Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

benim bu ilişkide yaptığım hataları bir bir sıralamışsın
bundan sonra olur da yeniden seversem kimseyi kendimden çok sevmicem

hayatım bu sana özel bi hata değil ki
bu hataların fazlasını ben yaptım geçen yıl
ben kendimden sevmekten geçtim
hayatımdan bile vazgeçtim
ah ne aptalmışım ahhhhhhhhhhh
artık temkinliyim
ve güçlüyüm
ben ben ben
ben olmadan hiçbişi olmaz.
ben olmadan aşkta olmaz.
bunu sokalım kafamıza en değerli biziz.

şiddetle katılıyorummmalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

özgecim hakkınıza hayırlısı olsun ama dediğim gibi benim gönlüm birliktliğinizden yana... nasıl sevdiğin ortada... Rabbim güzel gönlüne göre versin...

biraz kendi kendime çalıp söyledim gibi oldu bu gece...

bana müsade, herkese hayırlı geceler....

:)emektar topik burası
ne arkadaşlıklar vardı. herkes bekardı :)
veya sevgilisi vardı evlenmek istiyodu düğün şafağı bile sayan vardı :)
bnm de bi ilişkim vardı şimdi 5 yıl oldu
nişanlandım 1 sene geçti gitti bile..
şimdi düğüne çok az kaldı
benden size tavsiye ne kdr geç evlenirseniz o kdr güzel :) yaşayın derim.
gerçi bnmde yaşım çok küçük değil .27 :)

benimki şımarmaya çok müsaitti ve baya bi şımardı
umarım seninki adaşına benzemez :)
deualara cidden ihtiyacım var canım Allah razı olsun

walla hepsi şımarmaya o kadar müsait ki ondan vazgecemeyecegini anlayınca bunu çok iyi kullanıyorlar ve cok vicdnsız olmaya baslıyorkar biz kızlar öyle miyiz balandıkça bağlanıyoruz kendimizi onlara adıyoruz halbuki onlarda her zaman kaybetme korkusu olmalı ki kaybetmemek için elinden geleni yapsın.. Allah sabır versin canım sana bana ve bizim durumumuzda olan herkese :Saruboceq:

ufff o ne yazacak acaba.... senin yazdıklarını takip ediyorum benim yaşadıklarımın aynısının tıpkısını yaşayıp hissediyorsun ve 3 sene sonra ben de senin meslektasın olaacam ortak yönümüz çok :1rolleyes: umarım hakkımızda hayırlısı olur ne yasadıgını çok ii biliyorum ve anlıyorum Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

bizde de o 20 gün boyunca hiç aramadı sonra dogum günümde akşamüstü ona mesaj attım cok güzel bi dogum günü yasattın sagol dedim kutlayacaktım bütün gün uyuyodum dedi sonra yıldönümümüzden bahsettim 10 mayıstan 10 mayıs diye bir sey yok artık hersey bitmiş dedi halbuki ben nelerf bekliyordum........... neyse böle olunca ben bi kaç gün onu sucladım sonra bi kaç gün yalvardım sonra da olmaz diyince unutmaya çalıştım yapacak bi sey yok

ne güzel canım 5 seneden sonra evleniyomuşsunuz harika :1hug:

merhaba canım
benzer şeyler yaşadığımıza üzüldüm..demek erkeklerin çoğu böyle direkt ayrılmaya cesaret edemiyorlar araya zaman girdirdip bi şekilde uzaklaşmayı seçiyorlar
bakalım bizimkinin tel hala kapalı ben de ne yazacak merak ediyorum..en azından şu belirsizlikten iyidir..hoş ben hep bitti gözüyle baktım belirsizlik olarak düşünmedim gerçi
demek meslektaş olcaz :asigim: hangi okulda okuyon?

ne güzel Allah tamamına erdirsin inşallah
emektar topiği bizler devraldık bakalım :)

bu topiğin geçmişine bi göz attımda bekarların yarısı evlenmiş boshayallersmile

mesaj hala iletilmedi teli hala kapalı..
belki de bu hattını kullanmıyo artık
biraz daha zaman geçsin diğer hattını çaldırıp açık olduğundan emin olup o hatta mesaj yollucam
adam beni çoktan silmiş..teli kapalı baksanıza

kız sen yine niye msj atıyosun arıyosun onu arama demedikmi :mymeka:

Bu artık bitirmek için bir mesaj oldu.
Seni seviyorum, sana bayılıyorum tarzı ezik bir mesaj olmadığı için allegrianın yapması isabetli oldu.
boshayallersmile

kız sen yine niye msj atıyosun arıyosun onu arama demedikmi :mymeka:
zaten mesaj atma arama diye bi amacım yoktu sadece bitirme mesajı atmıştım

Bu artık bitirmek için bir mesaj oldu.
Seni seviyorum, sana bayılıyorum tarzı ezik bir mesaj olmadığı için allegrianın yapması isabetli oldu.
boshayallersmile
bi işe yaramadı ama canım telleri kapalı ulaşabileceğim başka numara da yok..kendi kendime gelin güvey oldum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…