Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

topiğimiz gerçekten kısmet açıyo demek ki
bakın herkese geliyorlar bir bir :)

topik açmıyo canım ya ben ayrılınca hep böyle oluyolar nedense hissediyolar sanki ayrıldığımızı gibi boş bırakmaya gelmiyorum demek kısmet açısından

ya canom çevremde tüm gıcık çirkin kızlara acayip kısmetler çıkıyo
bense salaklara
daha nolsn:sinifsinif:

ya canom çevremde tüm gıcık çirkin kızlara acayip kısmetler çıkıyo
bense salaklara
daha nolsn:sinifsinif:

o çevrendeki çirkin kızlar cilveli ve civelektir de ondan onlara olup sana olmuyodur tatlım üzülme bigün hayatının aşkını bulursun inş.:teselli:

sevgilisi olanlar pazar pazar napsınlar burda
sevgililerini takarlar kollarına gezerler mafoldumben

aman çok sıcak zaten diye kendimizi teselli edelim biz de sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
o çevrendeki çirkin kızlar cilveli ve civelektir de ondan onlara olup sana olmuyodur tatlım üzülme bigün hayatının aşkını bulursun inş.:teselli:
zor,çok zor boshayallersmile
bugün de sevgilisizler toplanmış bakıyorumsempatiksalakcinni

evet toplandk dertleşiyoruzboshayallersmile
sevgilisi olanlar pazar pazar napsınlar burda
sevgililerini takarlar kollarına gezerler mafoldumben

bende ev işi,yemek ve banyo :hulya:

mutlu musun peki canım gökhanınla ne zamandır çıkıyosunuz çoks oru sordum bende ama:kedi:

istediğin kadar soru sorabilirsin tatlım boshayallersmile evet şimdilik mutluyum bana karşı çok ilgili yani nasıl anlatsam belki daha yeni diyedir bilemiyorum ama dört dönüyo benim için diyebilirim :kedi:

istediğin kadar soru sorabilirsin tatlım boshayallersmile evet şimdilik mutluyum bana karşı çok ilgili yani nasıl anlatsam belki daha yeni diyedir bilemiyorum ama dört dönüyo benim için diyebilirim :kedi:

ne güzel işte ne kadar süredir çıkıyosunuz? birde en önemlisi Allah bizim için en önemlisiyse onu göstersin yaşatsın hayatımızda:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…