Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

o bikaç ayı nasıl geçiricem ben acaba bunun bi duası olsa keşke yaaaa:gitme:

canım kendinle yanlız kalmamaya çalış

acıklı şarkılar dinleme

piskolojikman beyninde bitir

kk de böyle daha çok vakit geçir yani başka şeylerle ilgilen

o aklına geldikçe kafanı dağıt

onun seni aramasına izin verme görüşme onunla

öyle yapıyorum canım zaten görüşmüyoruz da zor yani bakalım hakkımda hayırlısı neyse o olsun güzelim ya sen napıyosun kız nasıl gidiyo ben sana kaç aydır çıkıyosunuz demiştim ama cevap vermedin bu arada sonunda görümcenide gördüm yania.s

canım 1 ay oldu ya daha yeni başka bişey varsa sorabilirsin bilmiyorumkismile

canım 1 ay oldu ya daha yeni başka bişey varsa sorabilirsin bilmiyorumkismile

sen ne sıcak kanlı insansın kız sevdim seniolumunekankayizsmileburda ki en yakın gördüğüm arkedeşim ilan ediyorum seni bebişimbir ay mı oldu daha o ilk aylar en heyecanlı anlarındır şimdi senin sesiniz titriyodur ikinizinde konuşurken hey gidi günler heyyyyerimseniben

sağol tatlım evet sıcak kanlıyımdır ben.. evet canım ilk başlarda heycanlı oluyo yeni ya yeni evli çift gibi düşün çok nazik konuşuyoz kaydirigubbakcemile3
ama ben seninle ilgili bişey bilmiyorum aşk acısı çektiğin dışında yaşın falan kaç naısl tiplisin bi anlat bakıyım bacına boshayallersmile

ee kızlar nerdesiniz bugün boş bıraktınız burayı kaydirigubbakcemile

yüzsüzce link istedim ama valla benim de hiç bir bilgim yok ne kızıl ne de başka boyalarla ilgili :kedi: neyse başkalarına kolaylık olur :)

ama ten rengine ve göz rengine kızıl hoş olur bence de...
aldım bu akşam boya bakalım yarın boyucam inşallah güzel olur

o bikaç ayı nasıl geçiricem ben acaba bunun bi duası olsa keşke yaaaa:gitme:
canım seni şuan en iyi ben anlıyorumdur sanırım..ben de lanet olasını çok özlüyorum ama oyalamaya çalışıyorum kendimi..bazen gayet iyiyim ama bazen de bildiğin kriz geliyo senağlama

boshayallersmile
opuyorumnanaktan

ee kızlar nerdesiniz bugün boş bıraktınız burayı kaydirigubbakcemile
ben burdayım
nasılsınız bakalım?

kızlar bi fikrim var hepimiz resimlerimizi yükleyip 5 dk bekletelim sonra silelim birbirimizi görmüş oluruz olurmu olumunekankayizsmile

kızlar görümcemi banlamışlar sizde şu limon ağacı üyeyi şikayet edin en son yazdığım msja bakın görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…