Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

sizi mutsuz eden bi odununuz olacağına bekar takılmak daha gösel bence
şu benimkinden bi ayrılayım zaten uzun yıllar kimsecikleri istemiyom hayatımda
kariyer yapçam ben sempatiksalakcinni

behlül kaçar bacılar, bol odunsuz günler diliyorum hepiciğinize. burayı sevdim gene gelcem :jeyyar:

allegria tamam çok seviyosun çok iyi anlıyorum ama o seni çok sevse o senin peşinden koşar
hep sen bi adım atıyosun o sınavı şunu bunu bahane ediyo bana çok saçma geliyo seven hiçbi şekilde engel tanımaz seninkinin ya kendine güveniyo yok yada sen ipleri en başından eline verdin istediği gibi oynatıyo

yaa düzeltirsin ipleri eline alırsın yada biter....

behlül kaçar bacılar, bol odunsuz günler diliyorum hepiciğinize. burayı sevdim gene gelcem :jeyyar:

iyi geceler bacım yine gel

allegria tamam çok seviyosun çok iyi anlıyorum ama o seni çok sevse o senin peşinden koşar
hep sen bi adım atıyosun o sınavı şunu bunu bahane ediyo bana çok saçma geliyo seven hiçbi şekilde engel tanımaz seninkinin ya kendine güveniyo yok yada sen ipleri en başından eline verdin istediği gibi oynatıyo

hazıra alıştırdım ben onu..hep ben bişeyler yaptım ona fırsat vermedim..o da nasılsa uğraşan biri var benim uğraşmama gerek yok diye düşündü
bilmiyorum bu son barışmadan sonra baya heveslenmiştim..oturup uzun uzun çok ciddi konuşmuştuk ve bitirmeme kararı almıştık beraber..o günden sonra da özenli davranmıştık herşey yolunda gitmişti..ama sınavları bitti memleketine döndü yine çekti kendini geri
hadi yeni bi ilişki olsa ayrı şehirlerde yürütmek zor geliyo ona dicem ama biz 2 yıldır hep ayrı şehirlerdeydik
bilemiyorum canım tek bildiğim artık parmağımı kıpırdatmam onun için..

hoşbulduk bi tek sen mi varmışsın geç saatte geldim heralde olumunekankayizsmile

al benden de o kadar. pıçağım elimde yontmayı bekliyom halbuse sempatiksalakcinni

elbet yontıcaz bıgun sempatiksalakcinni

daha gösel ama bazen lazım oluo ya aklinialirimsmile

kıs bol odunlu de de ole gt :KK1:

hoşbulduk bi tek sen mi varmışsın geç saatte geldim heralde olumunekankayizsmile

bende varım ama kk bana hat verıo
gunlukte bı suru yazdım olmadı
demek yazmamam gereklımıs :sinifsinif:

günaydın herkeslere...
topiği açayım sonra da kaçayım... işler beni bekler...

muhabbet kısmınıza pek katılamıyorum ama olsun napalım...
listede 2. sıraya yerleştirmişsiniz ayrıca teşekkür ederim olumunekankayizsmile

:nazar:ay bı kıyılmamıs odunum bılen yok:nazar:

al benden de o kadar. pıçağım elimde yontmayı bekliyom halbuse sempatiksalakcinni

ayy ben de odun bulup istediğim gibi yontmak istiyorum... ama yontulması zor olmasın... iş başa düştü yontucaz mecbur; zira benim istediğim gibi bir erkek ademden bu yana dünyaya gelmedi gelmeyecek sanırım... o yüzden yeni bir tür yapacağım kızlar... sonra kalıp hazırlar hepsini bu kalıptan geçirir ; seri üretime başlarız sempatiksalakcinni

günaydıııııııınn kurumuşlar ve kurumaya yüz tutmuş kızlar sempatiksalakcinni

onların bi çoğu geyik bacım ya. hani burada kızlar konu açıyo, adamlar bildiğin şerefsiz çıkıyo, sonra kızlar da "ay ben seviyorum ayrılmam" diyip işin içinden çıkıyo ya, aynı hesap. kimisi dışarıya öle göstermeyi çok seviyo. benim yakından bildiğim hiçbi ilişkide erkek öyle nazik el üstünde falan tutmuyo. çoğu el iyisi zaten, ancak çok böle sinirlendiğinde ne mal olduğunu salıyo ortaya. o yüzden hayıflanma. o havalıların çoğu da senin gibi rahatsız ama bunu dile getirebilecek kadar dürüst değil. benim kendi çevremden gördüğüm bu.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kesinlikle katılıyorum...

günaydınlar kızlar hayırlı cumalar herkeze...

yeni gelen kısmetsiz kızçeler yarışmaya katılmak için aday yazıp boşluk bırakıp kendilerini tanıtsınlar yeni yeni abiler kardeşler bulalım kaydirigubbakcemile3

Malesef böyle allegriam.. :KK43:( vereliniortak

selam ben de gelebilir miyim ? bilmiyorumkismile

Tatlımm hoşgeldinn...olumunekankayizsmile

ee ne var ne yok bacılar. yokmu benim gibi canı sıkılan

onların bi çoğu geyik bacım ya. hani burada kızlar konu açıyo, adamlar bildiğin şerefsiz çıkıyo, sonra kızlar da "ay ben seviyorum ayrılmam" diyip işin içinden çıkıyo ya, aynı hesap. kimisi dışarıya öle göstermeyi çok seviyo. benim yakından bildiğim hiçbi ilişkide erkek öyle nazik el üstünde falan tutmuyo. çoğu el iyisi zaten, ancak çok böle sinirlendiğinde ne mal olduğunu salıyo ortaya. o yüzden hayıflanma. o havalıların çoğu da senin gibi rahatsız ama bunu dile getirebilecek kadar dürüst değil. benim kendi çevremden gördüğüm bu.

Bu doğru değil. Sadece bir teselli belki de...
Ben el üstünde tutan bir sürü erkek biliyorum. Gösteriş olmadığına yüzde yüz eminim.
Aynı şekilde ben de yaşadım bunu. Çok el üstünde tutulduğum kısa bir ilişkim olmuştu.
Biz değerliyiz ve 'erkekler zaten hep böyle, napalım işte seviyorum, katlanıyorum bu yüzden' modundan çıkmadığımız sürece mutsuz olmaya mahkumuz.
Seni istemeyeni sen de istemiceksin bence. Madem o çaba harcamıyor, ben de harcamam ki bunu öylesine sallamıyorum gerçekten yaptım. Çok fazla sevmeme rağmen o hiçbir adım atmadığı için ben de atmadım, üstüne düşmedim. Keyfi bilir.
Sevilip seveceğim bir ilişki içinde çok mutlu olmayı diliyorum. Bir oduna katlanmayı değil.
:1closedeyes:
Bu yüzden aciz ve zavallı bir kız olmayı reddiyorum çünkü ben sevilmeyi ve ilgiyi sonuna kadar hakediyorum. :icecream:

Bu doğru değil. Sadece bir teselli belki de...
Ben el üstünde tutan bir sürü erkek biliyorum. Gösteriş olmadığına yüzde yüz eminim.
Aynı şekilde ben de yaşadım bunu. Çok el üstünde tutulduğum kısa bir ilişkim olmuştu.
Biz değerliyiz ve 'erkekler zaten hep böyle, napalım işte seviyorum, katlanıyorum bu yüzden' modundan çıkmadığımız sürece mutsuz olmaya mahkumuz.
Seni istemeyeni sen de istemiceksin bence. Madem o çaba harcamıyor, ben de harcamam ki bunu öylesine sallamıyorum gerçekten yaptım. Çok fazla sevmeme rağmen o hiçbir adım atmadığı için ben de atmadım, üstüne düşmedim. Keyfi bilir.
Sevilip seveceğim bir ilişki içinde çok mutlu olmayı diliyorum. Bir oduna katlanmayı değil.
:1closedeyes:
Bu yüzden aciz ve zavallı bir kız olmayı reddiyorum çünkü ben sevilmeyi ve ilgiyi sonuna kadar hakediyorum. :icecream:

dediklerinde haklısın da, madem el üstünde tutuluyodun neden o ilişki kısa sürdü peki? demekki bir şeyler eksikti, pürüzler vardı. bittiğine göre yok diyemezsin.

benim demeye çalıştığım, çoğu kadının ilişkileri bahsettikleri kadar mükemmel değil. çoğunluk -bak bilerek çoğunluk kelimesi kullanıyorum- sırf dışarıya iyi görünmek için palavra sıkabiliyor. çok şahit oldum. kendimi teselli ettiğimi sanıyorsun aslında aksi bir durum söz konusu. ben bu mesajı "ayy sevgilileri var da nolmuş bak hepsi pis kaka" demek için yazmadım. bu yazdıklarım benim de umudumun tükendiğini anlatıyor. mükemmel ilişkisi olanların altından hep çürük temeller görerek ben sevinmiyorum, üzülüyorum. neden biliyor musun, bu insanlar çaba harcayarak bir yere geliyorlar ve ellerinde hala sevgi namına bir şey yok. ben bu yaşta bu tahammülsüzlüğümle onların %1i kadar dahi olamayacağımı düşünüyorum. kendi adıma da, kendim gibiler adına da umudum azaldı. sevgi emek diyip kandırdılar, buyur yok. sen çok tanımışsın iyi ilişkisi olan, keşke ben de tanısaydım bu kadar karamsar olmazdım bu konuda.

X