Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

günaydın herkeslere...
topiği açayım sonra da kaçayım... işler beni bekler...

muhabbet kısmınıza pek katılamıyorum ama olsun napalım...
listede 2. sıraya yerleştirmişsiniz ayrıca teşekkür ederim olumunekankayizsmile

ayy ben de odun bulup istediğim gibi yontmak istiyorum... ama yontulması zor olmasın... iş başa düştü yontucaz mecbur; zira benim istediğim gibi bir erkek ademden bu yana dünyaya gelmedi gelmeyecek sanırım... o yüzden yeni bir tür yapacağım kızlar... sonra kalıp hazırlar hepsini bu kalıptan geçirir ; seri üretime başlarız sempatiksalakcinni

benim yontmaya hiç gücüm kalmadı artık canım o nedenle ben senin seri üretime geçmeni sabırsızlıkla beklicem sempatiksalakcinni hazır yontulmuş istiyorum çünkü artık

aynı yaştayız biz sanırım o nedenle bizi kurumaya yüz tutmuşlar kategorisine alıyorum sempatiksalakcinni
24,65 yaşındayım, ya sen sempatiksalakcinni hazır hava sıcakken şöle yatalım da iyice kuruyalım dicem ama patron izin vermeyo :/

Bu doğru değil. Sadece bir teselli belki de...
Ben el üstünde tutan bir sürü erkek biliyorum. Gösteriş olmadığına yüzde yüz eminim.
Aynı şekilde ben de yaşadım bunu. Çok el üstünde tutulduğum kısa bir ilişkim olmuştu.
Biz değerliyiz ve 'erkekler zaten hep böyle, napalım işte seviyorum, katlanıyorum bu yüzden' modundan çıkmadığımız sürece mutsuz olmaya mahkumuz.
Seni istemeyeni sen de istemiceksin bence. Madem o çaba harcamıyor, ben de harcamam ki bunu öylesine sallamıyorum gerçekten yaptım. Çok fazla sevmeme rağmen o hiçbir adım atmadığı için ben de atmadım, üstüne düşmedim. Keyfi bilir.
Sevilip seveceğim bir ilişki içinde çok mutlu olmayı diliyorum. Bir oduna katlanmayı değil.
:1closedeyes:
Bu yüzden aciz ve zavallı bir kız olmayı reddiyorum çünkü ben sevilmeyi ve ilgiyi sonuna kadar hakediyorum. :icecream:

tatlıım çok el üstünde tutulduğum kısa bir ilişkim demişsin
emin ol devam etseydin ve aradan iki üç yıl geçseydi hiçbirşey baştaki gibi taze kalmayacaktı
kızlar günaydın bu arada

Bu doğru değil. Sadece bir teselli belki de...
Ben el üstünde tutan bir sürü erkek biliyorum. Gösteriş olmadığına yüzde yüz eminim.
Aynı şekilde ben de yaşadım bunu. Çok el üstünde tutulduğum kısa bir ilişkim olmuştu.
Biz değerliyiz ve 'erkekler zaten hep böyle, napalım işte seviyorum, katlanıyorum bu yüzden' modundan çıkmadığımız sürece mutsuz olmaya mahkumuz.
Seni istemeyeni sen de istemiceksin bence. Madem o çaba harcamıyor, ben de harcamam ki bunu öylesine sallamıyorum gerçekten yaptım. Çok fazla sevmeme rağmen o hiçbir adım atmadığı için ben de atmadım, üstüne düşmedim. Keyfi bilir.
Sevilip seveceğim bir ilişki içinde çok mutlu olmayı diliyorum. Bir oduna katlanmayı değil.
:1closedeyes:
Bu yüzden aciz ve zavallı bir kız olmayı reddiyorum çünkü ben sevilmeyi ve ilgiyi sonuna kadar hakediyorum. :icecream:

canım ilk zamanlar elbette el üstünde tutuyo erkek milleti..senin için bi sürü şey yapıyo senin de başın dönüyo..sonra düşünüyosun ki bu hep böyle gidecek ama gitmiyo işte..zamanla daha ruhsuzlaşıyorlar daha umursamaz oluyorlar..geçen zamanın verdiği rahatlık bu tabi..biz kızlar belki de daha çok bağlanıyoruz yıllar geçtikçe ama erkekler nasılsa oturmuş bi ilişki bu ekstradan çabaya gerek yok diye düşünüyorlar..
yoksa benim ilişkimin ilk yılı da rüya gibi geçti zaten o anlara kıyamıyorum ben

dediklerinde haklısın da, madem el üstünde tutuluyodun neden o ilişki kısa sürdü peki? demekki bir şeyler eksikti, pürüzler vardı. bittiğine göre yok diyemezsin.

benim demeye çalıştığım, çoğu kadının ilişkileri bahsettikleri kadar mükemmel değil. çoğunluk -bak bilerek çoğunluk kelimesi kullanıyorum- sırf dışarıya iyi görünmek için palavra sıkabiliyor. çok şahit oldum. kendimi teselli ettiğimi sanıyorsun aslında aksi bir durum söz konusu. ben bu mesajı "ayy sevgilileri var da nolmuş bak hepsi pis kaka" demek için yazmadım. bu yazdıklarım benim de umudumun tükendiğini anlatıyor. mükemmel ilişkisi olanların altından hep çürük temeller görerek ben sevinmiyorum, üzülüyorum. neden biliyor musun, bu insanlar çaba harcayarak bir yere geliyorlar ve ellerinde hala sevgi namına bir şey yok. ben bu yaşta bu tahammülsüzlüğümle onların %1i kadar dahi olamayacağımı düşünüyorum. kendi adıma da, kendim gibiler adına da umudum azaldı. sevgi emek diyip kandırdılar, buyur yok. sen çok tanımışsın iyi ilişkisi olan, keşke ben de tanısaydım bu kadar karamsar olmazdım bu konuda.

december bacım gibi benim de umudum kalmadı..en azından o mutluluğun o büyük aşkın uzun yıllar sürmeyeceğini biliyorum..zaman geçtikçe 40 yıllık evli çiftler gibi oluyo ister istemez..bu da erkeklerin nasılsa garantiledim kız beni seviyo mantığından kaynaklanıyo

dediklerinde haklısın da, madem el üstünde tutuluyodun neden o ilişki kısa sürdü peki? demekki bir şeyler eksikti, pürüzler vardı. bittiğine göre yok diyemezsin.

benim demeye çalıştığım, çoğu kadının ilişkileri bahsettikleri kadar mükemmel değil. çoğunluk -bak bilerek çoğunluk kelimesi kullanıyorum- sırf dışarıya iyi görünmek için palavra sıkabiliyor. çok şahit oldum. kendimi teselli ettiğimi sanıyorsun aslında aksi bir durum söz konusu. ben bu mesajı "ayy sevgilileri var da nolmuş bak hepsi pis kaka" demek için yazmadım. bu yazdıklarım benim de umudumun tükendiğini anlatıyor. mükemmel ilişkisi olanların altından hep çürük temeller görerek ben sevinmiyorum, üzülüyorum. neden biliyor musun, bu insanlar çaba harcayarak bir yere geliyorlar ve ellerinde hala sevgi namına bir şey yok. ben bu yaşta bu tahammülsüzlüğümle onların %1i kadar dahi olamayacağımı düşünüyorum. kendi adıma da, kendim gibiler adına da umudum azaldı. sevgi emek diyip kandırdılar, buyur yok. sen çok tanımışsın iyi ilişkisi olan, keşke ben de tanısaydım bu kadar karamsar olmazdım bu konuda.

Önemli olan nasıl bittiği değil ki, gerçekten seven erkeğin tavrı nasıldır onu yaşadım ben.
Herhangi bir kötü niyetle yazdığını düşünmedim zaten.
Sadece pek çok kadın kendini değersiz sayıyor ve erkekleri o ilgisizlikleriyle kabul ediyorlar. Halbuki seviyor olsa erkek ilgi gösterir. Bu gözardı ediliyor malesef.
Ben de çok pozitif olamasam da hala inancım var biraz. :nazar:

:lepi::lepi::lepi:

şiddetle katılıyorumtatlım sana

canım ilk zamanlar elbette el üstünde tutuyo erkek milleti..senin için bi sürü şey yapıyo senin de başın dönüyo..sonra düşünüyosun ki bu hep böyle gidecek ama gitmiyo işte..zamanla daha ruhsuzlaşıyorlar daha umursamaz oluyorlar..geçen zamanın verdiği rahatlık bu tabi..biz kızlar belki de daha çok bağlanıyoruz yıllar geçtikçe ama erkekler nasılsa oturmuş bi ilişki bu ekstradan çabaya gerek yok diye düşünüyorlar..
yoksa benim ilişkimin ilk yılı da rüya gibi geçti zaten o anlara kıyamıyorum ben

december bacım gibi benim de umudum kalmadı..en azından o mutluluğun o büyük aşkın uzun yıllar sürmeyeceğini biliyorum..zaman geçtikçe 40 yıllık evli çiftler gibi oluyo ister istemez..bu da erkeklerin nasılsa garantiledim kız beni seviyo mantığından kaynaklanıyo

allegriam sen bugün beni anlatıyosun vallahi zati tam depresyom modundapesimist günümdeyim hislerime tercüman oldun yemin edirim haa kaydirigubbakcemile3

Önemli olan nasıl bittiği değil ki, gerçekten seven erkeğin tavrı nasıldır onu yaşadım ben.
Sadece pek çok kadın kendini değersiz sayıyor ve erkekleri o ilgisizlikleriyle kabul ediyorlar. Halbuki seviyor olsa erkek ilgi gösterir. Bu gözardı ediliyor malesef.

a.sa.s

gerçekten sevilmek güzel şey ama ilişki diye bahsettiğimiz şeyin amacı bir zaman dilimi geçirmekse, o bir anlık aşkların pek bi anlamı yok bence. mühim olan ilişki süreci boyunca o sevgiyi yaşayabilmek. en azından benim istediğim bu. kısa süreliğine çok sevip el üstünde tutacağına, ömür boyu dengeli olsun. ama ilişkilerdeki en büyük eksiklik bu dengesizlik. erkekler ilişkinin başında kadını havalara fırlatıyo aşkından, sonra düşerken tutmuyor kadın da yere çakılıyor.

ilgisizlik konusunda %100 haklısın, katılıyorum.
:lepi::lepi::lepi:

şiddetle katılıyorumtatlım sana

eyvallah bacım Allah düğünüme de katılmanı nasip eder inşallah sempatiksalakcinni

86 mart doğumluyum küsüratlı bi hesaplayıver bacım sempatiksalakcinni

23, 895 :ecrin_bebek: üfff sen benden yaşmışsın olmadı şimdi :/ en ihtiyar olmak hiç eğlenceli değil :/

bu konuda haklısın..erkeklerin böyle olmasının en büyük nedeni biziz
kaybetme korkuları kalmıyo zamanla..bu kız beni çok seviyo yapamaz bensiz diyerek salıyorlar kendilerini
o nedenle vazgeçilmez olmadıklarını hissettirmek lazım onlara
söylemeye söylüyorum ama uygulamada sıfırım

Biliyorum hep öyle sürmediğini. Ama genelleme yapmıyorum.
Benim anlam veremediğim madem memnun değilsin düzelir diye düşünmeyip hemen tekmeyi basmamak. Biliyorum çok sevince sonuna kadar gitmek isteniyor ama akıl var mantık var. Niye bu acıyı çekesin ki? Senin için bir şeyler yapmayan bir adam için ne diye uğraşasın? Bunu kimse yapmıyor malesef. Cesaret edemiyorlar. Sanki başka erkek yok. Adam da kendini bi b*k sanıyor tabi bu esnada.
1 yıldan fazladır adam gibi bir insanla karşılaşmadım ilişki yaşayabileceğim; ama inanıyorum her şeye rağmen olabileceğine.
Herkesin kendi tercihi, kendi düşüncesi ama çoğunlukla bu tercihlerin sonu hüsran.
Olmayacağını bile bile devam etmeye çalışmak anlamsız geliyor sadece.
:nazar:

bu konuda haklısın..erkeklerin böyle olmasının en büyük nedeni biziz
kaybetme korkuları kalmıyo zamanla..bu kız beni çok seviyo yapamaz bensiz diyerek salıyorlar kendilerini
o nedenle vazgeçilmez olmadıklarını hissettirmek lazım onlara
söylemeye söylüyorum ama uygulamada sıfırım

avatarını görünce aklıma geldi. bi ara konu açtıydım "evli hanımlar kötü eşler nereli" diye, bütün iller oylandıydı. anneme gösterdiydim "bak bu memlekette hayır yok, ben gitcem bi capon bulup onla evlencem" dediydim sempatiksalakcinni bizim erkeklerin hepsi aynı, yokmu şöle kadına değer veren bi millet kardeşim taşınalım oraya aklinialirimsmile

december 23 değildir o ya 24 olmasın sakın 86lıyım ya o açıdan şeyettim sempatiksalakcinni
ha doğru yav. matematiğim iyi değildir biliyonmu sempatiksalakcinni hiç belli olmuyo dimi sempatiksalakcinni
24,265 gibi bişi sanırım. aramızda 4 aycık varmış.

X