Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

nasıl ne var kız:mymeka: ne var olur mu kolay olmuyo işte o zaman unutmak hem ben hala seviyorum yani kendimle savaş içindeim şuanda diyebilirim:çok üzgünüm:

ben çok zor ayrıldım canım üstelik beni abbamdan istemeye bile gelmişlerdi söz yapıcaktık düşün o arifede ayrıldık

tabiki unutmak kolay olmuyo ama kendinle güçlü olmayı öğren kendine yenilme güçlü ol

ya napsam bcaım napsam da güçlü olsam kız sen naptın kibilmiyorumkismile

he biz bacılarla hanlılardan gidiyoruz sanada kaynımı ayarlardım o da hanlı bi isimdi ama lakin ayrıldım tühh bakkaydirigubbakcemile3

tühhh bak kaçırdım desene bilmiyorumkismile
biz niye daha önce tanılmadık yawwww

aman boşver abisinden hayır görmemişsin bak:umursamaz:

tühhh bak kaçırdım desene bilmiyorumkismile
biz niye daha önce tanılmadık yawwww

aman boşver abisinden hayır görmemişsin bak:umursamaz:

len benimki abi değildi kardeşiydi sana hanlı kaynım dediğim abisiydi yaniyani bi bakıma yengem olabilerdin ama işte tühh yani daha önce tanışsaydık yapardık bişiler belki elti olurduk kızkaydirigubbakcemile3

anam yanlış anlaşma olmuş yaaaa
napalım kaderimse çekerimmmm:gitme::gitme:

artık kendimize uyumlu iki herif bulurukdelikafadulden
(bu arada ben hep herif derim kötü anlamlı değil yani

anam yanlış anlaşma olmuş yaaaa
napalım kaderimse çekerimmmm:gitme::gitme:

artık kendimize uyumlu iki herif bulurukdelikafadulden
(bu arada ben hep herif derim kötü anlamlı değil yani

yanlış anlamadım zaten canım merak etme belki sende başka hanlı bulursun kız :lepi:

walla bak hanlı falan olsa adıma da uyumlu oluyo.... bundan sonra bu açıdan değerledirme yapcammsempatiksalakcinni

walla bekarlık sultanlık gördüğünüz gibi önceden konulmuş isme talim etmiyorsun. adına göre sevgili seçme özgürlüğün var. e daha ne olsunnnzemuszemus

(tam de aç tavuk kendini buğday ambarında sanır misali oldu)

opuyorumnanaktan

bu arada ayrılığa en güzel şarkı gülşen-tamamen yanılsama

başlarda üzülüyo insan ama zamanla gerçeği görüyorsun

benim ayrılık sürecimde işe yaramıştı

tavsiye ederim

:bbo: Söz de mi attın sen? akannehir
20,5 yıllık hayatına neler sığdırmışsın öyle yavruu...aklinialirimsmile

kız daha söz yapamadan ayrılmışlar sanırsam..istemeye gelmişler işte söz evresine geçemeden bitmiş
bana noluyosa açıklama gereği duydum sempatiksalakcinni

:bbo: Söz de mi attın sen? akannehir
20,5 yıllık hayatına neler sığdırmışsın öyle yavruu...aklinialirimsmile

yok kız ne söz atması istediler ama babam vermedi karşı çıktı bayağ söz falan olmadı babam verseydi olucaktı kısmet değilmiş boshayallersmile

kız daha söz yapamadan ayrılmışlar sanırsam..istemeye gelmişler işte söz evresine geçemeden bitmiş
bana noluyosa açıklama gereği duydum sempatiksalakcinni

Heaaa ufak bir detayı atlamışım...sempatiksalakcinni
Yani o raddeye gelinmesi de şaşırtıcı benim için. fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…