Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

allahım su mubarek gunlerın yuzu suyu hurmetıne hepımıze nasıp etsın en hayrlısınıınskaydirigubbakcemile3
ben asık olmak ıstıom:dilcikar:
hepımız asık olalımaklinialirimsmile
ben uzun süre erkek sinek bile istemiyorum hayatımda

ben bekar değilim kızlar ben takılamazmıyım ki oğlum var benim kız beğenmeye geldim topiğinize

ay hemşerilerim bir bir akın ediyo buraya yerim ben sizi :asigim:
hoşgeldin bitanem

hosgelmıs hemserılerın sefa getrmısopuyorumnanaktan

ben bekar değilim kızlar ben takılamazmıyım ki oğlum var benim kız beğenmeye geldim topiğinize

gel abla gel ben bulurum oğluna kızçelerimden :kedi:

kaç yaşındaydı oğluş kaydirigubbakcemile2 olumunekankayizsmile

günaydınlarrr kaydirigubbakcemile2

gel annem gel sana kapımız acık sonuna kadarsempatiksalakcinni

ben uzun süre erkek sinek bile istemiyorum hayatımda

ay hemşerilerim bir bir akın ediyo buraya yerim ben sizi :asigim:
hoşgeldin bitanem

gel abla gel ben bulurum oğluna kızçelerimden :kedi:

kaç yaşındaydı oğluş kaydirigubbakcemile2 olumunekankayizsmile

teşekkürler kızlar güzel karşılamanız için benim oğlan çok küçük daha 3 yaşında bi ana kuzusu ben onu evlendirmeyi hiç düşünmüyorum ne yalan söylüyim vallahi çok yaramaz çokta hasta olur onu 3 yaşına getirene kadar üç çocuk daha bakardım sırnaşık şeybunları düşününce eşime diyorum ben bunu hayatta evlendirmem oda diyo sana soracaktı sankikaydirigubbakcemile3

hani oğluşunun resmini koysana bi görelim opuyorumnanaktan

Teşekkürler... Sana da...kaydirigubbakcemile2

çok sakin başladı bana gün yaa... pzt sendromu da yok ; keyfim yerinde... hayırdır inşallah bilmiyorumkismile

aslında çalışmam lazım ama ben tatil planları yapmayı tercih ediyorum şimdi :kedi:

delikafaduldenay koptum ya eskiden erkek anneleri düğünden ordan burdan kız bakardı şimdi topiklerden mi bakıyolar anamm ne günlere kaldıkkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…