Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

walla bak hanlı falan olsa adıma da uyumlu oluyo.... bundan sonra bu açıdan değerledirme yapcammsempatiksalakcinni

walla bekarlık sultanlık gördüğünüz gibi önceden konulmuş isme talim etmiyorsun. adına göre sevgili seçme özgürlüğün var. e daha ne olsunnnzemuszemus

(tam de aç tavuk kendini buğday ambarında sanır misali oldu)

önemli olan isimlerin uyuşması değil canım kalplerin ve düşüncelerin uyuşması ismi ali veli olsa nolcak sanki:KK1:

kim gelmişşş delikafadulden Şeniz

fascination al işte görümcem meraklı kız kaydirigubbakcemile3

aa o mu senin görümcen ay sonunda gördüm ya:KK1:sende bana meraklı kız diyosun ama ben seni merak ettims adece normalde böyleyim sanki birazcık meraklı olabilerim ama olsun yani:dilcikar:

burdayım kız kardeşinle telefonda konuşuyoduk kaydirigubbakcemile3

bak sen gelin görümce konuştuklarına havanı yesinler senin kıızzz :KK1:bende ilerde ki bütün akrabalarımı bu siteye davet ediyorum kaynanamımı çağırsam acep buraya kavga ederiz içim rahatlardelikafadulden

işte bir teselli canım benimmm:2:

Allah kalbine göre versin güzelim umarım seni seven biri çıkar karşına umut çok güzel bişi ama sen bişiyi ne kadar içten istersen o gerçek oluyo inan bana gönülden ve temiz bi kalple istemek çok önemliyerimseniben

bak sen gelin görümce konuştuklarına havanı yesinler senin kıızzz :KK1:bende ilerde ki bütün akrabalarımı bu siteye davet ediyorum kaynanamımı çağırsam acep buraya kavga ederiz içim rahatlardelikafadulden

yok canım ne havası normaldede böyleyiz biz :kedi:

kaynananımı çağırcan kaydirigubbakcemile3

Allah kalbine göre versin güzelim umarım seni seven biri çıkar karşına umut çok güzel bişi ama sen bişiyi ne kadar içten istersen o gerçek oluyo inan bana gönülden ve temiz bi kalple istemek çok önemliyerimseniben

saol kuzummmm hepimiz için en güzelleri olsun inşallahh tezz zamanda inşallahhhhh:Saruboceq:

napıonuz kıslar
bı bakıyım dedım ıkı gecedr bakamıorum cokta uykum varyaboshayallersmile
varmı kısmet falansempatiksalakcinni
sıze yada bana sırnaşık şey

bi kaç kıza varmış ama onları da onlar beğenmiyomuş sempatiksalakcinni
onun dışında pek aksiyon yok
bigün biri koşa koşa buraya gelse keşke kızlar aşık oldum biriyle tanıştım falan diye
valla kendiminmiş gibi sevincem söz :)

bi kaç kıza varmış ama onları da onlar beğenmiyomuş sempatiksalakcinni
onun dışında pek aksiyon yok
bigün biri koşa koşa buraya gelse keşke kızlar aşık oldum biriyle tanıştım falan diye
valla kendiminmiş gibi sevincem söz :)

allahım su mubarek gunlerın yuzu suyu hurmetıne hepımıze nasıp etsın en hayrlısınıınskaydirigubbakcemile3
ben asık olmak ıstıom:dilcikar:
hepımız asık olalımaklinialirimsmile

X