için okadar kendini mahfetme ne güzel kızsın

bu sözümü unutma o sana çok yalvarıcak :icecream:

kendimi mahfetmiyorum ki..hiçbir zaman kapalı olmayan ve tüm aile akrabalarla irtibat kurduğu hattı kullanılmamaktadır diye bi umarı verdi
bu da beni fazlasıyla tedirgin etti..umarım senin dediğin gibi hiçbişey yoktur

o benim aşık olduğum adamdı öyle 2 günde unutamıyorum işte..geçecek biliyorum ama daha zamanı var
o nedenle kendime çok yüklenmiyorum..üzülmem gerekiyorsa üzülücem mafoldumben

o senin aşık olduğun adamdı ...

sen onun aşık olduğu kız değilmiydin ?

seninkinin ya hayatında başka biri var ki büyük ihtimal öyle gözüküyo yada artık semni hayatında istemiyo..

bunu anlaman için zamana ihtiyacın var tatlım sadece bekle ama beklerkende güçlü ol kendini salma hiçbi erkeğin seni yıpratmasına izin verme senin gibi güzel bi kız elini sallasa ellisi o üzülsün o daha çok kafasını vurucak :1closedeyes:

bi işe yaramadı ama canım telleri kapalı ulaşabileceğim başka numara da yok..kendi kendime gelin güvey oldum yani

Olsun. Sen elinden geleni yapmış oldun.
Ne kadar karaktersiz ve korkak olduğunu artık anladığın için ondan nefret etmen, iyice soğuman gerekir hatta. Melek'in de dediği gibi elini sallasan ellisi. :1closedeyes:
Zamanla anlıcaksın zaten bunları.

doğru öyle hop deyince adamın iç yüzünü göremiyorsun ama sonradan dank ediyor. bir sinirlenme, nefret etme dönemi başlıyor.

sonra son aşama artık umursamayıp yol alma aşamasıdır.:teytey:

Evet evet aynen öyle. Ve ben de nihayet artık o aşamadayım.
Umursamayıp, yol alıyorum çok şükür. :teytey:

kızlar ben istabula doğru yol alıyorum bugün.

belkim bikaç gün uğrayamam.

güzel haberlerde buluşalım canlarımm

günaydın kızlar
acaba başına kötü bişey mi geldi kötü bişey mi var düşüncesini atabilsem içimden daha iyi olucam eminim
yoktur bişey di mi ulaşamayayım diye öyle yapmıştır

Günaydın kızlar
allegria konuyu tam bilmiyorum ama söz konusu erkekse onlara bişiy olmaz

:) mesajın gülümsetti beni canım
haklısın..hem bişey olduysa da haber vermediği sürece nasıl bilebilirim bu durumu
neyse..düşünmemeye çalışıcam artık

günaydın kızlar
acaba başına kötü bişey mi geldi kötü bişey mi var düşüncesini atabilsem içimden daha iyi olucam eminim
yoktur bişey di mi ulaşamayayım diye öyle yapmıştır

aynen canım bitirmiş seni vereliniortak

anlamadım canım ya akannehir

ya benim işyerimde facebook yasak aslında tesadüfen nasıl açıldıysa girdim bitek anasayfada durabiliyorum sonra bununki ilşki durumuna baktım benimle ilşkisi var diye yazmıyor sonra dedim facesini açım açamadım akşam aradı napıosun felan dedim sen face şifreni mi değiştirdin evet dedi niye bana söylemedin dedim o da ee sen facebook a,msnye girmiyorsunki ee dedim biz hergü telefonda konuşuyoruz söylebilirdin dedim niye değiştirdin hiç ölesine canım sıkldı değiştirdim dedi nese ben kapatıyorum hayır dedim yarın konuşuruz dedi kapatma demeye kalmadan suratıma kapattı yaaaaaaklava:

suratına kapatması hiç olmamış canım
şifreyi değiştirdiğini söylemeyi unutmuştur belki ama apar topar teli kapatması hoş değil
bi dahaki konuşmanızda sakince sinirlenmeden sor ne oluyor diye

suratına kapatması hiç olmamış canım
şifreyi değiştirdiğini söylemeyi unutmuştur belki ama apar topar teli kapatması hoş değil
bi dahaki konuşmanızda sakince sinirlenmeden sor ne oluyor diye

bişeyde demedimki aslın benim yapmam gerekeni o yaptı hazmedemiyorum burnundan fitil fitil getircem arasın bi
yok canım unutmaz hayatta herşeyin raporunu veriyor bitek onu mu unutucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…