Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

o zaman gizli bişeyler yapmış fikri geliyo insanın aklına şifreyi değiştirip sana haber vermemesinden dolayı
inşallah bişey yoktur canım
bu erkekler illa çıldırtacaklar insanı ya :mymeka:

o zaman gizli bişeyler yapmış fikri geliyo insanın aklına şifreyi değiştirip sana haber vermemesinden dolayı
inşallah bişey yoktur canım
bu erkekler illa çıldırtacaklar insanı ya :mymeka:

yani en basiti insan niye ilişki durmunu kalıdrsınki

aman takmıyorum şu 52 günde geçsin hesabını kesicem artık

merhaba canım
benzer şeyler yaşadığımıza üzüldüm..demek erkeklerin çoğu böyle direkt ayrılmaya cesaret edemiyorlar araya zaman girdirdip bi şekilde uzaklaşmayı seçiyorlar
bakalım bizimkinin tel hala kapalı ben de ne yazacak merak ediyorum..en azından şu belirsizlikten iyidir..hoş ben hep bitti gözüyle baktım belirsizlik olarak düşünmedim gerçi
demek meslektaş olcaz :asigim: hangi okulda okuyon?

evet hepsi aynı ya baksana.. biz o kadar ciddi düşünüorduk daha 20 yaşında olmamıza rağmen hiç aklıma gelmezdi ayrılacağımız. Ben ilişkimizi kurtarmak için elimden gelenin fazlasını yaptım ama onlar bizim gibi degiller bitirdiler mi babalarını dinlemezler sonra biraz zaman gecince gercekten kaybettiklerini anlayınca dank eder o zaman da iş işten gecmiş olur.... telefonları kapalıymıs seninkinin bakalım hayırlısı :Saruboceq: ben dicle üniversitesinde okuyorum 2. sınıfa gectim en büyük hayalimdi avukat olmak... seni tanıdıgıma cok sevindim sürekli bakıyordum yazılarını okuyordum bu kadar da benzerl,k olur mu diye düşünüyordumm. Sen içini ferah tut olur mu hepsi gececek merak etmea.s.

ya benim işyerimde facebook yasak aslında tesadüfen nasıl açıldıysa girdim bitek anasayfada durabiliyorum sonra bununki ilşki durumuna baktım benimle ilşkisi var diye yazmıyor sonra dedim facesini açım açamadım akşam aradı napıosun felan dedim sen face şifreni mi değiştirdin evet dedi niye bana söylemedin dedim o da ee sen facebook a,msnye girmiyorsunki ee dedim biz hergü telefonda konuşuyoruz söylebilirdin dedim niye değiştirdin hiç ölesine canım sıkldı değiştirdim dedi nese ben kapatıyorum hayır dedim yarın konuşuruz dedi kapatma demeye kalmadan suratıma kapattı yaaaaaa:eek:klava:

al bi vukağat daha akannehir

merhaba canım
benzer şeyler yaşadığımıza üzüldüm..demek erkeklerin çoğu böyle direkt ayrılmaya cesaret edemiyorlar araya zaman girdirdip bi şekilde uzaklaşmayı seçiyorlar
bakalım bizimkinin tel hala kapalı ben de ne yazacak merak ediyorum..en azından şu belirsizlikten iyidir..hoş ben hep bitti gözüyle baktım belirsizlik olarak düşünmedim gerçi
demek meslektaş olcaz :asigim: hangi okulda okuyon?

evet hepsi aynı ya baksana.. biz o kadar ciddi düşünüorduk daha 20 yaşında olmamıza rağmen hiç aklıma gelmezdi ayrılacağımız. Ben ilişkimizi kurtarmak için elimden gelenin fazlasını yaptım ama onlar bizim gibi degiller bitirdiler mi babalarını dinlemezler sonra biraz zaman gecince gercekten kaybettiklerini anlayınca dank eder o zaman da iş işten gecmiş olur.... telefonları kapalıymıs seninkinin bakalım hayırlısı :Saruboceq: ben dicle üniversitesinde okuyorum 2. sınıfa gectim en büyük hayalimdi avukat olmak... seni tanıdıgıma cok sevindim sürekli bakıyordum yazılarını okuyordum bu kadar da benzerl,k olur mu diye düşünüyordumm. Sen içini ferah tut olur mu hepsi gececek merak etmea.s.
ben de seni tanıdığıma mutlu oldum inan
ben de hep hukuk okumak istemiştim hayalimdi senin gibi..pişman değilim iyi ki okumuşum
arada bi bazı densizler yüzünden meslekten soğur gibi oluyorum ama olur o kadar :)
üni hayatımı çok özledim ne güzel sen öğrencisin..bana hep dedikleri şeyi sana diyeyim değerini bil canım en dolu şekilde geçir
gez toz çalış bi sürü arkadaş edin
benim orda da eğitim veren hocalarım var
yanılmıyosam hakan hakeri orda dekan olmuş doğru mu?

AARAMASINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM ZATEN CANIM FACEDE RESİMLERİNİ GÖRDÜM BAŞLADIM AĞLAMAYA YAmafoldumben

canım neler olmuş yaa çok şaşırdım... bu erkekleri anlamak mümkün değil...

nasıl bi açıklaması olucak bu davranışlarının merak ettim doğrusu CADIARZU

sende sakin ol bence, dinle ve anlamaya çalış, önyargılı olma.. bekle bakalım...

kimse yok zaten, banada müsade..

iyi değilim 1-2 gündür, onsuz olma fikri iyi gelmiyor...

ne yapıcağımı şaşırdım artık...

herkese iyi geceler :a015:

hala sinirim geçmedi:KK43:

canm okudum yazdıklarını cok ılgınc
bence telı hemen kapmasının sebebı sana verıcek cvpının olmaması
kendını hazrlıcak anı oldu senın bence onun facele ılgılı soru sorman sıfresını ve ılskı durumunu gormen
bakalım ne vcp verıcek cok merak ettım

evet hepsi aynı ya baksana.. biz o kadar ciddi düşünüorduk daha 20 yaşında olmamıza rağmen hiç aklıma gelmezdi ayrılacağımız. Ben ilişkimizi kurtarmak için elimden gelenin fazlasını yaptım ama onlar bizim gibi degiller bitirdiler mi babalarını dinlemezler sonra biraz zaman gecince gercekten kaybettiklerini anlayınca dank eder o zaman da iş işten gecmiş olur.... telefonları kapalıymıs seninkinin bakalım hayırlısı :Saruboceq: ben dicle üniversitesinde okuyorum 2. sınıfa gectim en büyük hayalimdi avukat olmak... seni tanıdıgıma cok sevindim sürekli bakıyordum yazılarını okuyordum bu kadar da benzerl .!.:
canım sne naısl oldun bıdaha arayamadımda senı:teselli:

kızlar ihmal ettiniz burayı :mymeka:

canm sen nasılsın msj yazmıssın tellerı kapalıymıs
bana sankı kacmıs gıbı geldı ,yanı bı kacıs sankı bu
sakın uzulme kaybeden herzaman ıcı onlar unutmaolumunekankayizsmile

ıı gecelr cnm
herseye alııslıo unutma
olede bı onsuz olursunkı sen bıle ınanamasın
allah bı yolun akoymustr ınankı
sen sabret yeterkı ıı olcaksınyerimseniben

ben de seni tanıdığıma mutlu oldum inan
ben de hep hukuk okumak istemiştim hayalimdi senin gibi..pişman değilim iyi ki okumuşum
arada bi bazı densizler yüzünden meslekten soğur gibi oluyorum ama olur o kadar :)
üni hayatımı çok özledim ne güzel sen öğrencisin..bana hep dedikleri şeyi sana diyeyim değerini bil canım en dolu şekilde geçir
gez toz çalış bi sürü arkadaş edin
benim orda da eğitim veren hocalarım var
yanılmıyosam hakan hakeri orda dekan olmuş doğru mu?

haklısın tadını cıkarmak gerekir ama ömrüm dediğim herşeyim dediğim insanlar pek tadını bırakmadı hayatımın.. sürekli beni üzdügü için çogu zamanımı üzülmekle gecirdim ama süpper zamanlarda oldu yani o başkao adanada okyo yanına gittim malum özgür kızızz artık :asigim: ama bu sene kafam daha rahat olacak daha çok odaklanacam inşallah. bizim dekan selim erdoğan yani en son öyleydi. Senden ii haberfler beklioruz içini ferah tut olur mua.s.

slm özgecim, nasılsın?

var mı bi gelişme?

yok canım bi gelişme malesef..
hayrola siz de mi bozuştunuz :çok üzgünüm:
canm okudum yazdıklarını cok ılgınc
bence telı hemen kapmasının sebebı sana verıcek cvpının olmaması
kendını hazrlıcak anı oldu senın bence onun facele ılgılı soru sorman sıfresını ve ılskı durumunu gormen
bakalım ne vcp verıcek cok merak ettım

canım sne naısl oldun bıdaha arayamadımda senı:teselli:

canm sen nasılsın msj yazmıssın tellerı kapalıymıs
bana sankı kacmıs gıbı geldı ,yanı bı kacıs sankı bu
sakın uzulme kaybeden herzaman ıcı onlar unutmaolumunekankayizsmile

ıı gecelr cnm
herseye alııslıo unutma
olede bı onsuz olursunkı sen bıle ınanamasın
allah bı yolun akoymustr ınankı
sen sabret yeterkı ıı olcaksınyerimseniben
elimde dğeil üzülüyorum canım ama belli bi seviyede yaşıyorum üzüntümü kendimi paralamıyorum yani
ama çok özledim :çok üzgünüm:

haklısın tadını cıkarmak gerekir ama ömrüm dediğim herşeyim dediğim insanlar pek tadını bırakmadı hayatımın.. sürekli beni üzdügü için çogu zamanımı üzülmekle gecirdim ama süpper zamanlarda oldu yani o başkao adanada okyo yanına gittim malum özgür kızızz artık :asigim: ama bu sene kafam daha rahat olacak daha çok odaklanacam inşallah. bizim dekan selim erdoğan yani en son öyleydi. Senden ii haberfler beklioruz içini ferah tut olur mua.s.
sağol canım ben de senden iyi haberler bekliyorum
Allah hepimizin yardımcısı olacak inanıyorum buna
seninki de benimki gibiymiş..ben de çoğu zaman üzüldüm ilişkimde..süper zamanlar da oldu ama onları düşünmemeye çalışıyorum üzülmemek adına

günaydın kızlar

pamuk prensesim saol canım
bakalım bende merak ediyorum dün için arıcağını sölemişti fakat aramadı umRUMDA DEĞİL ARTIK CANIM

günaydın kızlar

Günaydın kızlar

bende bi gelişme yok.. olucağınıda sanmıyorum doğrusu... kendimi alıştırmam lazım sanırım ondan uzak onu sevmeye...

ama bu çok zor...

X