Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

topiğimiz gerçekten kısmet açıyo demek ki
bakın herkese geliyorlar bir bir :)

topik açmıyo canım ya ben ayrılınca hep böyle oluyolar nedense hissediyolar sanki ayrıldığımızı gibi boş bırakmaya gelmiyorum demek kısmet açısından:KK1:

ya canom çevremde tüm gıcık çirkin kızlara acayip kısmetler çıkıyo
bense salaklara
daha nolsn:sinifsinif:

ya canom çevremde tüm gıcık çirkin kızlara acayip kısmetler çıkıyo
bense salaklara
daha nolsn:sinifsinif:

o çevrendeki çirkin kızlar cilveli ve civelektir de ondan onlara olup sana olmuyodur tatlım üzülme bigün hayatının aşkını bulursun inş.:teselli:

aman çok sıcak zaten diye kendimizi teselli edelim biz de sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
o çevrendeki çirkin kızlar cilveli ve civelektir de ondan onlara olup sana olmuyodur tatlım üzülme bigün hayatının aşkını bulursun inş.:teselli:
zor,çok zor boshayallersmile
bugün de sevgilisizler toplanmış bakıyorumsempatiksalakcinni

evet toplandk dertleşiyoruzboshayallersmile
sevgilisi olanlar pazar pazar napsınlar burda
sevgililerini takarlar kollarına gezerler mafoldumben

bende ev işi,yemek ve banyo :hulya:

mutlu musun peki canım gökhanınla ne zamandır çıkıyosunuz çoks oru sordum bende ama:kedi:

istediğin kadar soru sorabilirsin tatlım boshayallersmile evet şimdilik mutluyum bana karşı çok ilgili yani nasıl anlatsam belki daha yeni diyedir bilemiyorum ama dört dönüyo benim için diyebilirim :kedi:

istediğin kadar soru sorabilirsin tatlım boshayallersmile evet şimdilik mutluyum bana karşı çok ilgili yani nasıl anlatsam belki daha yeni diyedir bilemiyorum ama dört dönüyo benim için diyebilirim :kedi:

ne güzel işte ne kadar süredir çıkıyosunuz? birde en önemlisi Allah bizim için en önemlisiyse onu göstersin yaşatsın hayatımızda:Saruboceq:

X