Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Biliyorum hep öyle sürmediğini. Ama genelleme yapmıyorum.
Benim anlam veremediğim madem memnun değilsin düzelir diye düşünmeyip hemen tekmeyi basmamak. Biliyorum çok sevince sonuna kadar gitmek isteniyor ama akıl var mantık var. Niye bu acıyı çekesin ki? Senin için bir şeyler yapmayan bir adam için ne diye uğraşasın? Bunu kimse yapmıyor malesef. Cesaret edemiyorlar. Sanki başka erkek yok. Adam da kendini bi b*k sanıyor tabi bu esnada.
1 yıldan fazladır adam gibi bir insanla karşılaşmadım ilişki yaşayabileceğim; ama inanıyorum her şeye rağmen olabileceğine.
Herkesin kendi tercihi, kendi düşüncesi ama çoğunlukla bu tercihlerin sonu hüsran.
Olmayacağını bile bile devam etmeye çalışmak anlamsız geliyor sadece.
:nazar:

bu konda sana katılıyorum canım bene bayanların devam etme nedeni şu:
ay bu adam beni başlarda göklere çıkardı mutlu etti şşimdi ben de biraz özveride bulunayım hem çok da seviyorum.. ne olacak ki biraz daha beklesem... belki düzelir.. dövmedi sövmedi aldatmadı... başkasını bulsam o da bir süre sonra aynısını yapacak... iyisi mi ben biraz daha bekleyeyim :nazar:

tatlıım çok el üstünde tutulduğum kısa bir ilişkim demişsin
emin ol devam etseydin ve aradan iki üç yıl geçseydi hiçbirşey baştaki gibi taze kalmayacaktı
kızlar günaydın bu arada

İşte o zaman salla gitsin. Demek istediğim bu.
Seviyorsa yıllarca sürecek bu el üstünde tutulma durumu.
Yapmıyorsa katlanmayacaksın. yerimseniben

avatarını görünce aklıma geldi. bi ara konu açtıydım "evli hanımlar kötü eşler nereli" diye, bütün iller oylandıydı. anneme gösterdiydim "bak bu memlekette hayır yok, ben gitcem bi capon bulup onla evlencem" dediydim sempatiksalakcinni bizim erkeklerin hepsi aynı, yokmu şöle kadına değer veren bi millet kardeşim taşınalım oraya aklinialirimsmile

güney koreliler çok romantik bacım aklinialirimsmile ayrıca caponlar gibi kısa da değiller maşallah 1.80den aşağı adam yok..gelirsen götüreyim seni de aklinialirimsmile

selamm kızlarrrropuyorumnanaktan
selam canımm hoşgeldin opuyorumnanaktan

ha doğru yav. matematiğim iyi değildir biliyonmu sempatiksalakcinni hiç belli olmuyo dimi sempatiksalakcinni
24,265 gibi bişi sanırım. aramızda 4 aycık varmış.
kurulukta senden geri kalacağımı sandın di mi sempatiksalakcinni

İşte o zaman salla gitsin. Demek istediğim bu.
Seviyorsa yıllarca sürecek bu el üstünde tutulma durumu.
Yapmıyorsa katlanmayacaksın. yerimseniben
biraz lisevari bi cümle olacak ama sevdiğin zaman öyle kolay sallayamıyosun..tamam bazen tak ediyo sallıyosun ama sonra bi özüre bakıyo kıyamayıp dönüyosun..kurduğun hayallerin varken onlardan vazgeçmek ağırına gidiyo..umut ediyosun düzelecek bu sefer diye ama düzelmiyo işte

güney koreliler çok romantik bacım aklinialirimsmile ayrıca caponlar gibi kısa da değiller maşallah 1.80den aşağı adam yok..gelirsen götüreyim seni de aklinialirimsmile

hee sen de güney kore sineması izleyenlerdensin sanırsam. ben de animeciyim bacımolumunekankayizsmile bi tokyoyu görsem öle çok istiyomkiiiiiii:ecrin_bebek: beni götür hele, ben ordan caponyaya atlarım yakın nasılsa. herüfler dediğin gibiyse gitmeme de gerek kalmaz belkim. kaydirigubbakcemile2

biraz lisevari bi cümle olacak ama sevdiğin zaman öyle kolay sallayamıyosun..tamam bazen tak ediyo sallıyosun ama sonra bi özüre bakıyo kıyamayıp dönüyosun..kurduğun hayallerin varken onlardan vazgeçmek ağırına gidiyo..umut ediyosun düzelecek bu sefer diye ama düzelmiyo işte

İşte diyorum ya ben yapıyorum ve yaptım.
Aşkından gebersem de gururumdan ödün veremem.
Ayy büyük konuşmayayım ama hayatımın aşkına yaptıysam bunu, her erkekten kolaylıkla vazgeçebilirim.
Tabi sonrasında ne acılar çektim ama napalım. Kısmet.. :nazar:
Bir de onun en sonunda beni terketmesindense ben bırakayım isterim mesela.
Bundan sonra buna dikkat edicem. Tahammül edemem çünkü terkedilmeye.
Allah göstermesin.

hee sen de güney kore sineması izleyenlerdensin sanırsam. ben de animeciyim bacımolumunekankayizsmile bi tokyoyu görsem öle çok istiyomkiiiiiii:ecrin_bebek: beni götür hele, ben ordan caponyaya atlarım yakın nasılsa. herüfler dediğin gibiyse gitmeme de gerek kalmaz belkim. kaydirigubbakcemile2

ben anime izlemiyom şu böğürterek ağlatan g.kore aşk filmlerini izliyom mafoldumben
valla herifler gayet hoş bence gerçek hayatta o kadar romantik değillerdir büyük ihtimal ama bizim odunlardan daha iyidirler kesin
gideriz bacım tüm uzakdoğuyu keşfe çıkarız artık hangisi daha iyiyse sempatiksalakcinni

selam kızlar bu senede bekar gezelım dıyerek aranıza katılıyorum bende tabı kabul edersenizz opuyorumnanaktan

İşte diyorum ya ben yapıyorum ve yaptım.
Aşkından gebersem de gururumdan ödün veremem.
Ayy büyük konuşmayayım ama hayatımın aşkına yaptıysam bunu, her erkekten kolaylıkla vazgeçebilirim.
Tabi sonrasında ne acılar çektim ama napalım. Kısmet.. :nazar:
Bir de onun en sonunda beni terketmesindense ben bırakayım isterim mesela.
Bundan sonra buna dikkat edicem. Tahammül edemem çünkü terkedilmeye.
Allah göstermesin.

aslında çok isterdim senin gibi olmak ama ben çok fazla duygusalım ve bu özelliğim engel oluyo aldığım kararları uygulayabilmeme
böylesi daha kötü tabi zorluyorum resmen sonra da pişman oluyorum kendimden çok ödün verdim hak etmedi diye..
aman neyse ya bitti heralde benim ilişkim de..günlerdir kimse kimseyi aramadığına göre

selam kızlar bu senede bekar gezelım dıyerek aranıza katılıyorum bende tabı kabul edersenizz opuyorumnanaktan

Hoşgeldin tatlımm. Ne demekk...aklinialirimsmile
aslında çok isterdim senin gibi olmak ama ben çok fazla duygusalım ve bu özelliğim engel oluyo aldığım kararları uygulayabilmeme
böylesi daha kötü tabi zorluyorum resmen sonra da pişman oluyorum kendimden çok ödün verdim hak etmedi diye..
aman neyse ya bitti heralde benim ilişkim de..günlerdir kimse kimseyi aramadığına göre

Yauu allegria ben de nasıl bir balık burcuyum hayret ediyorum kendime. :bbo:
Alakam yok ayoll... sempatiksalakcinni Karamsarlık ve değişkenlik özelliği hariç.sempatiksalakcinni Ben de çok memnunun kendimden. bilmiyorumkismile

leen bii selamm verdm kmse üstüne alınmadııı:gitme:

Selam canımm...opuyorumnanaktan

emsal balık burcu benimdir heralde sempatiksalakcinni
astrologlar balık burcu özelliklerini bana göre ayarlarlar sempatiksalakcinni

kızlar bugün aşırı yoğunluktan size yetişemiyorum ayrıntıları biri bana geçsin kim kime ne olmuş guclubacismile

bişey olduğu yok kuşum ya öyle erkekleri çekiştiriyoz işte ne kadar odun olduklarından bahsediyoz

86 mart doğumluyum küsüratlı bi hesaplayıver bacım sempatiksalakcinni

ayy ben de mart doğumluyum... ama sonra gördüm ki balıkmışsın :)
martın kaçı ?

Biliyorum hep öyle sürmediğini. Ama genelleme yapmıyorum.
Benim anlam veremediğim madem memnun değilsin düzelir diye düşünmeyip hemen tekmeyi basmamak. Biliyorum çok sevince sonuna kadar gitmek isteniyor ama akıl var mantık var. Niye bu acıyı çekesin ki? Senin için bir şeyler yapmayan bir adam için ne diye uğraşasın? Bunu kimse yapmıyor malesef. Cesaret edemiyorlar. Sanki başka erkek yok. Adam da kendini bi b*k sanıyor tabi bu esnada.
1 yıldan fazladır adam gibi bir insanla karşılaşmadım ilişki yaşayabileceğim; ama inanıyorum her şeye rağmen olabileceğine.
Herkesin kendi tercihi, kendi düşüncesi ama çoğunlukla bu tercihlerin sonu hüsran.
Olmayacağını bile bile devam etmeye çalışmak anlamsız geliyor sadece.
:nazar:

kesinlikle haklısın... ben bunu maalesef sonradan öğrendim... hatta 2 gündür nerden aklıma geldiyse hep aklımda ; yaşadığımız bir an vardı benim gerçekten çok üzüldüğüm... o anı hatırlıyorum ve neden diyorum o zaman tekmeyi basmamışım ki... çünkü seviyordum... ama biliyorum ki bir daha sevgim aklımın önüne geçmeyecek ve eğer benim canım yanarsa ötesi yok... ve ayrılık sonrası çektiğim üzüntüleri düşünüp düşünüp sinir oluyorum kendime ; nasıl izin vermişim kendimi hırpalamaya... neyse bir daha olmayacak zaten... :umursamaz:

yeni nesil caponlar saçlarını havaya dikiyor ; biraz daha uzun gözüküyorlar... kaydirigubbakcemile3

ben anime izlemiyom şu böğürterek ağlatan g.kore aşk filmlerini izliyom mafoldumben
valla herifler gayet hoş bence gerçek hayatta o kadar romantik değillerdir büyük ihtimal ama bizim odunlardan daha iyidirler kesin
gideriz bacım tüm uzakdoğuyu keşfe çıkarız artık hangisi daha iyiyse sempatiksalakcinni

Allah iyiliğini vere, bu halde aşk filmi mi izlenir :mymeka:eek:ndan sora tabi mutsuz olursun, drama queen eder öleleri adamı :dilcikar:

ben 1.5 sene önce biiile aşk denen menem nane yüzünden sürüngen misali sürünürkene kafamı dağıtmak için animeye başlamıştım, öle bi dağıttı ki, günde 1238127312217123 kez düşündüğüm adamı birdenbire 1231 kez düşünmeye başlamıştım laelaelaelaelaebu sayı hızla azaldı çok şükür. aşk konularıyla alakasız böle macera veya komedi türü şeyler izlemiştim hem eğlendim hem yaralarımı sardım bacım. bak geçenlerde birisi konu açtıydı unutamıyorum sürekli mesaj atıyorum napim diye, dedim kıza bak netten şu şu animeyi bul indir izle. kız indiriyodu en son, bi daha ses çıkmadı onda da işe yaradı sanırsamguclubacismile bağımlılık yapması fena ama. öyle olmadığı halde çocuk işi görüldüğü için ısrar etmem, zevk meselesidir ama en azından o romantik çekik gözlü romeolardan bi süre uzak dur derim, durumun vahim gibi görünüyo burdan.:1no2: ondan azıyo senin bu julietliğin anladım ben sengözlerimebaksanab

leen bii selamm verdm kmse üstüne alınmadııı:gitme:

hoşgeldin bacım, davet bekleme atla konuya yav.

X